Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.06.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRÓL Weronika | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
2. | Bytner Malwina | 107 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
3. | LIDZBARSKA Julia | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
4. | Kolibabka Julia | 106 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
5. | Gondek Natalia | 141 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
6. | ŚNIAROWSKA Karolina | 108 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
7. | SALI Sesil | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
8. | Wisoky Weronika | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
9. | JANIK Julia | 125 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
10. | TURKIEWICZ Katarzyna | 105 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
11. | DYBA Jagoda | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
12. | Toporska Joanna | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
13. | BOBKOWSKA Kamila | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
14. | PALUCH Aleksandra | 143 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
15. | SZABELSKA Oliwia | 70 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
16. | Polewicz Zuzanna | 132 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
17. | HAŁABURDA Zofia | 109 | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
18. | WYGANOWSKA Anna | 68 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
19. | WAWOCZNA Natalia | 0 | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.11.1999 |
20. | MUSZYŃSKA Julia | 148 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 |
21. | DZIWOSZ Hanna | 110 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
22. | Kaczmarek Marta | 50 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
23. | SUCHOMSKA Zuzanna | 111 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
24. | BIAŁKOWSKA Patrycja | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
25. | POLEK Alicja | 133 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
26. | MATURA Monika | 197 | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 |
27. | KSENIAK Zofia | 66 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
28. | TOMCZAK Renata | 51 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
29. | RADAJEWSKA Anna | 131 | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
30. | MECH Marta | 52 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
31. | MAJSZEWSKA Kinga | 112 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
32. | Rogóż Alicja | 192 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
33. | Włosińska Julia | 69 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
34. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 59 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
35. | SADOWSKA Jagoda | 130 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
36. | TOMASZEWSKA Dominika | 113 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
37. | CHMIEL Julia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 |
38. | SCHMIDT Patrycja | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
39. | PRZYBYŁEK Paulina | 164 | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
40. | PIETROSZEK Karolina | 127 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
41. | KRAŚNICKA Martyna | 168 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
42. | ŁAWSKA Magdalena | 114 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
43. | HERDA Zuzanna | 188 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.04.2000 |
44. | ROMPCZYK Zuzanna | 65 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
45. | STAWIARSKA Katarzyna | 55 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
46. | MAKARSKA Karolina | 0 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
47. | DARDA Paulina | 120 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
48. | KOZŁOWSKA Alicja | 56 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
49. | WASILCZUK Dominika | 129 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
50. | ŁUCZAK Sylwia | 64 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
51. | MURAWSKA Karolina | 126 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
52. | LENARD Sylwia | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
53. | MICHNIEWICZ Julia | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
54. | BOBER Zuzanna | 57 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
55. | SADOWSKA Maria | 121 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
56. | OGAR Marina | 181 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
57. | MUKLEWICZ Natalia | 58 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
58. | Pander Julia | 61 | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
59. | NECZYŃSKA Adrianna | 122 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
60. | Figler Andżelika | 124 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
1. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
1. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
4. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
5. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
6. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
7. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
8. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
11. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
12. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 | zakwalifikowano |
13. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
14. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 | zakwalifikowano |
16. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 | zakwalifikowano |
17. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
18. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 | zakwalifikowano |
19. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
21. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
22. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 | zakwalifikowano |
23. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
24. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
25. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
26. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
27. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
28. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
29. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 | zakwalifikowano |
30. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
31. | MUSZYŃSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 | zakwalifikowano |
32. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
33. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
34. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
35. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
36. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
37. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
38. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
39. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
40. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
41. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
42. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
42. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
44. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
45. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
46. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
47. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
48. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 | zakwalifikowano |
49. | MATURA Monika | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
50. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
51. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 | zakwalifikowano |
52. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
53. | WAWOCZNA Natalia | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.11.1999 | zakwalifikowano |
54. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 | zakwalifikowano |
55. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
56. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
57. | HERDA Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
58. | CHMIEL Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 | zakwalifikowano |
59. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
60. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
2. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
3. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
3. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
5. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
6. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
7. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
8. | SALI Sesil | AZS AWF POZNAŃ | 23.01.1999 |
9. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
10. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
11. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
12. | ŁUCZAK Sylwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 30.06.1999 |
13. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
14. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
15. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
16. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
17. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
18. | BIAŁKOWSKA Patrycja | POLONIA 1912 LESZNO | 06.05.1999 |
19. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
20. | BOBKOWSKA Kamila | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.01.1999 |
21. | KRAŚNICKA Martyna | BUDOWLANI TORUŃ | 17.06.2000 |
22. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
23. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
24. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
25. | SCHMIDT Patrycja | MKS KUSY SZCZECIN | 21.07.1999 |
26. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
27. | ROMPCZYK Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2000 |
28. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
29. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
30. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
31. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
32. | JANIK Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 18.03.2000 |
33. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
34. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
35. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
36. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
37. | PRZYBYŁEK Paulina | IKS LESZNO | 18.06.2001 |
38. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
39. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
40. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
41. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
42. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
43. | MUSZYŃSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 02.12.2000 |
44. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
45. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
46. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
47. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
48. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
49. | Rogóż Alicja | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.08.2000 |
50. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
51. | KSENIAK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 16.11.2000 |
52. | MATURA Monika | UKS FLORET Ruda Śląska | 18.09.2000 |
53. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
54. | WAWOCZNA Natalia | UKS FLORET Ruda Śląska | 07.11.1999 |
55. | HAŁABURDA Zofia | AZS AWF POZNAŃ | 06.02.2000 |
56. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
57. | PALUCH Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.05.2000 |
58. | HERDA Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.04.2000 |
59. | CHMIEL Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.1999 |
60. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |