Turniej

Nazwa: Muszkieter-Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.03.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Filip MARZOCH 30 MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
2. Dawid DĘBICKI 27 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
3. Borys PIEKARSKI 79 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002
4. Ivo CHLEBIEJ 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
5. Stanisław KORZENIEWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
6. Jakub Sikorski 77 MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
7. Karol NOGANOWICZ 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
8. Daniel FILEK 28 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
9. Mateusz WNĘK 83 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002
10. Jan Socha 25 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
11. Gaweł DUDA 76 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
12. Antoni NOSSARZEWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
13. Patryk Adamczyk 3 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
14. Maciej Gramza 24 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
15. Jan LEWANOWICZ 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
16. Szymon RUCIŃSKI 91 PIAST GLIWICE 15.05.2001
17. Piotr Migas 32 PIAST GLIWICE 13.04.2002
18. Krzysztof PALĘDZKI 95 AZS AWF KATOWICE 28.11.2002
19. Mateusz STOLARSKI 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
20. Adam CYGANKIEWICZ 22 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
21. Michał KRUK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
22. Artur KRZYŻYŃSKI 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
23. Miłosz Cygański 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
24. Michał DZIERWA 34 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
25. Krzysztof PAŃCZYSZYN 73 UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
26. Marcin JENDRUSZ 20 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
27. Kacper HAŁADUDA 35 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
28. Igor LACH 100 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002
29. Dominik GŁOWACKI 71 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
30. Przemysław Cnotalski 6 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
31. Piotr SMĘT 36 PIAST GLIWICE 22.08.2001
32. Tomasz BRZEZIAK 18 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
33. Adam JERANEK 68 UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
34. Paweł KOLCZYK 7 UKS START OPOLE 21.03.2001
35. Dorian HERBUT 102 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
36. Jakub Cieślik 0 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
37. Grzegorz WOLDEYES 37 MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
38. Mikołaj RADOSZ 17 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
39. Bartłomiej GODLEWSKI 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
40. Dominik Sojka 108 RMKS RYBNIK 02.12.2002
41. Adrian LELEK 60 UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
42. Jan MARCZAK 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
43. Stanisław RUTZ 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
44. Robert Buśko 41 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
45. Jeremi Berestek 113 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
46. Adam CHLEBIK 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
47. Kamil Huwer 10 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
48. Maciej CHOWANIEC 58 PIAST GLIWICE 20.09.2002
49. Kajetan MIELCZAREK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.10.2001
50. Filip KOZŁOWSKI 42 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
51. Kacper Frydrych 128 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
52. Michał KRAWCZYK 11 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
53. Michał PODZIEWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001
54. Sebastian MICHALCZYK 59 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
55. Michał WESOŁOWSKI 13 PIAST GLIWICE 18.06.2001
56. Jacek DUSZA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001
57. Piotr PODOLSKI 14 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
58. Konrad SZKOP 53 MKS KUSY SZCZECIN 07.11.2002
59. Jan BULANDRA 46 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
60. Jan Kardaszewicz 12 KS AGH Kraków 23.09.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001 zakwalifikowano
1. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
3. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
4. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
5. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001 zakwalifikowano
6. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
7. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
8. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002 zakwalifikowano
9. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001 zakwalifikowano
10. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001 zakwalifikowano
11. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
11. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001 zakwalifikowano
11. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001 zakwalifikowano
14. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
15. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
15. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
17. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
17. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
19. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
19. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001 zakwalifikowano
21. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano
22. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
23. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
23. Michał PODZIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001 zakwalifikowano
25. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
26. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
27. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
28. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
29. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
30. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001 zakwalifikowano
31. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
32. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
33. Stanisław KORZENIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001 zakwalifikowano
34. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
35. Antoni NOSSARZEWSKI PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002 zakwalifikowano
36. Borys PIEKARSKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002 zakwalifikowano
37. Szymon RUCIŃSKI PIAST GLIWICE 15.05.2001 zakwalifikowano
38. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
39. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
40. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
41. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
42. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002 zakwalifikowano
43. Kajetan MIELCZAREK SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.10.2001 zakwalifikowano
44. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002 zakwalifikowano
45. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002 zakwalifikowano
45. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
45. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
48. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
49. Jacek DUSZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001 zakwalifikowano
50. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001 zakwalifikowano
51. Krzysztof PALĘDZKI AZS AWF KATOWICE 28.11.2002 zakwalifikowano
52. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
52. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
54. Mateusz WNĘK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002 zakwalifikowano
55. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
56. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
57. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002 zakwalifikowano
58. Igor LACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002 zakwalifikowano
59. Grzegorz WOLDEYES MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001 zakwalifikowano
60. Konrad SZKOP MKS KUSY SZCZECIN 07.11.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
3. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
3. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
5. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
6. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
7. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
8. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
9. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
10. Artur KRZYŻYŃSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.05.2001
10. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
12. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
13. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
14. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
14. Michał PODZIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 02.05.2001
16. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
17. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
18. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
19. Filip MARZOCH MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
20. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
21. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
21. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
23. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
24. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
25. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
26. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
27. Stanisław KORZENIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
28. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
29. Borys PIEKARSKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002
30. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
31. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
32. Adam JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 05.08.2002
33. Jakub Sikorski MUSZKIETER GLIWICE 23.11.2002
34. Adam CYGANKIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.12.2001
35. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
36. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
37. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
38. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
39. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
40. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
41. Antoni NOSSARZEWSKI PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
42. Szymon RUCIŃSKI PIAST GLIWICE 15.05.2001
43. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
44. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
45. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
46. Kajetan MIELCZAREK SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.10.2001
47. Krzysztof PAŃCZYSZYN UKS MDK OLIMP LUBIN 18.03.2002
48. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
48. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002
50. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
51. Jacek DUSZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001
52. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001
53. Krzysztof PALĘDZKI AZS AWF KATOWICE 28.11.2002
54. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
54. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
56. Mateusz WNĘK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002
57. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
58. Igor LACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002
59. Grzegorz WOLDEYES MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
60. Konrad SZKOP MKS KUSY SZCZECIN 07.11.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy