Nazwa: Ogólnopolski Turniej Dziecięcy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.09.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIŚNIEWSKI Adam | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
2. | Skrzypa Michał | 80 | WROCŁAWIANIE | 27.04.2000 |
3. | GARIN Jean Paul | 36 | IKS WARSZAWA | 03.03.1999 |
4. | OLSZOWSKI Daniel | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
5. | OLSZEWSKI Wiktor | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
6. | WOJTECKI Kacper | 32 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 |
7. | SKRABURSKI Filip | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
8. | KOŚLICKI Michał | 30 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
9. | WYGANOWSKI Marcin | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 |
10. | SADOWSKI Borys | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 |
11. | PERA Maksymilian | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
12. | MOŻEJKO Mateusz | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
13. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 5 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
14. | WOJNAROWICZ Grzegorz | 67 | WROCŁAWIANIE | 08.04.1999 |
15. | HOŁTYN Mikołaj | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.05.1999 |
16. | BOBRAS Kacper | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 |
17. | BORATYN Filip | 6 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
18. | Wojtkowiak Adrian | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
19. | Seyfried Kacper | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
20. | Czartoryski Szymon | 7 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
21. | CHTIOUI Michał | 44 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
22. | KARPOWICZ Krzysztof | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 |
23. | KAMIŃSKI Robert | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 |
24. | OLBROMSKI Michał | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
25. | Zakrzewski Jan | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
26. | CIERLUK Jakub | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
27. | Jurkiewicz Jan | 27 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
28. | Gościński Ireneusz | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 |
29. | BEM Kacper | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
30. | KOSYCARZ Konrad | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
31. | Szpygiel Jędrzej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
32. | GORALEWSKI Wojciech | 46 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
33. | GOC Bartosz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
34. | PIECHOTA Szymon | 48 | IKS LESZNO | 07.07.1999 |
35. | KOZIELEWSKI Kosma | 0 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
36. | ŁUKASIEWICZ Karol | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
37. | LOBA Kamil | 68 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
38. | Kasprzyk Sławomir | 12 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
39. | JĘDREJKO Paweł | 0 | WROCŁAWIANIE | 11.08.1998 |
40. | SKRZYPCZAK Szymon | 25 | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
41. | KUZAKA Błażej | 66 | IKS WARSZAWA | 01.01.1999 |
42. | GRZEGORZEWSKI Jan | 49 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 |
43. | KOZIELEWSKI Jarema | 0 | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
44. | Rudnicki Mikołaj | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
45. | MALCZYK Patryk | 63 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
46. | SZYPULSKI Ignacy | 24 | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
47. | TYDA Igor | 50 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
48. | PILSZAK Łukasz | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
49. | MAZUR Juliusz | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.09.2000 |
50. | TOPOLSKI Konrad | 0 | IKS LESZNO | 27.06.2000 |
51. | Martyniak Patryk | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
52. | Iżycki Filip | 54 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
53. | PERA Aleksander | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
54. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
55. | Borowiec Piotr | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
56. | Sowa Mikołaj | 22 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
57. | GRYC Jakub | 58 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.02.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
2. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
3. | Gościński Ireneusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 | zakwalifikowano |
4. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 | zakwalifikowano |
5. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
7. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
8. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 | zakwalifikowano |
9. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
10. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
10. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
12. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
12. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
14. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
15. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
16. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
17. | JĘDREJKO Paweł | WROCŁAWIANIE | 11.08.1998 | zakwalifikowano |
18. | GARIN Jean Paul | IKS WARSZAWA | 03.03.1999 | zakwalifikowano |
19. | GRYC Jakub | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.02.1999 | zakwalifikowano |
20. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
21. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 | zakwalifikowano |
22. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
23. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
24. | KAMIŃSKI Robert | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 | zakwalifikowano |
25. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
26. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 | zakwalifikowano |
27. | PIECHOTA Szymon | IKS LESZNO | 07.07.1999 | zakwalifikowano |
28. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
29. | BOBRAS Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 | zakwalifikowano |
30. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 | zakwalifikowano |
31. | WOJNAROWICZ Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.04.1999 | zakwalifikowano |
32. | Skrzypa Michał | WROCŁAWIANIE | 27.04.2000 | zakwalifikowano |
33. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
34. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
35. | KUZAKA Błażej | IKS WARSZAWA | 01.01.1999 | zakwalifikowano |
36. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 | zakwalifikowano |
37. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
38. | WOJTECKI Kacper | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 | zakwalifikowano |
39. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
40. | WYGANOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
41. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
42. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 | zakwalifikowano |
43. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
44. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
45. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
46. | SADOWSKI Borys | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 | zakwalifikowano |
47. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
48. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
49. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 | zakwalifikowano |
50. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 | zakwalifikowano |
51. | HOŁTYN Mikołaj | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.05.1999 | zakwalifikowano |
52. | MAZUR Juliusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
53. | GRZEGORZEWSKI Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 | zakwalifikowano |
54. | TOPOLSKI Konrad | IKS LESZNO | 27.06.2000 | zakwalifikowano |
55. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
56. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
57. | KARPOWICZ Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
2. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
3. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
3. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
5. | Gościński Ireneusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.02.1999 |
6. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
7. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
8. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
9. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
10. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
11. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
12. | GARIN Jean Paul | IKS WARSZAWA | 03.03.1999 |
13. | GRYC Jakub | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.02.1999 |
14. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
15. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
16. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
17. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
18. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
19. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
20. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
21. | GORALEWSKI Wojciech | AZS UKW BYDGOSZCZ | 06.03.1999 |
22. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
23. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
24. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
25. | BOBRAS Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 14.02.1999 |
26. | WOJNAROWICZ Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.04.1999 |
27. | Skrzypa Michał | WROCŁAWIANIE | 27.04.2000 |
28. | KUZAKA Błażej | IKS WARSZAWA | 01.01.1999 |
29. | WOJTECKI Kacper | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 |
30. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
31. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
32. | MAZUR Juliusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.09.2000 |
33. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
34. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
35. | JĘDREJKO Paweł | WROCŁAWIANIE | 11.08.1998 |
36. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
37. | KAMIŃSKI Robert | AZS AWF POZNAŃ | 19.05.1998 |
38. | PIECHOTA Szymon | IKS LESZNO | 07.07.1999 |
39. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
40. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
41. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
42. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
43. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
44. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
45. | WYGANOWSKI Marcin | UKS ATENA GDAŃSK | 27.06.1998 |
46. | SKRABURSKI Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 07.06.2000 |
47. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
48. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
49. | SADOWSKI Borys | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.04.1998 |
50. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
51. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
52. | HOŁTYN Mikołaj | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 03.05.1999 |
53. | GRZEGORZEWSKI Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 |
54. | TOPOLSKI Konrad | IKS LESZNO | 27.06.2000 |
55. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
56. | SKRZYPCZAK Szymon | POLONIA 1912 LESZNO | 09.04.1999 |
57. | KARPOWICZ Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 02.03.2000 |