Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia MURY 0 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
2. Marta DYBCZAK 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 09.04.2003
3. Maja Budzyń 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
4. Maria CHYTROWSKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
5. Kornelia MALINOWSKA 0 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
6. Jadwiga JEZIORAŃSKA 0 PIAST GLIWICE 28.04.2003
7. Kinga Zgryźniak 0 RMKS RYBNIK 22.06.2003
8. Bernadeta MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
9. Anna BUDZAJ 0 STSZERM LEGIA WARSZAWA 03.03.1999
10. Sonia RUP 0 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
11. Alicja LUDWICZAK 0 BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
12. Martyna Adamska 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
13. Julia ŁAPKIEWICZ 0 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
14. Klara MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
15. Katarzyna KRAMZA 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 23.04.2003
16. Zuzanna NOWAK 0 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
17. Marta KRAUSE 0 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
18. Maja Osadnik 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
19. Julia MATUSZ 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.02.2003
20. Hanna FARBICKA 0 AKS MIKOŁÓW 16.05.2003
21. Gabriela HERBUT 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
22. Agata KOTULSKA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
23. Maja WIŚNIEWSKA 0 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
24. Magdalena DULJASZ 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.11.2003
25. Anna Tatoj 0 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
26. Katarzyna Ślęzak 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
27. Alicja KLASIK 0 RMKS RYBNIK 14.02.2004
28. Maria PODOLSKA 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
29. Michalina STĘPIŃSKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
30. Emilia JAROSZEK 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
31. Agnieszka Makowska 0 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
32. Anna ROSKOSZ 0 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
33. Wiktoria STĘPIŃSKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
34. Agnieszka PAKULSKA 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004
35. Maciej CHYZIAK 0 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979
36. Patrycja Frystacka 0 RMKS RYBNIK 01.11.2003
37. Aleksandra PIOTROWSKA 0 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
38. Laila BENCHARQUI 0 GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
39. Zofia ZAMBROWSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
40. Agata RADECKA 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
41. Julia TARCZEWSKA 0 UKS KUKUŁKI KATOWICE 30.11.2004
42. Emilia ŚWIERTA 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003
43. Sara SIAŁKOWSKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 13.11.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004 zakwalifikowano
4. Magdalena DULJASZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.11.2003 zakwalifikowano
5. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
6. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
7. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003 zakwalifikowano
8. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003 zakwalifikowano
9. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
10. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003 zakwalifikowano
11. Maciej CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979 zakwalifikowano
12. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
13. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
13. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
15. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
16. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
17. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
18. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
19. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
20. Marta DYBCZAK UKS KUKUŁKI KATOWICE 09.04.2003 zakwalifikowano
21. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
22. Katarzyna KRAMZA UKS KUKUŁKI KATOWICE 23.04.2003 zakwalifikowano
23. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004 zakwalifikowano
24. Sara SIAŁKOWSKA BUDOWLANI TORUŃ 13.11.2003 zakwalifikowano
25. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003 zakwalifikowano
26. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
27. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
28. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
29. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
30. Emilia ŚWIERTA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003 zakwalifikowano
31. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
32. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
33. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
34. Wiktoria STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003 zakwalifikowano
35. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003 zakwalifikowano
36. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
36. Julia MATUSZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.02.2003 zakwalifikowano
38. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
39. Michalina STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003 zakwalifikowano
40. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
41. Anna BUDZAJ STSZERM LEGIA WARSZAWA 03.03.1999 zakwalifikowano
41. Julia TARCZEWSKA UKS KUKUŁKI KATOWICE 30.11.2004 zakwalifikowano
43. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
2. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
3. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
3. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
5. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
6. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
7. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
8. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
9. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
10. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
11. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
11. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
13. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
14. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
15. Katarzyna KRAMZA UKS KUKUŁKI KATOWICE 23.04.2003
16. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004
17. Magdalena DULJASZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.11.2003
18. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
19. Maciej CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979
20. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
21. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
22. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
23. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
24. Marta DYBCZAK UKS KUKUŁKI KATOWICE 09.04.2003
25. Sara SIAŁKOWSKA BUDOWLANI TORUŃ 13.11.2003
26. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
27. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
28. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
29. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
30. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
31. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
32. Maja WIŚNIEWSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.09.2003
33. Emilia ŚWIERTA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003
34. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
35. Wiktoria STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
36. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
36. Julia MATUSZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.02.2003
38. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
39. Michalina STĘPIŃSKA BUDOWLANI TORUŃ 20.03.2003
40. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
41. Anna BUDZAJ STSZERM LEGIA WARSZAWA 03.03.1999
41. Julia TARCZEWSKA UKS KUKUŁKI KATOWICE 30.11.2004
43. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy