Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.11.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KOLASIŃSKA Milena | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 |
2. | TOKARSKA Klaudia | 0 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
3. | Pękała Beata | 39 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
4. | BOGDALSKA Daria | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 17.09.2001 |
5. | WITCZAK Julia | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.02.2001 |
6. | MARUCHA Weronika | 2 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
7. | WARDACKA Zofia | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.2001 |
8. | KOBIAK Aleksandra | 33 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
9. | KUBACKA Katarzyna | 57 | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 |
10. | TESKA Patrycja | 0 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 |
11. | FUCHS Anita | 5 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 |
12. | KOWALSKA Daria | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
13. | JUSSIPOW Rachel | 0 | ||
14. | SIERADZAN Laura | 51 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |
15. | OLSZEWSKA Marcelina | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 |
16. | MOJKA Katarzyna | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.08.2001 |
17. | VOGEL Ainhoa | 0 | ||
18. | SZMER Wiktoria | 6 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
19. | LEWANDOWSKA Weronika | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 03.05.2001 |
20. | Kwiecień Julia | 9 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
21. | TOBOŁKIEWICZ Oliwia | 0 | UKS RONDO SZCZECIN | 11.10.2001 |
22. | SZULC Małgorzata | 16 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
23. | STYRANOWSKA Liwia | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2002 |
24. | PYTEL Nikola | 57 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.01.2001 |
25. | DZIWOSZ Hanna | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
26. | WRÓBLEWSKA Agata | 11 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
27. | Szklar Katarzyna | 76 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
28. | WŁOCZKA Oliwia | 13 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
29. | Sobczak-Domańska Maja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
30. | LEWCZAK Julia | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 07.05.2002 |
31. | FRĄCKOWIAK Antonina | 0 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.06.2001 |
32. | TRZECIAK Justyna | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
2. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 | zakwalifikowano |
3. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
4. | WARDACKA Zofia | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
5. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
6. | FUCHS Anita | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
7. | JUSSIPOW Rachel | zakwalifikowano | ||
8. | VOGEL Ainhoa | zakwalifikowano | ||
9. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
10. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
11. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
12. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
13. | FRĄCKOWIAK Antonina | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.06.2001 | zakwalifikowano |
14. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 | zakwalifikowano |
15. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
16. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
17. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
18. | MOJKA Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.08.2001 | zakwalifikowano |
18. | OLSZEWSKA Marcelina | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
20. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
21. | PYTEL Nikola | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.01.2001 | zakwalifikowano |
22. | TOBOŁKIEWICZ Oliwia | UKS RONDO SZCZECIN | 11.10.2001 | zakwalifikowano |
23. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
24. | BOGDALSKA Daria | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 17.09.2001 | zakwalifikowano |
25. | KUBACKA Katarzyna | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
26. | TESKA Patrycja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 | zakwalifikowano |
27. | WITCZAK Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 08.02.2001 | zakwalifikowano |
28. | LEWCZAK Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 07.05.2002 | zakwalifikowano |
29. | KOLASIŃSKA Milena | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 | zakwalifikowano |
30. | TRZECIAK Justyna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 | zakwalifikowano |
31. | STYRANOWSKA Liwia | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2002 | zakwalifikowano |
32. | LEWANDOWSKA Weronika | MKS KUSY SZCZECIN | 03.05.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | FUCHS Anita | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 |
2. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
3. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
3. | WARDACKA Zofia | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.2001 |
5. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
6. | JUSSIPOW Rachel | ||
7. | VOGEL Ainhoa | ||
8. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
9. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
10. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
11. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
12. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
13. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
14. | MOJKA Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.08.2001 |
15. | SIERADZAN Laura | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 30.11.2001 |
16. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
17. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
18. | FRĄCKOWIAK Antonina | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.06.2001 |
19. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
20. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
21. | OLSZEWSKA Marcelina | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 |
22. | PYTEL Nikola | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 02.01.2001 |
23. | TOBOŁKIEWICZ Oliwia | UKS RONDO SZCZECIN | 11.10.2001 |
24. | BOGDALSKA Daria | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 17.09.2001 |
25. | KUBACKA Katarzyna | KS SZPADA-SZAMOTUŁY | 11.02.2002 |
26. | TESKA Patrycja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 23.06.2002 |
27. | WITCZAK Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 08.02.2001 |
28. | LEWCZAK Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 07.05.2002 |
29. | KOLASIŃSKA Milena | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 |
30. | TRZECIAK Justyna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 |
31. | STYRANOWSKA Liwia | BUDOWLANI TORUŃ | 16.10.2002 |
32. | LEWANDOWSKA Weronika | MKS KUSY SZCZECIN | 03.05.2001 |