Nazwa: X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.12.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KUBIAK Aurora | 161 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
2. | MACHOWIAK Michalina | 189 | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
3. | LEWICKA Angelika | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 |
4. | BOBER Zuzanna | 60 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
5. | KOLIBABKA Karina | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
6. | SZOSTAK Laura | 163 | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 |
7. | Jeglińska Aleksandra | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
8. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | 61 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
9. | MATURA Monika | 0 | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 |
10. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
11. | SUCHOMSKA Zuzanna | 165 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
12. | CZERWIŃSKA Marzena | 111 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
13. | Polewicz Zuzanna | 155 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
14. | SALI Sesil | 112 | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
15. | Toporska Joanna | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
16. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | 154 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 |
17. | STRACHOWSKA Julia | 27 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
18. | WYGANOWSKA Anna | 149 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
19. | STRACHOWSKA Małgorzata | 35 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
20. | MUKLEWICZ Natalia | 110 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
21. | JURGA Malwina | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
22. | Pander Julia | 58 | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
23. | DOMBROWSKA Monika | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
24. | MATRASZEK Veronika | 0 | ||
25. | KARPIAK Joanna | 148 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
26. | KOZŁOWSKA Alicja | 56 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
27. | DARDA Paulina | 116 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
28. | BRONIKOWSKA Zofia | 36 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
29. | KĘDZIORA Zofia | 146 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
30. | Matysiak Katarzyna | 38 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
31. | MECH Marta | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
32. | KRALOVA Katerina | 0 | ||
33. | PIETROSZEK Karolina | 118 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
34. | LIDZBARSKA Julia | 40 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
35. | KOLĘDA Alicja | 0 | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 |
36. | BIAŁKOWSKA Patrycja | 119 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
37. | KOLAK Ewelina | 57 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
38. | BOBKOWSKA Kamila | 105 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
39. | STANISŁAWSKA Luiza | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
40. | Bytner Malwina | 121 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
41. | TOMCZAK Renata | 54 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
42. | PAŁKA Dominika | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
43. | ROMPCZYK Zuzanna | 125 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
44. | HAŁABURDA Zofia | 135 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
45. | MIŁOGRODZKA Martyna | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
46. | POLEK Alicja | 126 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
47. | SADOWSKA Maria | 134 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
48. | RUDZIŃSKA Patrycja | 43 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
49. | PAWLICKA Natasza | 199 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
50. | Kaczmarek Marta | 53 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
51. | KRÓL Weronika | 132 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
52. | Wisoky Weronika | 44 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
53. | MAKARSKA Karolina | 129 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
54. | SZEWCZYK Wiktoria | 45 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
1. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
3. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
4. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
5. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
6. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
7. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
8. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
9. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
10. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
11. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
12. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
13. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
14. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
15. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
16. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
19. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
21. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
22. | KRALOVA Katerina | zakwalifikowano | ||
23. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 | zakwalifikowano |
24. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
25. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
26. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
27. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 | zakwalifikowano |
28. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
29. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
30. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
31. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
32. | MATURA Monika | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
33. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
34. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
35. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 | zakwalifikowano |
36. | MATRASZEK Veronika | zakwalifikowano | ||
37. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
38. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 | zakwalifikowano |
39. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
40. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
41. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 | zakwalifikowano |
41. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
41. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
44. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
45. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
46. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
47. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 | zakwalifikowano |
48. | SZOSTAK Laura | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 | zakwalifikowano |
49. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 | zakwalifikowano |
50. | KOLĘDA Alicja | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
51. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
52. | LEWICKA Angelika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 | zakwalifikowano |
53. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
54. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
2. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
3. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
3. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
5. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
6. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
7. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
8. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
9. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
9. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
11. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
12. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
13. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
14. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
15. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
16. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
17. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
18. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
19. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
20. | KRALOVA Katerina | ||
21. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
22. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
23. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
24. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
25. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
26. | MATRASZEK Veronika | ||
27. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
28. | PIJACZYŃSKA Agnieszka | POLONIA 1912 LESZNO | 05.07.1998 |
29. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
30. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
31. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
32. | KĘDZIORA Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 23.05.2000 |
33. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
34. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
35. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
36. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
37. | GŁOWIŃSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.09.1999 |
38. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
39. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
40. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
41. | MATURA Monika | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 |
42. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
43. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
43. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
43. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
46. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
47. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
48. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
49. | SZOSTAK Laura | WROCŁAWIANIE | 05.09.1999 |
50. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
51. | KOLĘDA Alicja | WROCŁAWIANIE | 21.05.1998 |
52. | LEWICKA Angelika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.09.1998 |
53. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
54. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 |