Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Agnieszka BILIŃSKA 41 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
2. Ewa Kawencka 18 PIAST GLIWICE 06.01.2000
3. Marzena SIEPRAWSKA 36 PKS MILENIUM SKAWINA 27.03.2000
4. Wiktoria BAJ 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
5. Barbara ROŻNIECKA 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
6. Aleksandra Pernach 6 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
7. Malwina BLANIK 84 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1999
8. Olga Strzelczyk 20 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
9. Aleksandra NYCZ 14 PIAST GLIWICE 18.04.2000
10. Anna GRABOWSKA 52 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
11. Klaudia WILAMOWSKA 33 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
12. Paulina ŚLIWIŃSKA 25 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
13. Paulina SKIBA 51 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
14. Sara KOŚCIŃSKA 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.02.2000
15. Katarzyna MAJGIER 13 PIAST GLIWICE 28.01.1999
16. Katarzyna BIELECKA 7 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
17. Patrycja KUŚKA 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
18. Julia MICHALESKUL 23 PIAST GLIWICE 30.01.2000
19. Inez PRZENIOSŁO 68 AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000
20. Klaudia FORCZEK 24 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
21. Barbara BRYCH 8 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
22. Karolina BIELA 9 AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
23. Paulina GWIZDAK 64 MKS GRYF MIELEC 18.01.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999 zakwalifikowano
2. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
4. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
5. Patrycja KUŚKA T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999 zakwalifikowano
6. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
7. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
8. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
9. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
10. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000 zakwalifikowano
11. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
12. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
13. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
14. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
15. Malwina BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1999 zakwalifikowano
16. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
17. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
18. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000 zakwalifikowano
19. Inez PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000 zakwalifikowano
19. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000 zakwalifikowano
21. Sara KOŚCIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.02.2000 zakwalifikowano
22. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
23. Marzena SIEPRAWSKA PKS MILENIUM SKAWINA 27.03.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
2. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
3. Patrycja KUŚKA T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
5. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
6. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
7. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
8. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
9. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
10. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
11. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
12. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
13. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
14. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
15. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
16. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000
17. Malwina BLANIK T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1999
18. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
19. Inez PRZENIOSŁO AZS AWF KRAKÓW 10.08.2000
19. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
21. Sara KOŚCIŃSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.02.2000
22. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
23. Marzena SIEPRAWSKA PKS MILENIUM SKAWINA 27.03.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy