Turniej

Nazwa: Turniej szermierczy \"O Puchar Bytomia\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.09.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. DRYJA Alicja 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998
2. SERWACKA Klaudia 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
3. KUŚKA Patrycja 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
4. ROŻNIECKA Barbara 29 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
5. BIELECKA Katarzyna 1 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
6. MARCINKOWSKA Anna 20 AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
7. NIEGOWSKA Julia 0 AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
8. STEBEL Ewa 58 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
9. BRYCH Barbara 43 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
10. KRODKIEWSKA Joanna 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998
11. MROCHEM Patrycja 6 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
12. Pernach Aleksandra 11 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
13. CZERNIK Julia 45 AKS MIKOŁÓW 21.11.2000
14. MAJGIER Katarzyna 7 PIAST GLIWICE 28.01.1999
15. KRAKOWSKA Wiktoria 0 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
16. FIDALI Oliwia 0 AZS AWF KRAKÓW 12.11.1998
17. URYGA Aleksandra 0 MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
18. GAJÓWKA Maria 10 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
19. Kawencka Ewa 50 PIAST GLIWICE 06.01.2000
20. MAZANEK Karolina 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
21. BIELA Karolina 8 AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
22. KRZYSTOLIK Patrycja 0 AKS MIKOŁÓW 02.08.1998

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
2. BIELECKA Katarzyna AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
3. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
4. DRYJA Alicja T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998 zakwalifikowano
5. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
6. MROCHEM Patrycja AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
7. KRODKIEWSKA Joanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998 zakwalifikowano
8. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
9. URYGA Aleksandra MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998 zakwalifikowano
9. MAJGIER Katarzyna PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
11. GAJÓWKA Maria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
12. FIDALI Oliwia AZS AWF KRAKÓW 12.11.1998 zakwalifikowano
13. KUŚKA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999 zakwalifikowano
14. BIELA Karolina AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999 zakwalifikowano
15. MARCINKOWSKA Anna AZS AWF KATOWICE 10.01.1999 zakwalifikowano
16. ROŻNIECKA Barbara PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
17. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000 zakwalifikowano
18. KRZYSTOLIK Patrycja AKS MIKOŁÓW 02.08.1998 zakwalifikowano
19. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
20. NIEGOWSKA Julia AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998 zakwalifikowano
21. SERWACKA Klaudia UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998 zakwalifikowano
22. CZERNIK Julia AKS MIKOŁÓW 21.11.2000 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
2. KRODKIEWSKA Joanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.04.1998
3. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
3. MROCHEM Patrycja AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
5. BIELECKA Katarzyna AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
6. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000
7. DRYJA Alicja T.S. WISŁA KRAKÓW 19.05.1998
8. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
9. URYGA Aleksandra MUSZKIETER GLIWICE 03.06.1998
9. MAJGIER Katarzyna PIAST GLIWICE 28.01.1999
11. GAJÓWKA Maria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
12. KUŚKA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
13. BIELA Karolina AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
14. ROŻNIECKA Barbara PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
15. KRZYSTOLIK Patrycja AKS MIKOŁÓW 02.08.1998
16. SERWACKA Klaudia UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
17. FIDALI Oliwia AZS AWF KRAKÓW 12.11.1998
18. MARCINKOWSKA Anna AZS AWF KATOWICE 10.01.1999
19. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
20. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
21. NIEGOWSKA Julia AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
22. CZERNIK Julia AKS MIKOŁÓW 21.11.2000

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content