Nazwa: Youngster Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.05.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Jabłonowska Kaja | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
2. | KAERGEL Alina | 0 | ||
3. | KOBIAK Aleksandra | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
4. | LANDAHL Janne | 0 | ||
5. | SCHIFFNER Inga | 0 | ||
6. | WALASEK Aleksandra | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 |
7. | TULEWICZ Sandra | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
8. | KUKLA Ann-Sophie | 0 | ||
9. | KOLASIŃSKA Milena | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 |
10. | GIORDANO Giorgia | 0 | ||
11. | WIECZOREK Aleksandra | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
12. | Figler Andżelika | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
13. | PRZYBYŁEK Paulina | 0 | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
14. | DZIWOSZ Hanna | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
15. | SONNTAG Nele Lea-Sophie | 0 | ||
16. | MORANDI Charlotta | 0 | ||
17. | TLATLIK Wiktoria | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 |
18. | NECZYŃSKA Adrianna | 0 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
19. | JUSKOWIAK Jagoda | 0 | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
20. | SOMMER Anna-Lena | 0 | ||
21. | LOTSH Klara | 0 | ||
22. | VOGEL Ainhoa | 0 | ||
23. | JÓŹWIAK Zuzanna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
24. | TRZECIAK Justyna | 0 | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 |
25. | Kluszczyńska Sandra | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
26. | STULLEIN Lara | 0 | ||
27. | KLUGE Jenny | 0 | ||
28. | TOMASZEWSKA Dominika | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
29. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
30. | Brzezińska Zofia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
31. | ARCISZEWSKA Oliwia | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
2. | KAERGEL Alina | zakwalifikowano | ||
3. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
4. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
5. | VOGEL Ainhoa | zakwalifikowano | ||
6. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
7. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 | zakwalifikowano |
8. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
9. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
10. | GIORDANO Giorgia | zakwalifikowano | ||
11. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
12. | KUKLA Ann-Sophie | zakwalifikowano | ||
13. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
14. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
16. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
17. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
18. | SCHIFFNER Inga | zakwalifikowano | ||
19. | LANDAHL Janne | zakwalifikowano | ||
20. | SOMMER Anna-Lena | zakwalifikowano | ||
21. | MORANDI Charlotta | zakwalifikowano | ||
22. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
23. | TLATLIK Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 | zakwalifikowano |
24. | LOTSH Klara | zakwalifikowano | ||
25. | KLUGE Jenny | zakwalifikowano | ||
26. | WALASEK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 | zakwalifikowano |
27. | SONNTAG Nele Lea-Sophie | zakwalifikowano | ||
28. | STULLEIN Lara | zakwalifikowano | ||
29. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 | zakwalifikowano |
30. | KOLASIŃSKA Milena | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 | zakwalifikowano |
31. | TRZECIAK Justyna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
2. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
3. | SCHIFFNER Inga | ||
3. | KUKLA Ann-Sophie | ||
5. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
6. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
7. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
8. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
9. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
10. | KAERGEL Alina | ||
11. | VOGEL Ainhoa | ||
12. | ARCISZEWSKA Oliwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 01.04.2001 |
13. | GIORDANO Giorgia | ||
14. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
15. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.06.2002 |
16. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
17. | Kluszczyńska Sandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.02.2001 |
18. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
19. | LANDAHL Janne | ||
20. | SOMMER Anna-Lena | ||
21. | MORANDI Charlotta | ||
22. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
23. | TLATLIK Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2001 |
24. | LOTSH Klara | ||
25. | KLUGE Jenny | ||
26. | WALASEK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 |
27. | SONNTAG Nele Lea-Sophie | ||
28. | STULLEIN Lara | ||
29. | KOBIAK Aleksandra | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 08.05.2001 |
30. | KOLASIŃSKA Milena | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 10.12.2001 |
31. | TRZECIAK Justyna | UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN | 13.02.2002 |