Turniej

Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.03.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BILIŃSKA Natalia 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003
2. Daniewska Michalina 94 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
3. Sobczak-Domańska Maja 4 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
4. SOŁTYS Julia 0 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
5. KOZUBOWSKA Julia 81 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
6. TURBIARZ Marcelina 0 UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003
7. CHYZIAK Julia 0 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
8. Jabłonowska Kaja 10 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
9. SZMIT Laura 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
10. ZAKRZEWSKA Alicja 14 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
11. KRUPIŃSKA Aleksandra 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
12. Papużyńska Roksana 87 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
13. CZARKOWSKA Agata 27 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
14. KOŁODZIEJCZYK Malwina 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
15. Brzezińska Zofia 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
16. SZEMPLIŃSKA Natalia 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
17. Dębicka Oliwia 92 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
18. OKLIŃSKA Marta 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
19. BUCZYŁO Oliwia 0 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
20. PATOKA Olga 76 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
21. MIESZAŁA Wiktoria 34 WARTA ŚREM 15.01.2003
22. TRZECIAK Justyna 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 13.02.2002
23. BAN Zofia 0 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
24. FIRKOWSKA Zuzanna 59 UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
25. PIOTROWSKA Nikola 0 UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
26. ZACHAREWICZ Ewa 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
27. KURKOWSKA Victoria 0 AZS UKW BYDGOSZCZ 09.08.2002
28. KOSTERA Natalia 51 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KOSTERA Natalia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
2. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
3. CHYZIAK Julia AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002 zakwalifikowano
3. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
5. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
6. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
7. Papużyńska Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
8. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
9. MIESZAŁA Wiktoria WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
10. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
11. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
12. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
13. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
14. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003 zakwalifikowano
15. TURBIARZ Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003 zakwalifikowano
16. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002 zakwalifikowano
17. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
18. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
19. KURKOWSKA Victoria AZS UKW BYDGOSZCZ 09.08.2002 zakwalifikowano
20. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
21. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
21. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
23. BILIŃSKA Natalia UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003 zakwalifikowano
24. PIOTROWSKA Nikola UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003 zakwalifikowano
25. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
26. KOZUBOWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002 zakwalifikowano
27. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002 zakwalifikowano
28. TRZECIAK Justyna UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 13.02.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
2. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
3. KOSTERA Natalia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
3. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
5. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
6. Papużyńska Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
7. MIESZAŁA Wiktoria WARTA ŚREM 15.01.2003
8. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
9. CHYZIAK Julia AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
10. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
11. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
12. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
13. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
14. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
15. TURBIARZ Marcelina UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2003
16. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
17. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
18. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
19. KURKOWSKA Victoria AZS UKW BYDGOSZCZ 09.08.2002
20. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
21. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
21. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
23. BILIŃSKA Natalia UKS ATENA GDAŃSK 12.05.2003
24. PIOTROWSKA Nikola UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
25. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
26. KOZUBOWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
27. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
28. TRZECIAK Justyna UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 13.02.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content