Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Laila BENCHARQUI 0 GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
2. Alicja JAWORSKA 0 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
3. Jadwiga JEZIORAŃSKA 0 PIAST GLIWICE 28.04.2003
4. Aleksandra PIOTROWSKA 0 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
5. Marta KRAUSE 0 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
6. Aleksandra PRZENIOSŁO 0 AZS AWF KRAKÓW 20.08.2003
7. Alicja KLASIK 0 RMKS RYBNIK 14.02.2004
8. Emilia ŚWIERTA 0 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003
9. Parrycja BORYCZKO 0 MKS GRYF MIELEC 09.12.2004
10. Maja Osadnik 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
11. Zuzanna CHMURA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.07.2003
12. Agata RADECKA 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
13. Gabriela HERBUT 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
14. Katarzyna Ślęzak 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
15. Agata KOTULSKA 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
16. Agnieszka PAKULSKA 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004
17. Kornelia MALINOWSKA 0 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
18. Klara MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
19. Amelia OCHAŁ 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
20. Marta MYDŁOWSKA 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.02.2003
21. Maria PODOLSKA 0 T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
22. Martyna Adamska 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
23. Marta MICHALCZYK 0 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
24. Bernadeta MAJGIER 0 PIAST GLIWICE 19.06.2003
25. Hanna PERDJON 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 30.07.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
3. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
4. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
5. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
6. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
7. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004 zakwalifikowano
8. Zuzanna CHMURA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.07.2003 zakwalifikowano
9. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
10. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
11. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
11. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004 zakwalifikowano
13. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
14. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
15. Emilia ŚWIERTA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003 zakwalifikowano
16. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
17. Hanna PERDJON UKS MDK OLIMP LUBIN 30.07.2003 zakwalifikowano
18. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003 zakwalifikowano
19. Parrycja BORYCZKO MKS GRYF MIELEC 09.12.2004 zakwalifikowano
20. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
21. Aleksandra PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 20.08.2003 zakwalifikowano
22. Marta MYDŁOWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.02.2003 zakwalifikowano
23. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
24. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003 zakwalifikowano
25. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Gabriela HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
3. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
3. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
5. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
6. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
7. Laila BENCHARQUI GKS ALLEZ GLIWICE 29.04.2004
8. Maria PODOLSKA T.S. WISŁA KRAKÓW 20.06.2003
9. Zuzanna CHMURA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.07.2003
10. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
11. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
11. Agnieszka PAKULSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.04.2004
13. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
14. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
15. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
16. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
17. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
18. Emilia ŚWIERTA SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 11.08.2003
19. Hanna PERDJON UKS MDK OLIMP LUBIN 30.07.2003
20. Parrycja BORYCZKO MKS GRYF MIELEC 09.12.2004
21. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
22. Aleksandra PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 20.08.2003
23. Marta MYDŁOWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.02.2003
24. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
25. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy