Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.02.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŻELECHOWSKA Sara | 40 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
2. | Vetulani Maria | 19 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
3. | ZAJĄC Katarzyna | 39 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
4. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 1 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
5. | PTAK Roma | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
6. | MEJZA Agnieszka | 58 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
7. | LEWAŃCZYK Laura | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
8. | Bruździńska Natalia | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
9. | CZAJKA Weronika | 18 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
10. | WIECZOREK Zuzanna | 22 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
11. | SZYMCZAK Anna | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
12. | Matysiak Katarzyna | 56 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
13. | SZYMAŃSKA Joanna | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
14. | WĄSOWICZ Julia | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
15. | FRĄCKOWIAK Adrianna | 17 | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
16. | Długosz Martyna | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
17. | WASILCZYK Agata | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |
18. | Chrzanowska Julia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
19. | JERECZEK Anna | 34 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
20. | PTAK Halina | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
21. | BRONIKOWSKA Zofia | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
22. | STRACHOWSKA Julia | 44 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
23. | OPOLSKA Aleksandra | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
24. | MADAJCZYK Zuzanna | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
25. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 5 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
26. | MATUSZEWSKA Zuzanna | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
27. | WIADEREK Alicja | 32 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
28. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
29. | OPOLSKA Maja | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
30. | LACHMAN Katarzyna | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
31. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 51 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
32. | BOCHENEK Magdalena | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
33. | WASILEWSKA Barbara | 27 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
34. | ADAMSKA Klaudia | 53 | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
35. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 29 | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
36. | SULIK Sandra | 7 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
37. | PISKORSKA Karolina | 49 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
38. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
39. | DRAPELLA Magdalena | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
40. | BURKACKA Lidia | 46 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
41. | BARON Karolina | 26 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
42. | SOBCZAK Zuzanna | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
43. | ŻUROWSKA Beata | 8 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
44. | LASIC Aleksandra | 10 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
45. | Wojtaluk Julia | 50 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
46. | STARZ Aleksandra | 30 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
47. | HOPPE Sylwia | 9 | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
48. | CZAJKA Justyna | 28 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
2. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
3. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 | zakwalifikowano |
4. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
5. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
6. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
7. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
8. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
9. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
10. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
10. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
12. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
13. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
14. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
15. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
17. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
18. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
19. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
20. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
21. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
22. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 | zakwalifikowano |
23. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
24. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 | zakwalifikowano |
25. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 | zakwalifikowano |
26. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
27. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
28. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
29. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 | zakwalifikowano |
30. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
31. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
32. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 | zakwalifikowano |
33. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 | zakwalifikowano |
34. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
35. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
36. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
37. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
38. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
39. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
40. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
41. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
42. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 | zakwalifikowano |
43. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
44. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 | zakwalifikowano |
45. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 | zakwalifikowano |
46. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
47. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 | zakwalifikowano |
48. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
2. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
3. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
3. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
5. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
6. | Długosz Martyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 29.07.1996 |
7. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
8. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
9. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
10. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
11. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
12. | WĄSOWICZ Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 12.10.1997 |
13. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
14. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
15. | HOPPE Sylwia | WROCŁAWIANIE | 04.01.1993 |
16. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
17. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
18. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
18. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
20. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
21. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
22. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
23. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
24. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
25. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
26. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
27. | JERECZEK Anna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 23.03.1997 |
28. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
29. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
30. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
31. | FRĄCKOWIAK Adrianna | WROCŁAWIANIE | 07.10.1997 |
32. | ADAMSKA Klaudia | AZS AWF POZNAŃ | 17.11.1996 |
33. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
34. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
35. | STARZ Aleksandra | KU AZS-UAM POZNAŃ | 30.11.1995 |
36. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
37. | BURKACKA Lidia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 06.03.1996 |
38. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
39. | PISKORSKA Karolina | UKS ATENA GDAŃSK | 11.12.1997 |
40. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
41. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
42. | MATUSZEWSKA Zuzanna | UKS ATENA GDAŃSK | 01.10.1997 |
43. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
44. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
45. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
46. | MEJZA Agnieszka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1996 |
47. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
48. | WASILCZYK Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 23.08.1993 |