Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna BYTOMSKA 42 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
2. Julia Gwóźdź 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
3. Weronika ZIÓŁKOWSKA 35 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
4. Anita FUCHS 1 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
5. Aleksandra KUŚKA 13 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
6. Zuzanna RYBIŃSKA 0 MDK NR 1 BYTOM 19.07.2002
7. Julia MICHALAK 20 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
8. Oliwia NAWRAT 53 UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
9. Sara ABRACHAMCZYK 0 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
10. Oliwia WŁOCZKA 11 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
11. Zuzanna MAKUCH 14 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
12. Julia PILNIAKOWSKA 2 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
13. Patrycja Ziętek 40 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
14. Weronika MARUCHA 3 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
15. Beata PĘKAŁA 19 RMKS RYBNIK 28.06.2002
16. Karolina STASZULONEK 7 PIAST GLIWICE 26.03.2002
17. Aleksandra OBAL 16 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
18. Ewelina DRONSZCZYK 0 UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002
19. Zuzanna KOTYZA 84 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001
20. Małgorzata SZULC 18 RMKS RYBNIK 09.07.2002
21. Janina ŚMIAŁEK 90 KKS KRAKÓW 28.10.2002
22. Julia Kwiecień 5 PIAST GLIWICE 30.07.2001
23. Weronika Wiktor 25 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
24. Julia Politowska 8 AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
2. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
3. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
4. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
5. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
6. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
7. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
8. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
9. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
10. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
10. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano
12. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
13. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
14. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002 zakwalifikowano
15. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002 zakwalifikowano
16. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
17. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001 zakwalifikowano
18. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
19. Zuzanna KOTYZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001 zakwalifikowano
20. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
21. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
22. Janina ŚMIAŁEK KKS KRAKÓW 28.10.2002 zakwalifikowano
23. Zuzanna RYBIŃSKA MDK NR 1 BYTOM 19.07.2002 zakwalifikowano
24. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
2. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
3. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
3. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
5. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
6. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
7. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
8. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
9. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
10. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
11. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
11. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
13. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
14. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
15. Zuzanna KOTYZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.04.2001
16. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
17. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
18. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
19. Oliwia NAWRAT UKS TRÓJKA RADLIN 11.06.2002
20. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
21. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
22. Janina ŚMIAŁEK KKS KRAKÓW 28.10.2002
23. Zuzanna RYBIŃSKA MDK NR 1 BYTOM 19.07.2002
24. Ewelina DRONSZCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 14.08.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy