Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia SOLIWODA 1 UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004
2. Weronika STELMACH 1 UKS ATENA GDAŃSK 16.04.2004
3. Róża WYKLAND 1 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
4. Lena PIĄTKOWSKA 1 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
5. Zuzanna BORKOWSKA 1 KS "ALEX" 02.04.2004
6. Karolina ROMPCZYK 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
7. Katarzyna BEKALARCZYK 1 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
8. Karolina FUDALA 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
9. Dominika PLICHTA 1 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
10. Oliwia Kulpaczyńska 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
11. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
12. Bianka Telatyńska 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
13. Gabriela MIĘTKA 1 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
14. Laura SZCZECHOWSKA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
15. Karolina LEWANDOWSKA 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
16. Maja SZATARSKA 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
17. Zuzanna CISOWSKA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
18. Maciej CHYZIAK 1 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979
19. Aleksandra Nowakowska 1 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
20. Jagoda OLSZÓWKA 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
21. Aleksandra SZPEJANKOWSKA 1 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005
22. Julia MULAK 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
23. Julia MUSZYŃSKA 1 UKS ATENA GDAŃSK 17.01.2005
24. Karolina GOŁĄBEK 1 UKS ATENA GDAŃSK 07.05.2004
25. Karolina KRASNODĘBSKA 1 AZS AWF WARSZAWA 11.03.2004
26. OLIWIA KOWALSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
27. Lena CZERWIŃSKA 1 AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
3. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
4. Dominika PLICHTA UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Karolina KRASNODĘBSKA AZS AWF WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
6. Lena CZERWIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004 zakwalifikowano
7. Weronika STELMACH UKS ATENA GDAŃSK 16.04.2004 zakwalifikowano
8. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
9. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
10. Maciej CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979 zakwalifikowano
11. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
12. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
13. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
14. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
15. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
16. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
17. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
18. Karolina GOŁĄBEK UKS ATENA GDAŃSK 07.05.2004 zakwalifikowano
19. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
20. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
21. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
22. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
23. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
24. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005 zakwalifikowano
25. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 17.01.2005 zakwalifikowano
26. Oliwia SOLIWODA UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004 zakwalifikowano
27. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
3. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
5. Lena CZERWIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004
6. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
7. Maciej CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 28.03.1979
8. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
9. Dominika PLICHTA UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2004
10. Karolina KRASNODĘBSKA AZS AWF WARSZAWA 11.03.2004
11. Weronika STELMACH UKS ATENA GDAŃSK 16.04.2004
12. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
13. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
14. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
15. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
16. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
17. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
18. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
19. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
20. Karolina GOŁĄBEK UKS ATENA GDAŃSK 07.05.2004
21. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
22. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
23. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
24. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005
25. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 17.01.2005
26. Oliwia SOLIWODA UKS ATENA GDAŃSK 13.11.2004
27. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy