Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.03.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. WOJTCZAK Mikołaj 0 PKSZERM WARSZAWA 29.06.2000
2. SHAFAR Robert 0
3. Rachwalik Michał 10 UKS START OPOLE 29.09.2000
4. MACSKA Adam 0
5. REMPFER Fabio 0
6. ANTKIEWICZ Mikołaj 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
7. KOZHIN Nazar 0
8. BERAN Matyas 0
9. CHLEBIK Adam 219 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
10. Koc Franciszek 22 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
11. PIEKARZ Michał 23 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
12. ROHM Louis 0
13. RUTZ Stanisław 212 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
14. CZECHOWSKI Grzegorz 0 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
15. FILIP Jan 0
16. DZIERWA Michał 222 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
17. PLATZODER Anton 0
18. LEWANDOWSKI Bartosz 0 PKSZERM WARSZAWA 28.04.2000
19. CEBO Kacper 26 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
20. BRYZHOVATYI Denis 0
21. Huwer Kamil 210 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
22. OZOLCER Aras 0
23. KOZIEŁ Cyprian 29 PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
24. NOWAK Eryk 0 KS SZPADA-SZAMOTUŁY 18.12.2000
25. SAMOILOV Dmytro 0
26. MARCZAK Jan 209 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
27. KOVAL Tomas 0
28. PODOLSKI Piotr 208 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
29. MALINEUSKI Aliaksei 0
30. KOTULSKI Przemysław 30 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
31. JENDRUSZ Marcin 226 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
32. OROIAN Alexey 0
33. MARZOCH Filip 227 MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
34. PIŁAT Mateusz 31 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
35. BOEHNKE Joram 0
36. NADOLNY Eryk 32 KS SZPADA-SZAMOTUŁY 25.08.2000
37. POLAT Uzay 0
38. Krzyżyński Artur 204 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
39. FOSKETT Alexandre 0
40. GLYAMSHIN Ilya 0
41. MARCINIAK Jarosław 33 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
42. GOYDA Daniil 0
43. Adamczyk Patryk 203 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
44. HALAMSKI Stanisław 231 AZS AWF WARSZAWA 18.06.2001
45. NOGANOWICZ Karol 202 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
46. MRÓZ Wojciech 235 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.05.2001
47. KIEDROWSKI Rafał 35 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
48. TAMASI Roman 0
49. ZHURAULIOU Taras 0
50. MARHOLD Roman 0
51. CHLEBIEJ Ivo 201 PIAST GLIWICE 04.06.2001
52. KOŁPA Piotr 38 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
53. VON LAUE Gerrit 0
54. PAVLIK Matyas 0
55. DERKSEN Ruben 0
56. SZURLEJ Bartłomiej 42 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
57. GIDZIŃSKI Piotr 113 KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
58. NOSAL Tomasz 241 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
59. BREŃSKI Bartłomiej 44 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
60. 0
61. SNEJDAR Philip 0
62. DEMKOVICH Andriyan 0
63. OSICKA Adam 0
64. GÓRAL Marcin 108 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
65. JAWORSKI Mikołaj 46 KS SZPADA-SZAMOTUŁY 16.04.2000
66. KRUGLOV Vladyslav 0
67. PROKOP Rafał 47 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
68. DEGORCE Aurelien 0
69. SCHNEIDER Johann 0
70. PODZIEWSKI Michał 244 PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001
71. VOLAK Samuel 0
72. GIBURTOVICH Daniil 0
73. KRAWIEC Jacek 51 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
74. ŚWIDER Szymon 310 PIAST GLIWICE 14.03.2001
75. BOCHYNEK Paweł 53 UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
76. LAVRUT Roman 0
77. HERBUT Dorian 249 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
78. NOWAK Mateusz 101 UKS KUKUŁKI KATOWICE 27.07.2000
79. RYBA Jakub 0
80. BĄCZKOWSKI Kajetan 64 KS SZPADA-SZAMOTUŁY 29.08.2000
81. HRBAN Matej 0
82. RUCIŃSKI Szymon 281 PIAST GLIWICE 15.05.2001
83. KORZECZEK Szymon 83 UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000
84. DUDA Gaweł 282 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
85. HORVATH Tomas 0
86. SPIRIN Mihail 0
87. SYSŁO Andrzej 80 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
88. PANKIEWICZ Karol 65 PIAST GLIWICE 14.11.2000
89. GŁOWACKI Mikołaj 78 PIAST GLIWICE 18.09.2000
90. BOPP Dietrich 0
91. JEDLICKA Matej 0
92. MALINOWSKI Eligiusz 75 RMKS RYBNIK 18.01.2000

