Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia KYRCZ 4 PIAST GLIWICE 08.01.1999
2. Wiktoria BAJ 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
3. Patrycja MROCHEM 18 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
4. Anna GRABOWSKA 45 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
5. Barbara ROŻNIECKA 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
6. Marta SOKÓŁ 0 KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999
7. Weronika DENES 16 KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999
8. Agata KNAPIK 26 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
9. Anna MUSIAŁ 43 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
10. Agnieszka BILIŃSKA 39 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
11. Barbara BRYCH 6 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
12. Maria GAJÓWKA 14 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
13. Ewa PARTYKA 60 GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999
14. Paulina ŚLIWIŃSKA 27 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
15. Stella CZYSZEWICZ 28 KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
16. Julia Falińska 36 KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
17. Aleksandra NYCZ 13 PIAST GLIWICE 18.04.2000
18. Katarzyna BIELECKA 7 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
19. Katarzyna KNAPIK 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
20. Zuzanna Olchowik 35 KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
21. Julia MIKLAS 72 KKS KRAKÓW 04.09.2000
22. Aleksandra Pernach 8 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
23. Katarzyna MAJGIER 11 PIAST GLIWICE 28.01.1999
24. Katarzyna WAŚNIEWSKA 31 KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999
25. Ewa Kawencka 10 PIAST GLIWICE 06.01.2000
26. Paulina GWIZDAK 37 MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
27. Klaudia CHWIEJCZAK 33 KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999
28. Karolina BIELA 12 AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
2. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999 zakwalifikowano
3. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
4. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
5. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
6. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999 zakwalifikowano
7. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000 zakwalifikowano
8. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000 zakwalifikowano
8. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
10. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
11. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999 zakwalifikowano
12. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano
13. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
14. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
15. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
15. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
17. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
17. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999 zakwalifikowano
19. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
19. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
21. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999 zakwalifikowano
22. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
23. Klaudia CHWIEJCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999 zakwalifikowano
24. Ewa PARTYKA GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999 zakwalifikowano
25. Katarzyna WAŚNIEWSKA KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999 zakwalifikowano
26. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
27. Marta SOKÓŁ KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999 zakwalifikowano
28. Julia MIKLAS KKS KRAKÓW 04.09.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
2. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
3. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
3. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
5. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
6. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
7. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
8. Klaudia CHWIEJCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.03.1999
9. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
10. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
11. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
12. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
13. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
14. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
15. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
16. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
17. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
18. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
19. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
19. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
21. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
22. Weronika DENES KS SZPADA WROCŁAW. 30.09.1999
23. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
24. Ewa PARTYKA GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999
25. Katarzyna WAŚNIEWSKA KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999
26. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
27. Marta SOKÓŁ KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999
28. Julia MIKLAS KKS KRAKÓW 04.09.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy