Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.06.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRALIKOVA Veronika | 0 | ||
2. | ŚNIAROWSKA Karolina | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
3. | Pijaczyńska Kinga | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
4. | TOMASZEWSKA Dominika | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
5. | KARPIAK Joanna | 52 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
6. | DZIWOSZ Hanna | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
7. | ŁAWSKA Magdalena | 13 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
8. | BYZEWSKA Patrycja | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
9. | HAŁABURDA Zofia | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
10. | GRUM-SCHWENSEN Sol | 0 | ||
11. | MACKO Michaela Henryka | 0 | 23.12.2000 | |
12. | BORKOWSKA Anna | 16 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
13. | GRANVILLE Brownen | 0 | ||
14. | Kolibabka Julia | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
15. | Polewicz Zuzanna | 42 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
16. | MAJSZEWSKA Kinga | 19 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
17. | BUKSIŃSKA Martyna | 85 | IKS LESZNO | 31.10.2000 |
18. | IVANOVA Daniella | 0 | ||
19. | Włosińska Julia | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
20. | TRZCIŃSKA Klaudia | 99 | IKS LESZNO | 30.11.2000 |
21. | KRAŚNICKA Martyna | 72 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
22. | WASILCZUK Dominika | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
23. | TURKIEWICZ Katarzyna | 7 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
24. | BURSOVA Regina | 0 | ||
25. | SUCHOMSKA Zuzanna | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
26. | PAWLICKA Natasza | 40 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
27. | TULEWICZ Sandra | 33 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
28. | DARDA Paulina | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
29. | MILECKA Marianna | 88 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
30. | JUSKOWIAK Jagoda | 31 | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
31. | MICHNIEWICZ Julia | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
32. | Figler Andżelika | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
33. | POLEK Alicja | 30 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
34. | Wisoky Weronika | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
35. | NAGY Kitti | 0 | ||
36. | NECZYŃSKA Adrianna | 22 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
37. | PIETROSZEK Karolina | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
38. | SZABELSKA Oliwia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
39. | KACHEL Klaudia | 38 | IKS LESZNO | 24.07.2000 |
40. | KJAERSGAARD Petra | 0 | ||
41. | Bytner Malwina | 6 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
2. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
3. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
4. | GRUM-SCHWENSEN Sol | zakwalifikowano | ||
5. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
6. | MACKO Michaela Henryka | 23.12.2000 | zakwalifikowano | |
7. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 | zakwalifikowano |
8. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
9. | NAGY Kitti | zakwalifikowano | ||
10. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
11. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
12. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
13. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
14. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
15. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
15. | KJAERSGAARD Petra | zakwalifikowano | ||
17. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 | zakwalifikowano |
18. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
18. | IVANOVA Daniella | zakwalifikowano | ||
20. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
21. | KRALIKOVA Veronika | zakwalifikowano | ||
22. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
23. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
24. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
25. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
26. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
26. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
28. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 | zakwalifikowano |
29. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
30. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 | zakwalifikowano |
31. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
32. | BUKSIŃSKA Martyna | IKS LESZNO | 31.10.2000 | zakwalifikowano |
34. | BURSOVA Regina | zakwalifikowano | ||
35. | TRZCIŃSKA Klaudia | IKS LESZNO | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
37. | KACHEL Klaudia | IKS LESZNO | 24.07.2000 | zakwalifikowano |
38. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 | zakwalifikowano |
40. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
42. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
43. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
45. | GRANVILLE Brownen | zakwalifikowano | ||
48. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
2. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
3. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
3. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
5. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
6. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
7. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
8. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
9. | GRUM-SCHWENSEN Sol | ||
10. | MACKO Michaela Henryka | 23.12.2000 | |
11. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
12. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
13. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
14. | IVANOVA Daniella | ||
15. | KARPIAK Joanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.10.2000 |
16. | KRALIKOVA Veronika | ||
17. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
18. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
19. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
20. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
21. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
22. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
23. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
24. | KJAERSGAARD Petra | ||
25. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
26. | PAWLICKA Natasza | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23.06.2000 |
27. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
28. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
29. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
30. | TRZCIŃSKA Klaudia | IKS LESZNO | 30.11.2000 |
31. | BYZEWSKA Patrycja | UKS ATENA GDAŃSK | 24.01.2001 |
32. | GRANVILLE Brownen | ||
33. | NAGY Kitti | ||
34. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
35. | KACHEL Klaudia | IKS LESZNO | 24.07.2000 |
36. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
37. | BUKSIŃSKA Martyna | IKS LESZNO | 31.10.2000 |
38. | BURSOVA Regina | ||
39. | JUSKOWIAK Jagoda | IKS LESZNO | 28.05.2001 |
40. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
41. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |