Turniej

Nazwa: Muszkieter-Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.03.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jadwiga JEZIORAŃSKA 0 PIAST GLIWICE 28.04.2003
2. Antonina JANUS 0 RMKS RYBNIK 23.09.2003
3. Maja HAŁADUDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
4. Wiktoria MIESZAŁA 0 WARTA ŚREM 15.01.2003
5. Bernadeta MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
6. Kornelia MALINOWSKA 0 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
7. Marta KRAUSE 0 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
8. Martyna Adamska 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
9. Anna ROSKOSZ 0 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
10. Agata RADECKA 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
11. Maja BŁAŻEWICZ 0 MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003
12. Klara MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
13. Aleksandra PIOTROWSKA 0 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
14. Alicja KLASIK 0 RMKS RYBNIK 14.02.2004
15. Patrycja Frystacka 0 RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. Maja Osadnik 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
17. Maria PODOLSKA 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
18. Gabriela HERBUT 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
19. Emilia JAROSZEK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
20. Kinga Zgryźniak 0 RMKS RYBNIK 22.06.2003
21. Agata KOTULSKA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
22. Laila BENCHARQUI 0 GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
23. Agnieszka Makowska 0 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
24. Agnieszka PAKULSKA 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
2. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
3. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
4. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003 zakwalifikowano
5. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
6. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
7. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
8. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
9. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
10. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
11. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
12. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
13. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
14. Antonina JANUS RMKS RYBNIK 23.09.2003 zakwalifikowano
15. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003 zakwalifikowano
16. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
17. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003 zakwalifikowano
18. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
19. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
20. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
21. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
22. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004 zakwalifikowano
23. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004 zakwalifikowano
24. Maja BŁAŻEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
2. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
3. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
3. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004
5. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
6. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
7. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
8. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
9. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
10. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
11. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
12. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
13. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
14. Antonina JANUS RMKS RYBNIK 23.09.2003
15. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
16. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
17. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
18. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
19. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
20. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
21. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
22. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
23. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
24. Maja BŁAŻEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy