Nazwa: \"Dzień Edukacji Narodowej\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.10.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KOTULA Kamil | 32 | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 |
2. | OBAL Mateusz | 18 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
3. | BLANIK Karol | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
4. | GAJEWSKI Jan | 32 | PIAST GLIWICE | 26.05.1999 |
5. | KAPAŁA Piotr | 1 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
6. | CELTA Mikołaj | 32 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 06.12.1999 |
7. | KRZYPKOWSKI Mikołaj | 32 | PIAST GLIWICE | 23.04.1999 |
8. | MARCOL Daniel | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
9. | ĆWIELĄG Tomasz | 16 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
10. | GWIZDAK Bartłomiej | 19 | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
11. | MENCEL Bartłomiej | 32 | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
12. | GROBELNY Szymon | 31 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
13. | WIJATA Maciej | 32 | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 |
14. | Wąsiewicz Tomasz | 32 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
15. | CICHACZEWSKI Kamil | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
16. | LECHOWICZ Bartosz | 20 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
17. | KOSMOL Tomasz | 3 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
18. | ANTONIAK Konrad | 32 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
19. | MENTAL Karol | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 |
20. | DANISZEWSKI Marek | 4 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
21. | SIUDAK Aleksander | 30 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
22. | OŚLIŹNIOK Dominik | 32 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 |
23. | Krzemiński Antoni | 13 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
24. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
25. | JANECKI Iwo | 22 | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
26. | Staszulonek Bartosz | 32 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
27. | KOLAŃCZYK Wojciech | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
28. | TYMUSZ Igor | 32 | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
29. | UZDOWSKI Filip | 32 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 |
30. | MYŚLIWIEC Wojciech | 6 | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
31. | NIKIEL Marcin | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
32. | ŚMIEJA Sebastian | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
33. | Fajkis Jarosław | 26 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
34. | Skorupa Marcin | 54 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
35. | KUBICKI Łukasz | 26 | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 |
36. | ŻÓŁKIEWSKI Bartosz | 32 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 24.11.1998 |
37. | Michalak Damian | 7 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
38. | Lubieniecki Wojciech | 10 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
39. | SZOCIK Jakub | 9 | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
40. | Ralko Filip | 24 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
41. | Urban Karol | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
42. | HAUDER Sebastian | 28 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
2. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 | zakwalifikowano |
4. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
5. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
6. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
7. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
8. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 | zakwalifikowano |
9. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
10. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
11. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
12. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
13. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
14. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
16. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
17. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
18. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 | zakwalifikowano |
19. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
20. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
21. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
22. | ŻÓŁKIEWSKI Bartosz | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
22. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 | zakwalifikowano |
24. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
25. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
26. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 | zakwalifikowano |
27. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
28. | CELTA Mikołaj | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
29. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | KOTULA Kamil | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 | zakwalifikowano |
31. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 | zakwalifikowano |
32. | WIJATA Maciej | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 | zakwalifikowano |
33. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
34. | KUBICKI Łukasz | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 | zakwalifikowano |
35. | KRZYPKOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.04.1999 | zakwalifikowano |
36. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
37. | OŚLIŹNIOK Dominik | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 | zakwalifikowano |
38. | GAJEWSKI Jan | PIAST GLIWICE | 26.05.1999 | zakwalifikowano |
39. | MENTAL Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 | zakwalifikowano |
40. | UZDOWSKI Filip | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 | zakwalifikowano |
40. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
42. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
2. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
3. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
3. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
5. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
6. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
7. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
8. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
9. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
10. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
11. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
12. | GWIZDAK Bartłomiej | MKS GRYF MIELEC | 26.01.1999 |
13. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
14. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
15. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
16. | KOTULA Kamil | RMKS RYBNIK | 21.11.1997 |
17. | OBAL Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.12.1997 |
18. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
19. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
20. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
21. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
22. | JANECKI Iwo | KKS KRAKÓW | 01.06.1999 |
23. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
23. | ŻÓŁKIEWSKI Bartosz | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 24.11.1998 |
25. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
26. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
27. | CELTA Mikołaj | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 06.12.1999 |
28. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
29. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
30. | KUBICKI Łukasz | RMKS RYBNIK | 17.01.1997 |
31. | MENTAL Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.1999 |
32. | TYMUSZ Igor | RMKS RYBNIK | 20.07.1998 |
33. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
34. | GROBELNY Szymon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.05.1999 |
35. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
36. | WIJATA Maciej | PKS MILENIUM SKAWINA | 25.07.1999 |
37. | KRZYPKOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.04.1999 |
38. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
39. | OŚLIŹNIOK Dominik | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 01.07.1998 |
40. | GAJEWSKI Jan | PIAST GLIWICE | 26.05.1999 |
41. | UZDOWSKI Filip | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 16.06.1998 |
42. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |