Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julita KWIATKOWSKA 40 ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.08.2003
2. AMELIA KOROL 29 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
3. Marta PLUTA 15 UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
4. Kaja Jabłonowska 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
5. Karolina KAMIŃSKA 14 AZS AWF POZNAŃ 30.04.2002
6. Oliwia HYŻYK 31 IKS LESZNO 25.06.2002
7. Marta OKLIŃSKA 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
8. Wiktoria MIESZAŁA 40 WARTA ŚREM 15.01.2003
9. Agata CZARKOWSKA 16 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
10. Nadia PLENZLER 28 AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002
11. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 2 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
12. Michalina Daniewska 13 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
13. Natalia KOSTERA 12 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
14. Zofia BORZYSZKOWSKA 32 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002
15. Zofia BAN 17 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
16. Antonina LACHMAN 3 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
17. Malwina KOŁODZIEJCZYK 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
18. Barbara WIERZCHOWSKA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
19. Emilia KOŁYSZKO 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
20. Oliwia ŻELECHOWSKA 11 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
21. Zuzanna JÓŹWIAK 4 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
22. Sara ABRACHAMCZYK 40 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
23. Aleksandra KRUPIŃSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
24. Urszula MICKIEWICZ 34 BUDOWLANI TORUŃ 15.09.2002
25. Oliwia BUCZYŁO 22 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
26. Aleksandra ŁAKOMSKA 10 POLONIA 1912 LESZNO 15.08.2002
27. Aleksandra WIECZOREK 5 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
28. Laura SZMIT 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
29. Aleksandra NAPIERKOWSKA 9 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
30. Zuzanna WYWIAŁ 6 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
31. Maria KANDULSKA 40 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.04.2002
32. Julia SOŁTYS 36 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
33. Julia CHYZIAK 20 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
34. Konstancja CICHOCKA 30 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
35. Natalia ZIOBROWSKA 24 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
36. Alicja ZAKRZEWSKA 8 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
37. Zofia Brzezińska 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
38. Natalia SZEMPLIŃSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002 zakwalifikowano
2. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
3. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
4. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
4. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
6. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
7. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
8. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
10. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
11. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002 zakwalifikowano
12. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
13. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
14. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
15. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002 zakwalifikowano
16. Zofia BORZYSZKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002 zakwalifikowano
17. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
18. Aleksandra ŁAKOMSKA POLONIA 1912 LESZNO 15.08.2002 zakwalifikowano
19. Karolina KAMIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 30.04.2002 zakwalifikowano
20. Aleksandra KRUPIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003 zakwalifikowano
21. Julita KWIATKOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.08.2003 zakwalifikowano
22. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
23. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
23. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
25. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
26. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002 zakwalifikowano
27. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
28. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
29. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
30. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
31. Maria KANDULSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.04.2002 zakwalifikowano
32. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
33. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
34. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
34. Oliwia HYŻYK IKS LESZNO 25.06.2002 zakwalifikowano
36. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 zakwalifikowano
37. Nadia PLENZLER AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002 zakwalifikowano
38. Urszula MICKIEWICZ BUDOWLANI TORUŃ 15.09.2002 zakwalifikowano
38. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
2. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
3. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
3. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
5. Alicja ZAKRZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2002
6. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
7. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
8. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
9. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
10. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
11. Marta PLUTA UKS ATENA GDAŃSK 04.10.2002
12. Zofia BORZYSZKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.11.2002
13. Karolina KAMIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 30.04.2002
14. Aleksandra KRUPIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
15. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
16. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
17. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
18. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
19. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
20. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
21. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
22. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
23. Aleksandra ŁAKOMSKA POLONIA 1912 LESZNO 15.08.2002
24. Julita KWIATKOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 30.08.2003
25. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
26. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
27. Oliwia BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
28. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
29. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
30. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
31. Oliwia HYŻYK IKS LESZNO 25.06.2002
32. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
33. Julia CHYZIAK AZS AWF WARSZAWA 03.10.2002
34. Maria KANDULSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.04.2002
35. Oliwia ŻELECHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
37. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
38. Nadia PLENZLER AZS AWF POZNAŃ 09.03.2002
39. Urszula MICKIEWICZ BUDOWLANI TORUŃ 15.09.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy