Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta PLUTA 19 UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
2. Alicja KISIELEWSKA 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
3. Ada FAŁDZIŃSKA 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002
4. Zofia BAN 17 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
5. Kaja Jabłonowska 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
6. Laura DĄBROWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
7. Joanna WITKIEWICZ 42 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
8. Olga PATOKA 20 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
9. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 3 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
10. Natalia KOSTERA 38 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
11. Oliwia ŻELECHOWSKA 14 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
12. Laura SZMIT 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
13. Julia CHYZIAK 51 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
14. Barbara WIERZCHOWSKA 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
15. Aleksandra WIECZOREK 4 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
16. Agata CZARKOWSKA 21 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
17. Malwina KOŁODZIEJCZYK 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
18. Aleksandra NAPIERKOWSKA 5 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
19. Oliwia Dębicka 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
20. Natasza Dejczer 52 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
21. Alicja ZAKRZEWSKA 10 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
22. Karolina Wasilczuk 58 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
23. Natalia ZIOBROWSKA 28 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
24. Zuzanna JÓŹWIAK 6 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
25. Ewa ZACHAREWICZ 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
26. Wiktoria WASIUK 53 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002
27. Oliwia BUCZYŁO 25 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
28. Zofia Brzezińska 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
29. Zuzanna WYWIAŁ 7 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
30. AMELIA KOROL 56 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
2. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
3. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
4. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
4. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
6. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002 zakwalifikowano
7. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
8. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
9. Olga PATOKA UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002 zakwalifikowano
10. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
11. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
12. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
13. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002 zakwalifikowano
14. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
15. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
16. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
17. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
18. Ada FAŁDZIŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002 zakwalifikowano
19. Wiktoria WASIUK UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002 zakwalifikowano
20. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
21. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
22. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
23. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002 zakwalifikowano
24. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
25. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
26. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
27. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 zakwalifikowano
28. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
29. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
30. Laura DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
2. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
3. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
3. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
5. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
6. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
7. Olga PATOKA UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2002
8. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
9. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
10. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
11. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
12. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
13. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
14. Ada FAŁDZIŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.05.2002
15. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
16. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
17. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
18. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
19. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
20. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
21. Wiktoria WASIUK UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2002
22. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
23. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
24. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
25. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
26. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
27. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
28. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
29. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
30. Laura DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy