Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RABCZEWSKA Weronika | 8 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
2. | MACIONCZYK Natalia | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.09.1998 |
3. | Falińska Julia | 136 | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
4. | MATSUYEVA Krystsina | 0 | ||
5. | Olchowik Zuzanna | 135 | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 |
6. | Piekarska Barbara | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
7. | HIDE Victoria | 0 | ||
8. | RAK Julia | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.08.1998 |
9. | PLANT Bethan | 0 | ||
10. | Kucharczyk Dominika | 151 | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 |
11. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 13 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
12. | JANICKA Weronika | 129 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
13. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
14. | HIDE Amelia | 0 | ||
15. | CHU Chloe | 0 | ||
16. | LEŚNIEWSKA Aneta | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 13.05.1998 |
17. | LOBACHEVA Anastasia | 0 | ||
18. | MAZANEK Karolina | 16 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
19. | DENES Weronika | 116 | KS SZPADA WROCŁAW | 30.09.1999 |
20. | PALLAS Georgia | 0 | ||
21. | SOLDATOVA Anastasia | 0 | ||
22. | TOMICKA Olimpia | 17 | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
23. | GAJÓWKA Maria | 114 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
24. | NEMCOVA Jana | 0 | ||
25. | DUTHEIL Guenola | 0 | ||
26. | MAZZOLA Monika Katarzyna | 0 | ||
27. | ŻUROWSKA Olga | 21 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.10.1998 |
28. | KONWICKA Izabella | 94 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
29. | MATIYSH Kateryna | 0 | ||
30. | HARVEY Sarah | 0 | ||
31. | BIELECKA Katarzyna | 23 | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
32. | HAIDATA Tatsiana | 0 | ||
33. | CZYSZEWICZ Stella | 91 | KS SZPADA WROCŁAW | 06.12.1999 |
34. | SIMMS LYMN Tia | 0 | ||
35. | MALOWANIEC Oliwia | 33 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
36. | ZELENTSOVA Alina | 0 | ||
37. | NEVOSADOVA Eliska | 0 | 01.12.1998 | |
38. | DE LIEDEKERKE Larissa | 0 | ||
39. | PIECYK Alicja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 |
40. | VARFOLOMEYEVA Darya | 0 | ||
41. | HIND Eleanor | 0 | ||
42. | KOLANKO Julia | 34 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
43. | ROK Kaja | 89 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
44. | DOSKOVA Katerina | 0 | ||
45. | JAKAVCHYTS Kseniya | 0 | ||
46. | HORNBY Odette | 0 | ||
47. | MAJGIER Katarzyna | 87 | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
48. | DARDA Rozalia | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
49. | POZNEROVA Ruzena | 0 | ||
50. | KACZMARSKA Agnieszka | 36 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 |
51. | SHEFFIELD Helen | 0 | ||
52. | OWSIANKO Nikola | 81 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
53. | ELSTUB Stephanie | 0 | ||
54. | SPATENKOVA Anna | 0 | ||
55. | FUTYMA Barbara | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
56. | KYRCZ Julia | 39 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
57. | WHITFIELD Madeleine | 0 | ||
58. | BIELA Karolina | 75 | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
59. | 0 | |||
60. | KES Agata | 40 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
61. | STANUCH Aleksandra | 43 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
62. | SERWACKA Klaudia | 71 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
63. | FERM Camilla | 0 | ||
64. | VOROTNEVA Anna | 0 | ||
65. | KHALITOVA Svetlana | 0 | ||
66. | BRAWAŃSKA Kinga | 60 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
67. | KUBIK Agnieszka | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 21.04.1998 |
68. | LAWSON Danielle | 0 | ||
69. | VOLODINA Alexandra | 0 | ||
70. | SALIGEROVA Katerina | 0 | ||
71. | RUDNYTSKA Rudnytska | 0 | ||
72. | JOHNSON Kerrie | 0 | ||
73. | SEHNALOVA Marketa | 0 | ||
74. | MUN Grace | 0 | ||
75. | HAMILTON Chloe | 0 | ||
76. | MROCHEM Patrycja | 53 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
77. | COUROUBLE Marie | 0 | ||
78. | LEŚNIEWSKA Anna | 51 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
79. | KULENCHYK Nastassia | 0 | ||
80. | POTOCKOVA Katerina | 0 | ||
81. | BRYSON Kerenza | 0 | ||
82. | TKACHENKO Ekaterina | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
2. | NEMCOVA Jana | zakwalifikowano | ||
3. | SPATENKOVA Anna | zakwalifikowano | ||
3. | POZNEROVA Ruzena | zakwalifikowano | ||
5. | ŻUROWSKA Olga | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.10.1998 | zakwalifikowano |
6. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 | zakwalifikowano |
7. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
8. | COUROUBLE Marie | zakwalifikowano | ||
9. | SIMMS LYMN Tia | zakwalifikowano | ||
10. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
11. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
12. | PLANT Bethan | zakwalifikowano | ||
13. | FERM Camilla | zakwalifikowano | ||
14. | LAWSON Danielle | zakwalifikowano | ||
14. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
16. | HIDE Victoria | zakwalifikowano | ||
17. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 | zakwalifikowano |
18. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 | zakwalifikowano |
19. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 | zakwalifikowano |
19. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
21. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
22. | RUDNYTSKA Rudnytska | zakwalifikowano | ||
23. | VARFOLOMEYEVA Darya | zakwalifikowano | ||
23. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
25. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
25. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
27. | SHEFFIELD Helen | zakwalifikowano | ||
28. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
28. | LOBACHEVA Anastasia | zakwalifikowano | ||
30. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
30. | HIDE Amelia | zakwalifikowano | ||
32. | BRYSON Kerenza | zakwalifikowano | ||
33. | SALIGEROVA Katerina | zakwalifikowano | ||
34. | NEVOSADOVA Eliska | 01.12.1998 | zakwalifikowano | |
35. | ZELENTSOVA Alina | zakwalifikowano | ||
36. | KUBIK Agnieszka | KSz WARSZAWIANKA | 21.04.1998 | zakwalifikowano |
37. | JAKAVCHYTS Kseniya | zakwalifikowano | ||
38. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 | zakwalifikowano |
39. | HAIDATA Tatsiana | zakwalifikowano | ||
40. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 | zakwalifikowano |
41. | CZYSZEWICZ Stella | KS SZPADA WROCŁAW | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
42. | ELSTUB Stephanie | zakwalifikowano | ||
43. | PIECYK Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 | zakwalifikowano |
44. | KACZMARSKA Agnieszka | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 | zakwalifikowano |
45. | PALLAS Georgia | zakwalifikowano | ||
46. | Olchowik Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 | zakwalifikowano |
47. | RAK Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.08.1998 | zakwalifikowano |
48. | LEŚNIEWSKA Aneta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 13.05.1998 | zakwalifikowano |
49. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
50. | JOHNSON Kerrie | zakwalifikowano | ||
51. | MATSUYEVA Krystsina | zakwalifikowano | ||
52. | HORNBY Odette | zakwalifikowano | ||
53. | VOLODINA Alexandra | zakwalifikowano | ||
54. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 | zakwalifikowano |
55. | Kucharczyk Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 | zakwalifikowano |
56. | VOROTNEVA Anna | zakwalifikowano | ||
57. | zakwalifikowano | |||
58. | WHITFIELD Madeleine | zakwalifikowano | ||
59. | DOSKOVA Katerina | zakwalifikowano | ||
60. | KHALITOVA Svetlana | zakwalifikowano | ||
61. | CHU Chloe | zakwalifikowano | ||
62. | TKACHENKO Ekaterina | zakwalifikowano | ||
63. | SEHNALOVA Marketa | zakwalifikowano | ||
63. | HIND Eleanor | zakwalifikowano | ||
65. | HAMILTON Chloe | zakwalifikowano | ||
65. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 | zakwalifikowano |
67. | DENES Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
68. | MATIYSH Kateryna | zakwalifikowano | ||
69. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
69. | HARVEY Sarah | zakwalifikowano | ||
71. | SOLDATOVA Anastasia | zakwalifikowano | ||
71. | DUTHEIL Guenola | zakwalifikowano | ||
73. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
74. | DE LIEDEKERKE Larissa | zakwalifikowano | ||
75. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
76. | MACIONCZYK Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.09.1998 | zakwalifikowano |
77. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
78. | MUN Grace | zakwalifikowano | ||
79. | POTOCKOVA Katerina | zakwalifikowano | ||
79. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
81. | KULENCHYK Nastassia | zakwalifikowano | ||
82. | MAZZOLA Monika Katarzyna | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | POZNEROVA Ruzena | ||
2. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
3. | KHALITOVA Svetlana | ||
3. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
5. | SPATENKOVA Anna | ||
6. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
7. | VARFOLOMEYEVA Darya | ||
8. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
9. | SIMMS LYMN Tia | ||
10. | LAWSON Danielle | ||
11. | HIDE Victoria | ||
12. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
13. | RUDNYTSKA Rudnytska | ||
14. | NEVOSADOVA Eliska | 01.12.1998 | |
15. | VOLODINA Alexandra | ||
16. | SOLDATOVA Anastasia | ||
17. | COUROUBLE Marie | ||
18. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
19. | FERM Camilla | ||
20. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
21. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
22. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
23. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
24. | SHEFFIELD Helen | ||
25. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
25. | LOBACHEVA Anastasia | ||
27. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
28. | BRYSON Kerenza | ||
29. | Olchowik Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 |
30. | LEŚNIEWSKA Aneta | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 13.05.1998 |
31. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
32. | SEHNALOVA Marketa | ||
33. | NEMCOVA Jana | ||
34. | ŻUROWSKA Olga | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.10.1998 |
35. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
36. | STANUCH Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 18.01.1999 |
37. | PLANT Bethan | ||
38. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
39. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
40. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
41. | HIDE Amelia | ||
42. | SALIGEROVA Katerina | ||
43. | ZELENTSOVA Alina | ||
44. | KUBIK Agnieszka | KSz WARSZAWIANKA | 21.04.1998 |
45. | JAKAVCHYTS Kseniya | ||
46. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
47. | HAIDATA Tatsiana | ||
48. | CZYSZEWICZ Stella | KS SZPADA WROCŁAW | 06.12.1999 |
49. | ELSTUB Stephanie | ||
50. | PIECYK Alicja | MKS KUSY SZCZECIN | 14.04.1998 |
51. | KACZMARSKA Agnieszka | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 26.03.1998 |
52. | PALLAS Georgia | ||
53. | RAK Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.08.1998 |
54. | MATSUYEVA Krystsina | ||
55. | |||
56. | DOSKOVA Katerina | ||
57. | CHU Chloe | ||
58. | TKACHENKO Ekaterina | ||
59. | HIND Eleanor | ||
60. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
61. | DE LIEDEKERKE Larissa | ||
62. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
63. | POTOCKOVA Katerina | ||
63. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
65. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
66. | JOHNSON Kerrie | ||
67. | HORNBY Odette | ||
68. | Kucharczyk Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.1999 |
69. | VOROTNEVA Anna | ||
70. | WHITFIELD Madeleine | ||
71. | HAMILTON Chloe | ||
71. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
73. | DENES Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 30.09.1999 |
74. | MATIYSH Kateryna | ||
75. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
75. | HARVEY Sarah | ||
77. | DUTHEIL Guenola | ||
78. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
79. | MACIONCZYK Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.09.1998 |
80. | MUN Grace | ||
81. | KULENCHYK Nastassia | ||
82. | MAZZOLA Monika Katarzyna |