Nazwa: Turniej szermierczy \"O Puchar Bytomia\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.09.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Michalak Damian | 1 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
2. | Kałuziński Ryszard | 30 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
3. | PIŁAT Mateusz | 0 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
4. | BAR Michał | 20 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
5. | KOTULSKI Przemysław | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
6. | WODNIAK Jakub | 81 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
7. | HAUDER Sebastian | 22 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
8. | Jasiński Mateusz | 87 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
9. | LECHOWICZ Bartosz | 33 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
10. | BARTOLEWSKI Wacław | 4 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
11. | OŚLIŹNIOK Dominik | 0 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 |
12. | ĆWIELĄG Tomasz | 5 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
13. | Truchanowski Andrzej | 31 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
14. | WIJATA Maciej | 90 | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 |
15. | ŚMIEJA Sebastian | 67 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
16. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
17. | GROBELNY Szymon | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
18. | BRZEZIAK Marcin | 115 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.06.1998 |
19. | Ralko Filip | 15 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
20. | BLANIK Karol | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
21. | SITKO Norbert | 0 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 19.03.2000 |
22. | Urban Karol | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
23. | JANECKI Iwo | 14 | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
24. | KUFEL Jerzy | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 |
25. | MAZUR Adam | 59 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 |
26. | SZAJTHAUER Robert | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
2. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
3. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 | zakwalifikowano |
4. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
6. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
7. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
8. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
9. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 | zakwalifikowano |
10. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
11. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
12. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
13. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
14. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
14. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
16. | MAZUR Adam | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 | zakwalifikowano |
17. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
18. | BRZEZIAK Marcin | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
19. | WIJATA Maciej | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
21. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
22. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
23. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 | zakwalifikowano |
24. | OŚLIŹNIOK Dominik | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 | zakwalifikowano |
25. | SITKO Norbert | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 19.03.2000 | zakwalifikowano |
26. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
27. | KUFEL Jerzy | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
2. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
3. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
3. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
5. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
6. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
7. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
8. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
9. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
10. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
11. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
12. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
13. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
14. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
15. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
16. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
17. | MAZUR Adam | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 23.06.1998 |
18. | BRZEZIAK Marcin | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.06.1998 |
19. | WIJATA Maciej | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 |
20. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
21. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
22. | Jasiński Mateusz | KU AZS-UAM POZNAŃ | 26.03.1999 |
23. | OŚLIŹNIOK Dominik | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 |
24. | SITKO Norbert | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 19.03.2000 |
25. | WODNIAK Jakub | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 26.11.1998 |
26. | KUFEL Jerzy | AZS AWF KRAKÓW | 12.01.2000 |