Nazwa: \"Dzień Edukacji Narodowej\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.10.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ELIAS Wioletta | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
2. | PINERO-VALIENTE Laura | 29 | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 |
3. | JANICKA Weronika | 28 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
4. | MROSZCZAK Anna | 1 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
5. | KALETA Karolina | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.12.1998 |
6. | WILASZEK Paulina | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
7. | KRAKOWSKA Wiktoria | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
8. | BRAWAŃSKA Kinga | 15 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
9. | OWSIANKO Nikola | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
10. | WASZAK Karolina | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.10.1998 |
11. | MAZANEK Karolina | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
12. | MROCHEM Patrycja | 17 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
13. | KUŚKA Patrycja | 26 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 |
14. | KYRCZ Julia | 12 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
15. | RADECKA Weronika | 29 | UKS START OPOLE | 10.10.1997 |
16. | MARKOWICZ Dominika | 18 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
17. | ROK Kaja | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
18. | FUTYMA Barbara | 25 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
19. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
20. | KRODKIEWSKA Joanna | 11 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
21. | BORYCZKA Laura | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
22. | WERYK Małgorzata | 10 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
23. | KOLANKO Julia | 5 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
24. | KONWICKA Izabella | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
25. | SIWOŃ Aleksandra | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
26. | LEŚNIEWSKA Anna | 19 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
27. | SERWACKA Klaudia | 24 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
28. | DARDA Rozalia | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
29. | BIELA Karolina | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
30. | SZUMLEWSKA Wiktoria | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.1999 |
31. | GAJÓWKA Maria | 23 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
32. | PUŁA Klaudia | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
2. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
3. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
3. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 | zakwalifikowano |
5. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 | zakwalifikowano |
7. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 | zakwalifikowano |
8. | KUŚKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 | zakwalifikowano |
9. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
10. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 | zakwalifikowano |
11. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 | zakwalifikowano |
12. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
13. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
14. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 | zakwalifikowano |
15. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
16. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
17. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
18. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
19. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 | zakwalifikowano |
20. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
21. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
22. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
23. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 | zakwalifikowano |
25. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
26. | PINERO-VALIENTE Laura | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 | zakwalifikowano |
27. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
27. | KALETA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.12.1998 | zakwalifikowano |
29. | SZUMLEWSKA Wiktoria | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.1999 | zakwalifikowano |
30. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 | zakwalifikowano |
31. | RADECKA Weronika | UKS START OPOLE | 10.10.1997 | zakwalifikowano |
32. | WASZAK Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.10.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
2. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
3. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
3. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
5. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
6. | DARDA Rozalia | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.1998 |
7. | BIELA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 23.03.1999 |
8. | OWSIANKO Nikola | MKS KUSY SZCZECIN | 23.09.1999 |
9. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
10. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
11. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
12. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
13. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
14. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
15. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
16. | LEŚNIEWSKA Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.04.1998 |
17. | KUŚKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.03.1999 |
18. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
19. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
20. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
21. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
22. | KRAKOWSKA Wiktoria | AZS AWF WROCŁAW | 20.01.1998 |
23. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
24. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
25. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
26. | PINERO-VALIENTE Laura | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 |
27. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
27. | KALETA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.12.1998 |
29. | SZUMLEWSKA Wiktoria | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.1999 |
30. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
31. | RADECKA Weronika | UKS START OPOLE | 10.10.1997 |
32. | WASZAK Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.10.1998 |