Nazwa: Rybnik CUP
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GAJÓWKA Maria | 14 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
2. | Olchowik Zuzanna | 35 | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 |
3. | BANASZAK Barbara | 50 | PIAST GLIWICE | 31.01.2000 |
4. | KES Agata | 2 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
5. | KUŚKA Patrycja | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 |
6. | MROCHEM Patrycja | 18 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
7. | CHWIEJCZAK Klaudia | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 05.03.1999 |
8. | ROŻNIECKA Barbara | 5 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
9. | NYCZ Aleksandra | 13 | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
10. | MUSIAŁ Anna | 43 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
11. | BRYCH Barbara | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
12. | BIELA Karolina | 12 | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
13. | Falińska Julia | 36 | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
14. | MICHALESKUL Julia | 20 | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
15. | FORCZEK Klaudia | 30 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
16. | Uryga Patrycja | 49 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
17. | MAJGIER Katarzyna | 11 | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
18. | BIELECKA Katarzyna | 7 | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
19. | WILAMOWSKA Klaudia | 25 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
20. | Strzelczyk Olga | 21 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
21. | Pernach Aleksandra | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
22. | Kawencka Ewa | 10 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
23. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 27 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
24. | Pawłowska Dominika | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
2. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 | zakwalifikowano |
3. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | Olchowik Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 | zakwalifikowano |
5. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
6. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
7. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
8. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
10. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
11. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
12. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
13. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 | zakwalifikowano |
14. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 | zakwalifikowano |
15. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
16. | KUŚKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 | zakwalifikowano |
17. | CHWIEJCZAK Klaudia | KSz WARSZAWIANKA | 05.03.1999 | zakwalifikowano |
18. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
19. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
20. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 | zakwalifikowano |
21. | BANASZAK Barbara | PIAST GLIWICE | 31.01.2000 | zakwalifikowano |
22. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
23. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
24. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
2. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
3. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
3. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
5. | Olchowik Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 06.11.1999 |
6. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
7. | CHWIEJCZAK Klaudia | KSz WARSZAWIANKA | 05.03.1999 |
8. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
9. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
10. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
11. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
12. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
13. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
14. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
15. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
16. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
17. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
18. | KUŚKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 |
19. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
20. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
21. | BANASZAK Barbara | PIAST GLIWICE | 31.01.2000 |
22. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
23. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
24. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |