Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia GRZENKOWICZ 188 UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
2. Anna WYGANOWSKA 159 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
3. Katarzyna STAWIARSKA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
4. Aleksandra Jeglińska 1 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
5. Karolina PIETROSZEK 162 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
6. Hanna DZIWOSZ 121 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
7. Julia MUSZYŃSKA 149 UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
8. Joanna Toporska 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
9. Marcelina LAMENT 163 UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
10. Zuzanna ROMPCZYK 128 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
11. Oliwia SZABELSKA 115 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
12. Julia LIDZBARSKA 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
13. Olga ZABROCKA 167 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001
14. Katarzyna WINIARSKA 144 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
15. Karolina MURAWSKA 133 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
16. Marta MECH 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
17. Julia JANIK 137 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
18. Aurora KUBIAK 53 ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999
19. Julia BESSMAN 169 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
20. Zuzanna BOBER 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
21. Agnieszka WIERZCHOWSKA 138 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
22. Patrycja SCHMIDT 8 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
23. Laura PESCICANI 196 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000
24. Alicja KOZŁOWSKA 143 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
25. Natalia MUKLEWICZ 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
26. Marzena CZERWIŃSKA 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
27. Anna BORKOWSKA 181 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
28. Paulina DARDA 146 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
2. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999 zakwalifikowano
3. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999 zakwalifikowano
3. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
5. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
6. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
7. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
8. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999 zakwalifikowano
8. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
10. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
11. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
12. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
13. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
13. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
15. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
16. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001 zakwalifikowano
17. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
18. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999 zakwalifikowano
19. Aurora KUBIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999 zakwalifikowano
20. Olga ZABROCKA UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001 zakwalifikowano
21. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
22. Laura PESCICANI ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000 zakwalifikowano
23. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
24. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
25. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
26. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000 zakwalifikowano
27. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001 zakwalifikowano
28. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia LIDZBARSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.05.1999
2. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
3. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
3. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
5. Natalia MUKLEWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.01.1999
6. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
7. Zuzanna BOBER KS AZS AWFIS GDAŃSK. 27.07.1999
8. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
9. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
10. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
11. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
12. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
13. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
14. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
15. Katarzyna STAWIARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.12.1999
16. Aurora KUBIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.06.1999
17. Marzena CZERWIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
18. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
19. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
20. Olga ZABROCKA UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001
21. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
22. Laura PESCICANI ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.06.2000
23. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
24. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
25. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
26. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
27. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
28. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy