Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.06.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RYBAK Magdalena | 111 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 |
2. | Pijaczyńska Kinga | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
3. | Wisoky Weronika | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
4. | RÓŻYCKA Magda | 57 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |
5. | WASILCZUK Dominika | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
6. | TOMASZEWSKA Dominika | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
7. | RZEŻNIKOWSKA Lena | 0 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 18.08.2001 |
8. | Włosińska Julia | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
9. | DZIWOSZ Hanna | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
10. | MILECKA Marianna | 65 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
11. | Figler Andżelika | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
12. | DARDA Paulina | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
13. | TULEWICZ Sandra | 37 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
14. | MICHNIEWICZ Julia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
15. | KUSA Gabrysia | 71 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 31.10.2000 |
16. | PIETROSZEK Karolina | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
17. | SADOWSKA Maria | 21 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
18. | Kolibabka Julia | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
19. | GAUDEN Magdalena | 101 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
2. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
3. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
4. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
5. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
6. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 | zakwalifikowano |
7. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 | zakwalifikowano |
8. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
9. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
10. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
11. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
12. | RYBAK Magdalena | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 | zakwalifikowano |
13. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
14. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
16. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 | zakwalifikowano |
17. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 | zakwalifikowano |
18. | KUSA Gabrysia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 31.10.2000 | zakwalifikowano |
19. | RZEŻNIKOWSKA Lena | AZS UKW BYDGOSZCZ | 18.08.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
2. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
3. | PIETROSZEK Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 20.06.2000 |
3. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
5. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
6. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
7. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
8. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
9. | TOMASZEWSKA Dominika | AZS AWF POZNAŃ | 31.05.2001 |
10. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
11. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
12. | RYBAK Magdalena | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2000 |
13. | RÓŻYCKA Magda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 13.01.2001 |
14. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
15. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
16. | MILECKA Marianna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2001 |
17. | GAUDEN Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 08.11.2001 |
18. | KUSA Gabrysia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 31.10.2000 |
19. | RZEŻNIKOWSKA Lena | AZS UKW BYDGOSZCZ | 18.08.2001 |