Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr KAŚKÓW 39 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
2. Jakub GAFFKE 0 UKS ATENA GDAŃSK 09.03.2002
3. Maciej Frącek 27 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
4. Szymon MLICKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
5. Olaf Wiśnik 23 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
6. Filip BOBRAS 20 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
7. Michał PLENIKOWSKI 59 UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002
8. Jakub PIWOWARSKI 71 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
9. Jeremi Berestek 30 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
10. Igor BOŁDZIŁO 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
11. Adam ŚWIERZYŃSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
12. Mateusz PACZYŃSKI 56 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
13. Adam PODRALSKI 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
14. Marcin Napieralski 21 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
15. Jakub SURMA 72 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
16. Filip KOGUC 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
17. Miłosz SKRZYPKOWSKI 18 UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
18. Mateusz KWIATKOWSKI 74 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
19. Teodor Surowiak 38 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
20. Kacper DEPTUŁA 4 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
21. Bartłomiej NIZIO 46 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
22. Mikołaj WASILEWSKI 48 UKS ATENA GDAŃSK 29.11.2002
23. Rafał JANCZUKOWICZ 28 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
24. Alex KASZYCKI 15 MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003
25. Michał BUDZANOWSKI 88 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
26. Szymon Pichłacz 6 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
27. Kacper ŚWIĄTEK 0 UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003
28. Wojciech POLIDOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
29. Wiktor JÓZEFOWSKI 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
30. Tymoteusz PANDER 13 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
31. Jakub Cieślik 45 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
32. Ignacy LUDKIEWICZ 44 UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002
33. Filip MECH 35 UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
34. Kacper HAŁADUDA 9 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
35. Mateusz Biedrzycki 12 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
36. Maksymilian WĄSOWICZ 43 UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
37. Paweł BOROWIEC 10 UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002
38. Igor WOJCIECHOWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003
39. Adam CHTIOUI 11 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
40. Adrian ROESLER 40 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.05.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
2. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
3. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
4. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
5. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
6. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003 zakwalifikowano
7. Paweł BOROWIEC UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002 zakwalifikowano
8. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
9. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
10. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano
11. Mikołaj WASILEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 29.11.2002 zakwalifikowano
12. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003 zakwalifikowano
12. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
14. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002 zakwalifikowano
15. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002 zakwalifikowano
16. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
17. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
18. Michał PLENIKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002 zakwalifikowano
19. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
20. Maksymilian WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003 zakwalifikowano
21. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
22. Adrian ROESLER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.05.2003 zakwalifikowano
23. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
24. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002 zakwalifikowano
25. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
25. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
27. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
28. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
29. Mateusz PACZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003 zakwalifikowano
30. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
31. Ignacy LUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002 zakwalifikowano
32. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
33. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
34. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
35. Jakub GAFFKE UKS ATENA GDAŃSK 09.03.2002 zakwalifikowano
36. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002 zakwalifikowano
37. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
38. Kacper ŚWIĄTEK UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003 zakwalifikowano
39. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003 zakwalifikowano
40. Igor WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
2. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
3. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003
3. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
5. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
6. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
7. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
8. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
9. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
10. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
11. Paweł BOROWIEC UKS ATENA GDAŃSK 13.01.2002
12. Mikołaj WASILEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 29.11.2002
13. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
14. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
15. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
16. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
17. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
18. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
19. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
20. Michał PLENIKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 22.03.2002
21. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
22. Maksymilian WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
23. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
24. Adrian ROESLER UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.05.2003
25. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
25. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
27. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
28. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
29. Ignacy LUDKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.08.2002
30. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
31. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
32. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
33. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
34. Mateusz PACZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
35. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
36. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
37. Jakub GAFFKE UKS ATENA GDAŃSK 09.03.2002
38. Kacper ŚWIĄTEK UKS ATENA GDAŃSK 18.07.2003
39. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
40. Igor WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy