Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OLSZOWSKI Daniel | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
2. | MILLER Jakub | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
3. | SABLOWSKI Patryk | 0 | 20.09.1997 | |
4. | Rudnicki Mikołaj | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
5. | TYDA Igor | 81 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
6. | RYBIŃSKI Radosław | 49 | IKS LESZNO | 14.05.1997 |
7. | WŁADYKA Bartosz | 72 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
8. | Wojtkowiak Adrian | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
9. | BEM Kacper | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
10. | ORSZYŃSKI Oskar | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
11. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 31 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
12. | OLSZEWSKI Wiktor | 44 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
13. | ŻURAWSKI Bartosz | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
14. | KORPACZEWSKI Adam | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
15. | KOŚLICKI Michał | 33 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
16. | Sowa Mikołaj | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
2. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
3. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
4. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
5. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
6. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
7. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
8. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 | zakwalifikowano |
9. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
10. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
11. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
12. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
13. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
14. | SABLOWSKI Patryk | 20.09.1997 | zakwalifikowano | |
15. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 | zakwalifikowano |
16. | RYBIŃSKI Radosław | IKS LESZNO | 14.05.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
2. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
3. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
3. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
5. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
6. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
7. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
8. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
9. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
10. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
11. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
12. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
13. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
14. | SABLOWSKI Patryk | 20.09.1997 | |
15. | WŁADYKA Bartosz | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.1998 |
16. | RYBIŃSKI Radosław | IKS LESZNO | 14.05.1997 |