Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARAN Kristina 0
2. WILAMOWSKA Klaudia 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
3. KNAPIK Agata 26 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
4. ROŻNIECKA Barbara 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
5. TWARDZIK Emilia 87 UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000
6. BYTOMSKA Zuzanna 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
7. BRYCH Barbara 6 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
8. Pawłowska Dominika 24 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
9. SZMER Wiktoria 0 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
10. CIESIELCZYK Katarzyna 92 MKS KUSY SZCZECIN 29.02.2000
11. BANASZAK Barbara 50 PIAST GLIWICE 31.01.2000
12. ŚLIWIŃSKA Paulina 27 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
13. WROŃSKA Wiktoria 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
14. MARKIEWCZ Martyna 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001
15. BILIŃSKA Agnieszka 39 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
16. OBAL Aleksandra 0 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
17. Pernach Aleksandra 8 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
18. KNAPIK Katarzyna 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
19. FORCZEK Klaudia 30 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
20. Strzelczyk Olga 21 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
21. DĘBICKA Ewa 0 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
22. MARUCHA Weronika 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
23. Kawencka Ewa 10 PIAST GLIWICE 06.01.2000
24. WARDACKA Zofia 0 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
25. MUSIAŁ Anna 43 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
26. STEBEL Ewa 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
27. FIDLEROVA Kristina 0
28. Uryga Patrycja 49 PIAST GLIWICE 23.10.2000
29. SKIBA Paulina 46 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
30. KOTYZA Zuzanna 0 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001
31. NYCZ Aleksandra 13 PIAST GLIWICE 18.04.2000
32. BAJ Wiktoria 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
1. NYCZ Aleksandra PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
3. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
4. ROŻNIECKA Barbara PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
5. ŚLIWIŃSKA Paulina DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
6. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
7. FORCZEK Klaudia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000 zakwalifikowano
8. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
9. BAJ Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
10. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001 zakwalifikowano
11. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
12. MUSIAŁ Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000 zakwalifikowano
13. WILAMOWSKA Klaudia SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
14. Uryga Patrycja PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
15. Strzelczyk Olga UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
16. BILIŃSKA Agnieszka UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
17. SKIBA Paulina UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
18. Pawłowska Dominika AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
19. BANASZAK Barbara PIAST GLIWICE 31.01.2000 zakwalifikowano
20. OBAL Aleksandra MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
21. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000 zakwalifikowano
22. BYTOMSKA Zuzanna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
23. TWARDZIK Emilia UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000 zakwalifikowano
24. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
25. MARKIEWCZ Martyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001 zakwalifikowano
26. KOTYZA Zuzanna MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001 zakwalifikowano
27. BARAN Kristina zakwalifikowano
28. CIESIELCZYK Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 29.02.2000 zakwalifikowano
29. FIDLEROVA Kristina zakwalifikowano
30. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
31. WARDACKA Zofia MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001 zakwalifikowano
32. WROŃSKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
2. NYCZ Aleksandra PIAST GLIWICE 18.04.2000
3. BANASZAK Barbara PIAST GLIWICE 31.01.2000
3. ROŻNIECKA Barbara PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
5. ŚLIWIŃSKA Paulina DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
6. FORCZEK Klaudia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
7. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000
8. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
9. Pernach Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
10. BAJ Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
11. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
12. BILIŃSKA Agnieszka UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
13. Pawłowska Dominika AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
14. OBAL Aleksandra MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
15. STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
16. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
17. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
18. MUSIAŁ Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
19. WILAMOWSKA Klaudia SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
20. Uryga Patrycja PIAST GLIWICE 23.10.2000
21. Strzelczyk Olga UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
22. SKIBA Paulina UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
23. BYTOMSKA Zuzanna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
24. TWARDZIK Emilia UKS TRÓJKA RADLIN 23.09.2000
25. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
26. MARKIEWCZ Martyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001
27. KOTYZA Zuzanna MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001
28. BARAN Kristina
29. CIESIELCZYK Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 29.02.2000
30. FIDLEROVA Kristina
31. WARDACKA Zofia MKS KUSY SZCZECIN 15.05.2001
32. WROŃSKA Wiktoria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content