Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.05.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Borowiec Piotr | 37 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
2. | JASIŃSKI Krystian | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
3. | DE BAZELAIRE Ludwik | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
4. | ŁUKASIEWICZ Karol | 79 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
5. | Czartoryski Szymon | 58 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
6. | SABLOWSKI Patrrick | 0 | 20.09.1997 | |
7. | Rudnicki Mikołaj | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
8. | TARASIEWICZ Maxime | 4 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
9. | OLBROMSKI Michał | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
10. | KOZIELEWSKI Jarema | 64 | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
11. | KOŚLICKI Michał | 33 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
12. | PERA Aleksander | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
13. | WIELIŃSKI Jerzy | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
14. | GLEZMAN Jakub | 24 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
15. | ZARĘBA Gaweł | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
16. | NARUSZEWICZ Tomasz | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
17. | SUCHARDA Edward | 56 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
18. | PILSZAK Łukasz | 55 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
19. | KORPACZEWSKI Adam | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
20. | OLSZOWSKI Daniel | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
21. | PERA Maksymilian | 78 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
22. | Sowa Mikołaj | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
23. | KRUKOWSKI Jędrzej | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
24. | Szpygiel Jędrzej | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
25. | ORSZYŃSKI Oskar | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
26. | KOSYCARZ Konrad | 52 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
27. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | 67 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
28. | SZEWCZYK Michał | 74 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 |
29. | DOŁŻYCKI Mateusz | 70 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
30. | KUBIAK Filip | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
31. | Kasprzyk Sławomir | 40 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
32. | OLSZEWSKI Wiktor | 44 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
33. | SZULPIN Patryk | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
34. | BEM Kacper | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
35. | TYDA Igor | 81 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
36. | ŻURAWSKI Bartosz | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
2. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
3. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
4. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
5. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 | zakwalifikowano |
6. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
7. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
8. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
9. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
10. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
11. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 | zakwalifikowano |
11. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
13. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
14. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
15. | SABLOWSKI Patrrick | 20.09.1997 | zakwalifikowano | |
15. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
17. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
18. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
19. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
20. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 | zakwalifikowano |
21. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 | zakwalifikowano |
22. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 | zakwalifikowano |
23. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
25. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
26. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
27. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 | zakwalifikowano |
28. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
29. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
30. | SZEWCZYK Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 | zakwalifikowano |
31. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
32. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
33. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
34. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 | zakwalifikowano |
35. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
36. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
2. | NARUSZEWICZ Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.07.1997 |
3. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
3. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
5. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
6. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
7. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
8. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
9. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
10. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
11. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
12. | SABLOWSKI Patrrick | 20.09.1997 | |
12. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
14. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
15. | SUCHARDA Edward | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.1997 |
16. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
17. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
18. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
18. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
20. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
21. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
22. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
23. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
24. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
25. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
26. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
27. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
28. | KOSYCARZ Konrad | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.06.1999 |
29. | TYDA Igor | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 19.10.1998 |
30. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
31. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
32. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
33. | SZEWCZYK Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1999 |
34. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
35. | WIELIŃSKI Jerzy | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.1999 |
36. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |