Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.05.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SZMIT Laura 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
2. OKLIŃSKA Marta 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. PIOTROWSKA Nikola 43 UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003
4. BAN Zofia 17 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
5. Jabłonowska Kaja 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
6. KOŁODZIEJCZYK Malwina 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
7. FIRKOWSKA Zuzanna 0 UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
8. PLUTA Marta 19 UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
9. Dębicka Oliwia 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
10. LACHMAN Antonina 2 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
11. CZARKOWSKA Agata 21 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
12. DĄBROWSKA Laura 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
13. ŻELECHOWSKA Oliwia 14 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
14. Sobczak-Domańska Maja 3 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
15. ZACHAREWICZ Ewa 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
16. PATOKA Olga 20 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
17. KRUPIŃSKA Aleksandra 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
18. Daniewska Michalina 12 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
19. NAKLICKA Julia 0 MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
20. WIECZOREK Aleksandra 4 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
21. BUCZYŁO Oliwia 25 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
22. ZAKRZEWSKA Alicja 10 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
23. PAPUŻYŃSKA Roksana 23 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
24. Brzezińska Zofia 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
2. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
3. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
4. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
5. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
6. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
7. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003 zakwalifikowano
8. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
9. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
10. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
11. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
11. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
13. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
14. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002 zakwalifikowano
15. PLUTA Marta UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002 zakwalifikowano
15. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
17. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003 zakwalifikowano
18. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
19. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002 zakwalifikowano
20. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
21. DĄBROWSKA Laura UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003 zakwalifikowano
22. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
23. PIOTROWSKA Nikola UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003 zakwalifikowano
24. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
2. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
3. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
3. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
5. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
6. ZAKRZEWSKA Alicja UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
7. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
8. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
9. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
10. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
11. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
11. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
13. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
14. FIRKOWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 11.01.2002
15. PLUTA Marta UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
15. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
17. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
18. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
19. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
20. PATOKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
21. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
22. DĄBROWSKA Laura UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
23. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
24. PIOTROWSKA Nikola UKS ATENA GDAŃSK 22.10.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content