Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.05.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Stanisław KRAJEWSKI 47 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
2. Patryk MARTYNIAK 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
3. Oliver KAMIŃSKI 19 WROCŁAWIANIE. 11.12.2001
4. Filip BORATYN 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
5. Michał OLEKSY 45 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
6. Antoni ZUZAŃSKI 44 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
7. Jakub CIERLUK 2 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
8. Mateusz Bołąkowski 53 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
9. Maksymilian DUDZIAK 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
10. Miłosz PIOTROWSKI 16 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
11. Tomasz KRYSZTOFIK 42 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
12. Bartosz GOC 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
13. Jarosław GRYC 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000
14. Mikołaj MROZEK 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
15. Jan Jurkiewicz 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
16. Kacper GOŹDZIELEWSKI 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
17. Filip LIJEWSKI 39 UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
18. Krzysztof KARPOWICZ 13 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
19. Jan Zakrzewski 56 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
20. Maciej Bem 4 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
21. Filip SKRABURSKI 23 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
22. Michał CHTIOUI 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
23. Aleksander MAZUR 60 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000
24. Filip SZYMAŃSKI 12 AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000
25. Dawid GERASIK 37 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
26. Wincenty MIKOŁAJCZYK 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
27. Jakub Dołżycki 11 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
28. Hubert Szymański 29 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
29. Franciszek CZAJA 68 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
30. Bartosz RUCZYŃSKI 35 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
31. Marcel DRUSZKOWSKI 67 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
32. Juliusz MAZUR 61 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000
33. Kamil LOBA 10 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
34. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 31 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
35. Kacper Seyfried 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
36. Jan BRZEZIŃSKI 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
37. Jakub SZCZUROWSKI 64 AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
38. Kosma KOZIELEWSKI 63 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
39. Michał Skrzypa 9 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
40. Kacper Szczypiński 36 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
2. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
3. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000 zakwalifikowano
3. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
5. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
6. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
7. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
8. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
9. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
10. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
11. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000 zakwalifikowano
12. Aleksander MAZUR D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000 zakwalifikowano
13. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
14. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
15. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
16. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
17. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
18. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
19. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
20. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
21. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
22. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000 zakwalifikowano
23. Filip LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000 zakwalifikowano
24. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000 zakwalifikowano
25. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
26. Oliver KAMIŃSKI WROCŁAWIANIE. 11.12.2001 zakwalifikowano
27. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
28. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
29. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
30. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000 zakwalifikowano
31. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 zakwalifikowano
32. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
33. Jarosław GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000 zakwalifikowano
34. Tomasz KRYSZTOFIK UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001 zakwalifikowano
35. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
36. Dawid GERASIK UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001 zakwalifikowano
37. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
37. Juliusz MAZUR D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000 zakwalifikowano
39. Filip SZYMAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000 zakwalifikowano
40. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
2. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
3. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
5. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
6. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
7. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
8. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
9. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
10. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
11. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
12. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
13. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
14. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
15. Krzysztof KARPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
16. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
17. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
18. Aleksander MAZUR D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000
19. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
20. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
21. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
22. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
23. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
24. Filip LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
25. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
26. Oliver KAMIŃSKI WROCŁAWIANIE. 11.12.2001
27. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
28. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
29. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
30. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
31. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
32. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
33. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
34. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
35. Jarosław GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.05.2000
36. Tomasz KRYSZTOFIK UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2001
37. Dawid GERASIK UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2001
38. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
38. Juliusz MAZUR D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.09.2000
40. Filip SZYMAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy