Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.05.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. RUTKOWSKI Kacper 113 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
2. ŁUKASIEWICZ Karol 6 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
3. DIERING Damian 175 UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000
4. CIERLUK Jakub 139 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
5. ZUZAŃSKI Antoni 181 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
6. BRZEZIŃSKI Jan 145 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
7. SZEWCZYK Michał 97 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
8. GERASIK Dawid 174 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
9. PILSZAK Łukasz 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
10. RUCZYŃSKI Bartosz 172 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
11. DRUSZKOWSKI Marcel 204 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
12. WIELIŃSKI Jerzy 41 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
13. DOŁŻYCKI Mateusz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
14. KARPOWICZ Krzysztof 150 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
15. Seyfried Kacper 170 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
16. KOSYCARZ Konrad 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
17. MOŻEJKO Mateusz 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
18. GOC Bartosz 152 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
19. FILIKS Marcin 202 KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001
20. Borowiec Piotr 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
21. LIJEWSKI Filip 176 UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
22. WALCZYK Bartłomiej 90 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
23. Dołżycki Jakub 148 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
24. Szymański Hubert 166 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
25. Martyniak Patryk 155 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
26. OLBROMSKI Michał 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
27. GRZEGORZEWSKI Jan 154 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
28. Bołąkowski Mateusz 190 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999 zakwalifikowano
2. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
3. ŁUKASIEWICZ Karol UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999 zakwalifikowano
4. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
5. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
6. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999 zakwalifikowano
7. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
8. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999 zakwalifikowano
9. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
10. KOSYCARZ Konrad UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
10. RUTKOWSKI Kacper UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
12. GERASIK Dawid UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001 zakwalifikowano
12. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999 zakwalifikowano
14. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
15. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
16. GRZEGORZEWSKI Jan ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
17. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
18. RUCZYŃSKI Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000 zakwalifikowano
19. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001 zakwalifikowano
20. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
21. ZUZAŃSKI Antoni UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
22. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 zakwalifikowano
23. WALCZYK Bartłomiej UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999 zakwalifikowano
24. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
25. Szymański Hubert MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
25. DIERING Damian UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000 zakwalifikowano
27. LIJEWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000 zakwalifikowano
28. FILIKS Marcin KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
2. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
3. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
3. ŁUKASIEWICZ Karol UKS ATENA GDAŃSK 21.12.1999
5. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
6. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
7. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
8. KOSYCARZ Konrad UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
9. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
10. RUTKOWSKI Kacper UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
11. SZEWCZYK Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.06.1999
12. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
13. CIERLUK Jakub AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
14. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
15. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
16. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
17. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
18. GERASIK Dawid UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
19. GRZEGORZEWSKI Jan ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
20. RUCZYŃSKI Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
21. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
22. ZUZAŃSKI Antoni UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
23. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
24. WALCZYK Bartłomiej UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
25. Szymański Hubert MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
25. DIERING Damian UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000
27. LIJEWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
28. FILIKS Marcin KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content