Turniej

Nazwa: Turniej szermierczy \"O Puchar Bytomia\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.09.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. RADOSZ Mikołaj 49 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
2. CHRAPKA Stefan 52 PIAST GLIWICE 20.11.2002
3. STOLARSKI Mateusz 16 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
4. JENDRUSZ Marcin 13 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
5. CHLEBIEJ Ivo 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
6. LEWANOWICZ Jan 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
7. NOGANOWICZ Karol 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
8. FILEK Daniel 48 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
9. Buśko Robert 11 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
10. Cygański Miłosz 22 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
11. Huwer Kamil 3 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
12. MARCZAK Jan 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
13. MOŁDRZYK Michał 0 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.07.2002
14. BIELA Karol 50 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
15. MAŁYSZ Adam 30 RMKS RYBNIK 13.02.2001
16. BULANDRA Jan 67 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
17. Cnotalski Przemysław 4 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
18. PODOLSKI Piotr 66 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
19. Kardaszewicz Jan 8 KS AGH Kraków 23.09.2001
20. MICHALCZYK Sebastian 34 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
21. DĘBICKI Dawid 53 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
22. KOZŁOWSKI Filip 36 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
23. WOLDEYES Grzegorz 39 MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
24. Adamczyk Patryk 5 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
25. BRZEZIAK Tomasz 7 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
26. ZAWODNY Tymon 54 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
2. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
3. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
4. STOLARSKI Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
5. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
6. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
7. BRZEZIAK Tomasz BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001 zakwalifikowano
8. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
9. FILEK Daniel SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
10. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
11. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
12. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
13. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
14. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
14. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
16. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
17. BIELA Karol SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002 zakwalifikowano
18. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
19. Cygański Miłosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
20. WOLDEYES Grzegorz MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001 zakwalifikowano
20. ZAWODNY Tymon UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001 zakwalifikowano
22. KOZŁOWSKI Filip AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
23. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
24. MOŁDRZYK Michał DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.07.2002 zakwalifikowano
25. CHRAPKA Stefan PIAST GLIWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
26. LEWANOWICZ Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001
3. Kardaszewicz Jan KS AGH Kraków 23.09.2001
3. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
5. Buśko Robert AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
6. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
7. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
8. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
9. STOLARSKI Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
10. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
11. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
12. BRZEZIAK Tomasz BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
13. FILEK Daniel SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
14. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001
15. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
16. Cygański Miłosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
17. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
17. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
19. BIELA Karol SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 21.08.2002
20. ZAWODNY Tymon UKS KOSYNIER GLIWICE 23.09.2001
20. WOLDEYES Grzegorz MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
22. KOZŁOWSKI Filip AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
23. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
24. MOŁDRZYK Michał DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.07.2002
25. CHRAPKA Stefan PIAST GLIWICE 20.11.2002
26. LEWANOWICZ Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content