Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia Kwiecień 1 PIAST GLIWICE 30.07.2001
2. Katarzyna MOJKA 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.08.2001
3. Wiktoria WROŃSKA 72 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
4. Zuzanna BYTOMSKA 26 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
5. Aleksandra MACIEJAK 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
6. Jagoda MARZEJEWSKA 0 BUDOWLANI TORUŃ 19.12.2002
7. Julia MICHALAK 21 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
8. Anna PINES 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
9. Dominika KOTERLA 61 RMKS RYBNIK 28.06.2001
10. Wiktoria SZMER 2 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
11. Kornelia TUREK 86 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
12. Anita FUCHS 3 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
13. Weronika Wiktor 29 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
14. Małgorzata SZULC 20 RMKS RYBNIK 09.07.2002
15. Sonia CZERWIK 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001
16. Beata PĘKAŁA 19 RMKS RYBNIK 28.06.2002
17. Julia PILNIAKOWSKA 6 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
18. Anna DZIEMBOWSKA 0 GKS ALLEZ GLIWICE 31.03.2002
19. Patrycja Ziętek 30 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
20. Karolina STASZULONEK 7 PIAST GLIWICE 26.03.2002
21. Maja DYBKOWSKA 92 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2001
22. Klaudia TOKARSKA 34 RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
23. Pola GAWEŁ 57 UKS START OPOLE 31.08.2001
24. Karolina KALETA 92 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
25. Aleksandra OBAL 15 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
26. Zuzanna MAKUCH 14 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
27. Oliwia NAWRAT 54 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
28. Maja RUSEK 0 BUDOWLANI TORUŃ 10.04.2002
29. Natalia RAKOCZY 36 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
30. Julia Gwóźdź 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
31. Hanna ŁEPPEK 0 AKS MIKOŁÓW 23.10.2002
32. Marcelina OLSZEWSKA 49 BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
33. Ewa DĘBICKA 9 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
34. Aleksandra KUŚKA 13 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
35. Zuzanna MATUSZEK 35 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002
36. Helena BRAWAŃSKA 0 RMKS RYBNIK 03.06.2002
37. Aleksandra ZACHOROWSKA 43 PIAST GLIWICE 19.06.2002
38. Daria KOWALSKA 40 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
39. Oliwia WŁOCZKA 12 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
40. Aleksandra JAROSZEK 10 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
2. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
3. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
4. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
5. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
6. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
7. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
8. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
9. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
10. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
11. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
12. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
13. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
14. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano
15. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
16. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
17. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002 zakwalifikowano
18. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
19. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
20. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002 zakwalifikowano
21. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
22. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano
23. Katarzyna MOJKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.08.2001 zakwalifikowano
24. Dominika KOTERLA RMKS RYBNIK 28.06.2001 zakwalifikowano
24. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
26. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002 zakwalifikowano
27. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001 zakwalifikowano
28. Anna DZIEMBOWSKA GKS ALLEZ GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano
29. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
30. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001 zakwalifikowano
31. Hanna ŁEPPEK AKS MIKOŁÓW 23.10.2002 zakwalifikowano
31. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002 zakwalifikowano
33. Maja RUSEK BUDOWLANI TORUŃ 10.04.2002 zakwalifikowano
34. Zuzanna MATUSZEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002 zakwalifikowano
35. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
36. Sonia CZERWIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001 zakwalifikowano
37. Jagoda MARZEJEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 19.12.2002 zakwalifikowano
38. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
39. Pola GAWEŁ UKS START OPOLE 31.08.2001 zakwalifikowano
40. Maja DYBKOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
2. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
3. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
3. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
5. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
6. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
7. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
8. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
9. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
10. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
11. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
12. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
13. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
14. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
15. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
16. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
17. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
18. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
19. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
20. Daria KOWALSKA BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
21. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
22. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
23. Katarzyna MOJKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.08.2001
24. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
24. Dominika KOTERLA RMKS RYBNIK 28.06.2001
26. Kornelia TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 12.12.2001
27. Anna DZIEMBOWSKA GKS ALLEZ GLIWICE 31.03.2002
28. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
29. Maja RUSEK BUDOWLANI TORUŃ 10.04.2002
30. Zuzanna MATUSZEK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2002
31. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
32. Pola GAWEŁ UKS START OPOLE 31.08.2001
33. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
34. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
35. Marcelina OLSZEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 16.02.2002
35. Hanna ŁEPPEK AKS MIKOŁÓW 23.10.2002
37. Sonia CZERWIK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2001
38. Jagoda MARZEJEWSKA BUDOWLANI TORUŃ 19.12.2002
39. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
40. Maja DYBKOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.09.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy