Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BIELCIK Dominik | 0 | ||
2. | BOŁDZIŁO Igor | 12 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
3. | YAU Jun Sheng | 0 | ||
4. | MIGUNOV Vadim | 0 | ||
5. | ACIKGOZ Cihangir | 0 | ||
6. | KONECNY Kristian | 0 | ||
7. | PODRALSKI Adam | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
8. | MOSKVIN Kirill | 0 | ||
9. | NAGY Patrik | 0 | ||
10. | KUTAY Aksungur Ismail | 0 | ||
11. | Kwiatkowski Mateusz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
12. | SHARBATOV Dmitry | 0 | ||
13. | Berestek Jeremi | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
14. | PETUHOV Vladislav | 0 | ||
15. | SZTANKOVICS Gyorgy | 0 | ||
16. | BENLI Baris | 0 | ||
17. | POLTAVSKIY Andrey | 0 | ||
18. | HAŁADUDA Kacper | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
19. | LESZYŃSKI Karol | 0 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
20. | KANIA Dominik | 129 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
21. | VOLGIN Leonid | 0 | ||
22. | EMILIANOWICZ Jakub | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
23. | Surowiak Teodor | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
24. | VASILENKO Rems | 0 | ||
25. | BALASHOV Aleksej | 0 | ||
26. | DEPTUŁA Kacper | 23 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
27. | SMUK Georgiy | 0 | ||
28. | BOROWIAK Arwen | 0 | ||
29. | SEGAL Artur | 0 | ||
30. | IVARSSON Oliver | 0 | ||
31. | Pichłacz Szymon | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
32. | MIHALYI Andro | 0 | ||
33. | KOLGANOV Ivan | 0 | ||
34. | NAGY Istvan | 0 | ||
35. | MLICKI Szymon | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
36. | DUL Jakub | 127 | WROCŁAWIANIE | 20.08.2002 |
37. | BOROWIEC Paweł | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 |
38. | UNYIAL Nils | 0 | ||
39. | DZHAKONIIA Artem | 0 | ||
40. | KARDASZEWSKI Olaf | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.2002 |
41. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 118 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
42. | FOMENKO Mark | 0 | ||
43. | GORODNICHEV Ivan | 0 | ||
44. | HERGAN Luca | 0 | ||
45. | Cieślik Jakub | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
46. | TOTUSEK Marek | 0 | ||
47. | Socha Jan | 35 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
48. | NIZIO Bartłomiej | 117 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
49. | JADERLING Noel | 0 | ||
50. | MENSCHIK Paul | 0 | ||
51. | SANOGHO Eryk | 115 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 |
52. | SERMANY Zoltan | 0 | ||
53. | KOGUC Filip | 37 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
54. | JEZIERSKI Piotr | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 |
55. | FASMANN Moritz | 0 | ||
56. | PIOTROWSKI Kamil | 113 | IKS LESZNO | 13.11.2003 |
57. | SKRZYPCZAK Mikolaj | 38 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 |
58. | KRYLOV Maksim | 0 | ||
59. | PIRK Akos | 0 | ||
60. | GUTSCH Timon | 0 | ||
61. | DURCZAK Michał | 111 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
62. | LENK Hendrik Dion | 0 | ||
63. | BOBRAS Filip | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 |
64. | SAMOSHKIN Mikhail | 0 | ||
65. | KASZYCKI Alex | 109 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
66. | DOLGIKH Ivan | 0 | ||
67. | POLIDOWSKI Wojciech | 40 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
68. | OSMAN Maruan | 0 | ||
69. | Biedrzycki Mateusz | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
70. | RUNOV Vasily | 0 | ||
71. | KAIGORODOVS Bogdans | 0 | ||
72. | CHMIELEWSKI Ryszard | 106 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
73. | KORABLIN Anton | 0 | ||
74. | BARTELS Julius | 0 | ||
75. | TKACH Daniil | 0 | ||
76. | KLIEMT Lenni | 0 | ||
77. | TELCI Mert | 0 | ||
78. | DURNAŚ Michał | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
79. | CZERWIŃSKI Iwo | 60 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
80. | KIRK Igor | 0 | ||
81. | DĘBICKI Maciej | 92 | WROCŁAWIANIE | 04.08.2004 |
82. | SZINGHOFFER Robert | 0 | ||
83. | JÓZEFOWSKI Wiktor | 68 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
84. | CHALECKI Kajetan | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.02.2002 |
85. | ALEKSEENKO Egor | 0 | ||
86. | DROZDOV Aleksandr | 0 | ||
87. | ROGOZIŃSKI Michał | 72 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.09.2002 |
88. | SZINGHOFFER Matyas | 0 | ||
89. | SHIBAEV Aleksej | 0 | ||
90. | OKHRIMENKO Ievgeniy | 0 | ||
91. | Frącek Maciej | 90 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
92. | NOSSARZEWSKI Antoni | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
93. | KULSKI Konrad | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.05.2004 |
94. | NAGIMOV Marsel | 0 | ||
95. | WIEFEL Cedric | 0 | ||
96. | PANDER Tymoteusz | 89 | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
97. | Sowa Piotr | 75 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
98. | MARALIN Kirill | 0 | ||
99. | NAJS Michał | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.10.2002 |
100. | SURMA Jakub | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
101. | MOCANU Radu | 0 | ||
102. | CHTIOUI Adam | 76 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
103. | MITROFANOV Nikolai | 0 | ||
104. | KAŚKÓW Piotr | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
105. | PIWOWARSKI Jakub | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 |
106. | SZCZEPANIAK Franciszek | 78 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 |
107. | PLENIKOWSKI Michał | 84 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.03.2002 |
108. | ICHETOVKIN Valentin | 0 | ||
109. | HORNYAK Alex | 0 | ||
110. | DEGTIAREV Iaroslav | 0 | ||
111. | HUMMEL Erik | 0 | ||
112. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | 83 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 |
113. | SZENK Iwo | 85 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | VOLGIN Leonid | zakwalifikowano | ||
2. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 | zakwalifikowano |
3. | BENLI Baris | zakwalifikowano | ||
4. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | PETUHOV Vladislav | zakwalifikowano | ||
6. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
7. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
8. | TKACH Daniil | zakwalifikowano | ||
9. | LENK Hendrik Dion | zakwalifikowano | ||
9. | SERMANY Zoltan | zakwalifikowano | ||
9. | KIRK Igor | zakwalifikowano | ||
9. | ALEKSEENKO Egor | zakwalifikowano | ||
13. | BOROWIAK Arwen | zakwalifikowano | ||
13. | UNYIAL Nils | zakwalifikowano | ||
13. | RUNOV Vasily | zakwalifikowano | ||
16. | JADERLING Noel | zakwalifikowano | ||
17. | KORABLIN Anton | zakwalifikowano | ||
18. | SKRZYPCZAK Mikolaj | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 | zakwalifikowano |
18. | SZCZEPANIAK Franciszek | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
20. | SEGAL Artur | zakwalifikowano | ||
21. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
22. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
23. | POLTAVSKIY Andrey | zakwalifikowano | ||
24. | MIGUNOV Vadim | zakwalifikowano | ||
25. | VASILENKO Rems | zakwalifikowano | ||
26. | KOLGANOV Ivan | zakwalifikowano | ||
27. | OSMAN Maruan | zakwalifikowano | ||
28. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
29. | BARTELS Julius | zakwalifikowano | ||
29. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
29. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
32. | ROGOZIŃSKI Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
32. | ICHETOVKIN Valentin | zakwalifikowano | ||
34. | MOCANU Radu | zakwalifikowano | ||
35. | DEGTIAREV Iaroslav | zakwalifikowano | ||
35. | SMUK Georgiy | zakwalifikowano | ||
37. | DOLGIKH Ivan | zakwalifikowano | ||
38. | WIEFEL Cedric | zakwalifikowano | ||
39. | IVARSSON Oliver | zakwalifikowano | ||
40. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
41. | OKHRIMENKO Ievgeniy | zakwalifikowano | ||
42. | KULSKI Konrad | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
43. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
44. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
45. | MOSKVIN Kirill | zakwalifikowano | ||
46. | YAU Jun Sheng | zakwalifikowano | ||
47. | SZTANKOVICS Gyorgy | zakwalifikowano | ||
47. | KUTAY Aksungur Ismail | zakwalifikowano | ||
49. | KONECNY Kristian | zakwalifikowano | ||
50. | KAIGORODOVS Bogdans | zakwalifikowano | ||
51. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
52. | BOBRAS Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
53. | MITROFANOV Nikolai | zakwalifikowano | ||
54. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 | zakwalifikowano |
54. | PLENIKOWSKI Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.03.2002 | zakwalifikowano |
56. | BOROWIEC Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 | zakwalifikowano |
57. | KRYLOV Maksim | zakwalifikowano | ||
57. | KLIEMT Lenni | zakwalifikowano | ||
59. | SAMOSHKIN Mikhail | zakwalifikowano | ||
59. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 | zakwalifikowano |
61. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 | zakwalifikowano |
61. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
61. | MIHALYI Andro | zakwalifikowano | ||
64. | GUTSCH Timon | zakwalifikowano | ||
65. | DZHAKONIIA Artem | zakwalifikowano | ||
66. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
66. | KARDASZEWSKI Olaf | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.2002 | zakwalifikowano |
66. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
66. | FOMENKO Mark | zakwalifikowano | ||
70. | NAGIMOV Marsel | zakwalifikowano | ||
71. | TELCI Mert | zakwalifikowano | ||
71. | DĘBICKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 04.08.2004 | zakwalifikowano |
71. | SZINGHOFFER Robert | zakwalifikowano | ||
74. | NAJS Michał | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.10.2002 | zakwalifikowano |
75. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
76. | DROZDOV Aleksandr | zakwalifikowano | ||
77. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
78. | HUMMEL Erik | zakwalifikowano | ||
78. | JEZIERSKI Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 | zakwalifikowano |
80. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
81. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 | zakwalifikowano |
82. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
83. | DUL Jakub | WROCŁAWIANIE | 20.08.2002 | zakwalifikowano |
84. | HERGAN Luca | zakwalifikowano | ||
85. | ACIKGOZ Cihangir | zakwalifikowano | ||
86. | NAGY Patrik | zakwalifikowano | ||
87. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 | zakwalifikowano |
88. | SHARBATOV Dmitry | zakwalifikowano | ||
89. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
90. | MENSCHIK Paul | zakwalifikowano | ||
91. | BALASHOV Aleksej | zakwalifikowano | ||
92. | TOTUSEK Marek | zakwalifikowano | ||
93. | PIRK Akos | zakwalifikowano | ||
94. | HORNYAK Alex | zakwalifikowano | ||
95. | FASMANN Moritz | zakwalifikowano | ||
96. | SHIBAEV Aleksej | zakwalifikowano | ||
97. | GORODNICHEV Ivan | zakwalifikowano | ||
98. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
99. | MARALIN Kirill | zakwalifikowano | ||
100. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
100. | NAGY Istvan | zakwalifikowano | ||
102. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
103. | CHALECKI Kajetan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.02.2002 | zakwalifikowano |
104. | SANOGHO Eryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 | zakwalifikowano |
104. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
106. | PIWOWARSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
106. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
108. | SZINGHOFFER Matyas | zakwalifikowano | ||
109. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
109. | PIOTROWSKI Kamil | IKS LESZNO | 13.11.2003 | zakwalifikowano |
111. | BIELCIK Dominik | zakwalifikowano | ||
112. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
113. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RUNOV Vasily | ||
2. | TKACH Daniil | ||
3. | UNYIAL Nils | ||
3. | SMUK Georgiy | ||
5. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
6. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
7. | LENK Hendrik Dion | ||
8. | KORABLIN Anton | ||
9. | VOLGIN Leonid | ||
10. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
11. | ALEKSEENKO Egor | ||
11. | SERMANY Zoltan | ||
13. | MIGUNOV Vadim | ||
14. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
15. | MOSKVIN Kirill | ||
16. | MIHALYI Andro | ||
17. | PETUHOV Vladislav | ||
18. | BOROWIAK Arwen | ||
19. | JADERLING Noel | ||
20. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
21. | KOLGANOV Ivan | ||
22. | OSMAN Maruan | ||
23. | BARTELS Julius | ||
24. | DEGTIAREV Iaroslav | ||
25. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
26. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
27. | YAU Jun Sheng | ||
28. | BOROWIEC Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 13.01.2002 |
29. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
30. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
31. | SHIBAEV Aleksej | ||
32. | BIELCIK Dominik | ||
33. | BENLI Baris | ||
34. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
35. | KIRK Igor | ||
36. | SKRZYPCZAK Mikolaj | POLONIA 1912 LESZNO | 15.04.2002 |
37. | SEGAL Artur | ||
38. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
39. | POLTAVSKIY Andrey | ||
40. | VASILENKO Rems | ||
41. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
41. | JÓZEFOWSKI Wiktor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.06.2003 |
43. | ICHETOVKIN Valentin | ||
44. | DOLGIKH Ivan | ||
45. | OKHRIMENKO Ievgeniy | ||
46. | SZTANKOVICS Gyorgy | ||
47. | KONECNY Kristian | ||
48. | KAIGORODOVS Bogdans | ||
49. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
50. | MITROFANOV Nikolai | ||
51. | PLENIKOWSKI Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.03.2002 |
51. | KASZYCKI Alex | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2003 |
53. | KLIEMT Lenni | ||
53. | KRYLOV Maksim | ||
55. | SKRZYPKOWSKI Miłosz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.05.2002 |
55. | SAMOSHKIN Mikhail | ||
57. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
58. | DZHAKONIIA Artem | ||
59. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
60. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
61. | NAGY Patrik | ||
62. | MENSCHIK Paul | ||
63. | BALASHOV Aleksej | ||
64. | FASMANN Moritz | ||
65. | SZCZEPANIAK Franciszek | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.03.2002 |
66. | ROGOZIŃSKI Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.09.2002 |
67. | MOCANU Radu | ||
68. | WIEFEL Cedric | ||
69. | IVARSSON Oliver | ||
70. | KULSKI Konrad | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 26.05.2004 |
71. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
72. | KUTAY Aksungur Ismail | ||
73. | BOBRAS Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2002 |
74. | GUTSCH Timon | ||
75. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
75. | KARDASZEWSKI Olaf | PKSZERM WARSZAWA | 31.10.2002 |
75. | FOMENKO Mark | ||
75. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
79. | NAGIMOV Marsel | ||
80. | TELCI Mert | ||
80. | DĘBICKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 04.08.2004 |
80. | SZINGHOFFER Robert | ||
83. | NAJS Michał | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.10.2002 |
84. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
85. | DROZDOV Aleksandr | ||
86. | HUMMEL Erik | ||
86. | JEZIERSKI Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 15.12.2003 |
88. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
89. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
90. | DUL Jakub | WROCŁAWIANIE | 20.08.2002 |
91. | HERGAN Luca | ||
92. | ACIKGOZ Cihangir | ||
93. | SHARBATOV Dmitry | ||
94. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
95. | TOTUSEK Marek | ||
96. | PIRK Akos | ||
97. | HORNYAK Alex | ||
98. | GORODNICHEV Ivan | ||
99. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
100. | MARALIN Kirill | ||
101. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
101. | NAGY Istvan | ||
103. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
104. | CHALECKI Kajetan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.02.2002 |
105. | SANOGHO Eryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2003 |
105. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
107. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
107. | PIWOWARSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 |
109. | SZINGHOFFER Matyas | ||
110. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
110. | PIOTROWSKI Kamil | IKS LESZNO | 13.11.2003 |
112. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
113. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |