Turniej

Nazwa: Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.02.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Augustyn WOJNAR 0 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.09.2000
2. Robert SZAJTHAUER 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
3. Jakub WYPCHOŁ 68 RMKS RYBNIK 12.02.1999
4. Damian Michalak 2 PIAST GLIWICE 04.04.1999
5. Jakub ADAMOWICZ 60 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
6. Rafał KIEDROWSKI 28 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
7. Ryszard Kałuziński 24 RMKS RYBNIK 01.09.1999
8. Rafał PROKOP 55 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
9. Wojciech ĆWIĘKA 81 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
10. Iwo JANECKI 4 KKS KRAKÓW 01.06.1999
11. Przemysław KOTULSKI 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
12. Cyprian KOZIEŁ 30 PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
13. Filip Ralko 7 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
14. Krzysztof Murdzek 18 AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
15. Mikołaj ANTKIEWICZ 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
16. Jacek KRAWIEC 49 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
17. Bartłomiej GWIZDAK 8 MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
18. Jakub WODNIAK 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 26.11.1998
19. Jan GAJEWSKI 0 PIAST GLIWICE 26.05.1999
20. Sebastian ŚMIEJA 33 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
21. Jacek ZGUD 16 AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
22. Dominik SKUBAJA 13 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
23. Bogumił LATUSZEK 48 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999
24. Mateusz PIŁAT 31 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
25. Karol MENTAL 59 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999
26. Michał Rachwalik 9 UKS START OPOLE 29.09.2000
27. Szymon KORZECZEK 78 UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000
28. Jan TUREK 12 PIAST GLIWICE 10.06.1999
29. Bartłomiej BREŃSKI 46 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
30. Sebastian HAUDER 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
31. Filip KOPERA 0 MKS GRYF MIELEC 16.02.2000
32. Franciszek Koc 34 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
2. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
3. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
4. Jakub WYPCHOŁ RMKS RYBNIK 12.02.1999 zakwalifikowano
5. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
6. Bogumił LATUSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999 zakwalifikowano
7. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 zakwalifikowano
8. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999 zakwalifikowano
9. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999 zakwalifikowano
10. Jakub WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 26.11.1998 zakwalifikowano
11. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999 zakwalifikowano
12. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
13. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
14. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
15. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
16. Karol MENTAL T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999 zakwalifikowano
16. Mikołaj ANTKIEWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000 zakwalifikowano
18. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999 zakwalifikowano
19. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999 zakwalifikowano
20. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000 zakwalifikowano
21. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
22. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
23. Jan GAJEWSKI PIAST GLIWICE 26.05.1999 zakwalifikowano
24. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
25. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
26. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
27. Jakub ADAMOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999 zakwalifikowano
28. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000 zakwalifikowano
29. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
30. Filip KOPERA MKS GRYF MIELEC 16.02.2000 zakwalifikowano
31. Szymon KORZECZEK UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000 zakwalifikowano
32. Augustyn WOJNAR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.09.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
2. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
3. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
3. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
5. Krzysztof Murdzek AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
6. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999
7. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
8. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
9. Jakub WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 26.11.1998
10. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
11. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
12. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
13. Karol MENTAL T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999
14. Bartłomiej GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
15. Jacek KRAWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
16. Jakub ADAMOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
17. Jakub WYPCHOŁ RMKS RYBNIK 12.02.1999
18. Bogumił LATUSZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 27.10.1999
19. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
20. Jacek ZGUD AZS AWF KRAKÓW 22.10.1999
21. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
22. Mikołaj ANTKIEWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
23. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999
24. Bartłomiej BREŃSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 11.04.2000
25. Mateusz PIŁAT MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
26. Jan GAJEWSKI PIAST GLIWICE 26.05.1999
27. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
28. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
29. Cyprian KOZIEŁ PKS MILENIUM SKAWINA 11.09.2000
30. Filip KOPERA MKS GRYF MIELEC 16.02.2000
31. Szymon KORZECZEK UKS TRÓJKA RADLIN 06.08.2000
32. Augustyn WOJNAR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 03.09.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy