Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.01.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Toporska Joanna | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
2. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
3. | Chrzanowska Julia | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
4. | Włosińska Julia | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
5. | MATUSZEWSKA Michalina | 26 | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
6. | PISKORSKA Karolina | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
7. | BOBER Zuzanna | 60 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
8. | STRACHOWSKA Julia | 27 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
9. | Długosz Martyna | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
10. | KOLAK Ewelina | 57 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
11. | ŻELECHOWSKA Sara | 21 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
12. | KOZŁOWSKA Alicja | 56 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
13. | MICHNIEWICZ Julia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
14. | SULIK Sandra | 3 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
15. | WIEWIÓRKA Patrycja | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 28.02.1996 |
16. | MUKLEWICZ Natalia | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
17. | TOMCZAK Renata | 54 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
18. | SZYMCZAK Anna | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
19. | Wojtaluk Julia | 32 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
20. | DOMBROWSKA Monika | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |
21. | Jeglińska Aleksandra | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
22. | JANKOWSKA Marianna | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
23. | ZAJĄC Katarzyna | 20 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
24. | CZERWIŃSKA Marzena | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
25. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
26. | Kaczmarek Marta | 53 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
27. | WYGANOWSKA Anna | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
28. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
29. | WĄSOWICZ Julia | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
30. | CURYŁO Matylda | 33 | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
31. | BURKACKA Lidia | 19 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
32. | MIŁOGRODZKA Martyna | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
33. | ADAMSKA Klaudia | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
34. | ROMPCZYK Zuzanna | 0 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
35. | ŻUROWSKA Beata | 7 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
36. | Wisoky Weronika | 44 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
37. | SZABELSKA Oliwia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
38. | LACHMAN Katarzyna | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
39. | MECH Marta | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
40. | BURACZEWSKA Julia | 8 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
41. | STRACHOWSKA Małgorzata | 36 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
42. | PAŁKA Dominika | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
43. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
44. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 9 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
45. | STANISŁAWSKA Luiza | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
46. | DRAPELLA Magdalena | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
47. | BRONIKOWSKA Zofia | 37 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
48. | ŁUCZAK Sylwia | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
49. | SZEWCZYK Wiktoria | 45 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
50. | SZYMAŃSKA Joanna | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
51. | Vetulani Maria | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
52. | KAPRAL Karolina | 38 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
53. | LIDZBARSKA Julia | 41 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
54. | MEJZA Agnieszka | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
55. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | 11 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
56. | KSENIAK Zofia | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
57. | KOLIBABKA Karina | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
58. | WIADEREK Alicja | 12 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
3. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
4. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
5. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
7. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
8. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
9. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
10. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
11. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
12. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
13. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
14. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
15. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
18. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
19. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
20. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
21. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
22. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 | zakwalifikowano |
23. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
24. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
25. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 | zakwalifikowano |
26. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 | zakwalifikowano |
27. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 | zakwalifikowano |
28. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
29. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
30. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
31. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 | zakwalifikowano |
32. | WIEWIÓRKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 28.02.1996 | zakwalifikowano |
33. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
34. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
35. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
36. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
37. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
38. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
39. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
40. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
41. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
42. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 | zakwalifikowano |
43. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
44. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 | zakwalifikowano |
45. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
46. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
47. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
48. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
49. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
50. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 | zakwalifikowano |
51. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 | zakwalifikowano |
52. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
53. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
54. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
55. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
56. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
57. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
58. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
2. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
3. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
3. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
5. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
6. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
7. | FRĄCKOWIAK Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
8. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
9. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
10. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
11. | BURACZEWSKA Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.07.1996 |
12. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
13. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
14. | JANKOWSKA Marianna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
15. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
16. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
17. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
18. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
19. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
20. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
21. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
22. | MATUSZEWSKA Michalina | IKS LESZNO | 07.12.1996 |
23. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
24. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
25. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
26. | MIŁOGRODZKA Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 06.04.1999 |
27. | CURYŁO Matylda | WROCŁAWIANIE | 05.07.1997 |
28. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
29. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
30. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
31. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
32. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
33. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
34. | WIEWIÓRKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 28.02.1996 |
35. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
36. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
37. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
38. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
39. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
40. | SPIECZYŃSKA Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.1998 |
41. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
42. | CZERWIŃSKA Marzena | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 06.03.1999 |
43. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
44. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
45. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
46. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
47. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
48. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
49. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
50. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
51. | KOLIBABKA Karina | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.06.1998 |
52. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
53. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
54. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
55. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
56. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
57. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
58. | DOMBROWSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 14.09.1998 |