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MACSKA Adam zakwalifikowano
2. SPIRIN Mihail zakwalifikowano
3. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001 zakwalifikowano
4. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
5. DERKSEN Ruben zakwalifikowano
6. KOTULSKI Przemysław T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
7. VOLAK Samuel zakwalifikowano
8. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
9. BĄCZKOWSKI Kajetan KS SZPADA-SZAMOTUŁY 29.08.2000 zakwalifikowano
9. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000 zakwalifikowano
11. DEMKOVICH Andriyan zakwalifikowano
12. OROIAN Alexey zakwalifikowano
13. BOCHYNEK Paweł UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000 zakwalifikowano
14. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
15. MALINEUSKI Aliaksei zakwalifikowano
15. VON LAUE Gerrit zakwalifikowano
15. ROHM Louis zakwalifikowano
18. KRUGLOV Vladyslav zakwalifikowano
19. LEWANDOWSKI Bartosz PKSZERM WARSZAWA 28.04.2000 zakwalifikowano
20. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
21. MARHOLD Roman zakwalifikowano
22. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
23. KOVAL Tomas zakwalifikowano
23. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
25. DEGORCE Aurelien zakwalifikowano
26. GIBURTOVICH Daniil zakwalifikowano
27. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
28. GLYAMSHIN Ilya zakwalifikowano
29. BOPP Dietrich zakwalifikowano
30. JEDLICKA Matej zakwalifikowano
31. GÓRAL Marcin UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
32. DZIERWA Michał MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001 zakwalifikowano
33. MRÓZ Wojciech SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.05.2001 zakwalifikowano
34. KIEDROWSKI Rafał UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
35. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
36. SCHNEIDER Johann zakwalifikowano
37. NADOLNY Eryk KS SZPADA-SZAMOTUŁY 25.08.2000 zakwalifikowano
37. SHAFAR Robert zakwalifikowano
39. BOEHNKE Joram zakwalifikowano
39. POLAT Uzay zakwalifikowano
41. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
42. SNEJDAR Philip zakwalifikowano
43. NOWAK Mateusz UKS KUKUŁKI KATOWICE 27.07.2000 zakwalifikowano
44. MALINOWSKI Eligiusz RMKS RYBNIK 18.01.2000 zakwalifikowano
45. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
46. LAVRUT Roman zakwalifikowano
47. BREŃSKI Bartłomiej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000 zakwalifikowano
48. SYSŁO Andrzej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000 zakwalifikowano
48. HERBUT Dorian SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001 zakwalifikowano
50. RUCIŃSKI Szymon PIAST GLIWICE 15.05.2001 zakwalifikowano
51. PAVLIK Matyas zakwalifikowano
52. HALAMSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 18.06.2001 zakwalifikowano
53. JAWORSKI Mikołaj KS SZPADA-SZAMOTUŁY 16.04.2000 zakwalifikowano
54. PANKIEWICZ Karol PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
55. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
56. OZOLCER Aras zakwalifikowano
57. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
58. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000 zakwalifikowano
59. CEBO Kacper UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
60. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
61. KOZHIN Nazar zakwalifikowano
62. NOWAK Eryk KS SZPADA-SZAMOTUŁY 18.12.2000 zakwalifikowano
63. REMPFER Fabio zakwalifikowano
63. FOSKETT Alexandre zakwalifikowano
65. TAMASI Roman zakwalifikowano
66. BRYZHOVATYI Denis zakwalifikowano
67. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
68. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
69. BERAN Matyas zakwalifikowano
70. PLATZODER Anton zakwalifikowano
71. KOZIEŁ Cyprian PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000 zakwalifikowano
72. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
73. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001 zakwalifikowano
74. FILIP Jan zakwalifikowano
75. WOJTCZAK Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 29.06.2000 zakwalifikowano
76. KORZECZEK Szymon UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000 zakwalifikowano
77. GOYDA Daniil zakwalifikowano
78. OSICKA Adam zakwalifikowano
79. zakwalifikowano
80. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
81. RYBA Jakub zakwalifikowano
82. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000 zakwalifikowano
83. HORVATH Tomas zakwalifikowano
84. KRAWIEC Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
85. NOSAL Tomasz UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
86. DUDA Gaweł AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
87. ŚWIDER Szymon PIAST GLIWICE 14.03.2001 zakwalifikowano
88. HRBAN Matej zakwalifikowano
89. ZHURAULIOU Taras zakwalifikowano
90. SAMOILOV Dmytro zakwalifikowano
91. PODZIEWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001 zakwalifikowano
92. MARZOCH Filip MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MACSKA Adam
2. LEWANDOWSKI Bartosz PKSZERM WARSZAWA 28.04.2000
3. KRUGLOV Vladyslav
3. OROIAN Alexey
5. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
6. OZOLCER Aras
7. KOZHIN Nazar
8. KOZIEŁ Cyprian PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
9. SPIRIN Mihail
10. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
11. DEMKOVICH Andriyan
12. BOCHYNEK Paweł UKS TRÓJKA RADLIN 21.07.2000
13. GLYAMSHIN Ilya
14. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
15. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
16. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
17. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
18. DERKSEN Ruben
19. KOTULSKI Przemysław T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
20. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
21. VON LAUE Gerrit
22. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
23. MARHOLD Roman
24. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
25. KOVAL Tomas
26. BOPP Dietrich
27. DZIERWA Michał MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
28. KIEDROWSKI Rafał UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
29. POLAT Uzay
30. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
31. HERBUT Dorian SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
32. ZHURAULIOU Taras
33. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
34. VOLAK Samuel
35. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
35. BĄCZKOWSKI Kajetan KS SZPADA-SZAMOTUŁY 29.08.2000
37. MALINEUSKI Aliaksei
37. ROHM Louis
39. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001
40. DEGORCE Aurelien
41. GIBURTOVICH Daniil
42. JEDLICKA Matej
43. GÓRAL Marcin UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
44. MRÓZ Wojciech SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.05.2001
45. SCHNEIDER Johann
46. NADOLNY Eryk KS SZPADA-SZAMOTUŁY 25.08.2000
46. SHAFAR Robert
48. SNEJDAR Philip
49. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
50. BREŃSKI Bartłomiej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
51. PAVLIK Matyas
52. HALAMSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 18.06.2001
53. JAWORSKI Mikołaj KS SZPADA-SZAMOTUŁY 16.04.2000
54. PANKIEWICZ Karol PIAST GLIWICE 14.11.2000
55. CEBO Kacper UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
56. FOSKETT Alexandre
57. TAMASI Roman
58. JENDRUSZ Marcin AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
59. BERAN Matyas
60. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
61.
62. HORVATH Tomas
63. NOSAL Tomasz UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
64. DUDA Gaweł AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
65. BOEHNKE Joram
66. NOWAK Mateusz UKS KUKUŁKI KATOWICE 27.07.2000
67. MALINOWSKI Eligiusz RMKS RYBNIK 18.01.2000
68. LAVRUT Roman
69. SYSŁO Andrzej MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23.05.2000
70. RUCIŃSKI Szymon PIAST GLIWICE 15.05.2001
71. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
72. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
73. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
74. NOWAK Eryk KS SZPADA-SZAMOTUŁY 18.12.2000
75. REMPFER Fabio
76. BRYZHOVATYI Denis
77. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
78. PLATZODER Anton
79. CHLEBIK Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.05.2001
80. FILIP Jan
81. WOJTCZAK Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 29.06.2000
82. KORZECZEK Szymon UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000
83. GOYDA Daniil
84. OSICKA Adam
85. RYBA Jakub
86. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000
87. KRAWIEC Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
88. ŚWIDER Szymon PIAST GLIWICE 14.03.2001
89. HRBAN Matej
90. SAMOILOV Dmytro
91. PODZIEWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001
92. MARZOCH Filip MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content