Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz WNĘK 83 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002
2. Michał DZIERWA 34 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
3. Karol ROSA 93 KKS KRAKÓW 10.05.2002
4. Michał KRUK 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
5. Dawid DĘBICKI 27 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
6. Ivo CHLEBIEJ 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
7. Daniel FILEK 28 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
8. Igor LACH 100 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002
9. Miłosz Cygański 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
10. Borys PIEKARSKI 79 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002
11. Karol NOGANOWICZ 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
12. Mikołaj RADOSZ 17 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
13. Kacper Frydrych 128 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
14. Piotr Migas 32 PIAST GLIWICE 13.04.2002
15. Dawid OLSZÓWKA 0 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001
16. Patryk Adamczyk 3 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
17. Jacek DUSZA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001
18. Dorian HERBUT 102 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
19. Jan MARCZAK 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
20. Mateusz STOLARSKI 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
21. Tomasz NOSAL 38 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
22. Piotr PODOLSKI 14 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
23. Michał PŁACZEK 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
24. Przemysław Cnotalski 6 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
25. Adrian LELEK 60 UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
26. Robert Buśko 41 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
27. Tomasz KAŁUZIŃSKI 0 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
28. Paweł KOLCZYK 7 UKS START OPOLE 21.03.2001
29. Kamil Huwer 10 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
30. Bartłomiej KOPERA 0 MKS GRYF MIELEC 30.07.2002
31. Sebastian MICHALCZYK 59 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
32. Bartłomiej GODLEWSKI 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
2. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
3. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
4. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
5. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
6. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
7. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
7. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001 zakwalifikowano
9. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001 zakwalifikowano
10. Bartłomiej KOPERA MKS GRYF MIELEC 30.07.2002 zakwalifikowano
11. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
11. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
11. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
14. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
15. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
16. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
17. Karol ROSA KKS KRAKÓW 10.05.2002 zakwalifikowano
18. Dawid OLSZÓWKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001 zakwalifikowano
19. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
20. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
21. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
22. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001 zakwalifikowano
23. Igor LACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002 zakwalifikowano
24. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
25. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001 zakwalifikowano
26. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002 zakwalifikowano
27. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
28. Jacek DUSZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001 zakwalifikowano
29. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002 zakwalifikowano
30. Borys PIEKARSKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002 zakwalifikowano
31. Mateusz WNĘK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002 zakwalifikowano
32. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Jan MARCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2001
3. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
3. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
5. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
6. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
7. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
8. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
9. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
10. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
11. Bartłomiej KOPERA MKS GRYF MIELEC 30.07.2002
12. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
13. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
14. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
15. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
16. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
17. Miłosz Cygański SKS FLESZ ŚWIDNICA 05.06.2001
18. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
19. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
19. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
21. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
22. Karol ROSA KKS KRAKÓW 10.05.2002
23. Dawid OLSZÓWKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 31.12.2001
24. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
25. Igor LACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.04.2002
26. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
27. Sebastian MICHALCZYK SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
28. Jacek DUSZA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.08.2001
29. Michał KRUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.09.2002
30. Borys PIEKARSKI UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2002
31. Mateusz WNĘK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.03.2002
32. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy