Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maksymilian WĄSOWICZ 28 UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
2. Szymon MLICKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
3. Michał ROGOZIŃSKI 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.09.2002
4. Mateusz Kwiatkowski 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
5. Adam CHTIOUI 16 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
6. ULADZISLAU NIKALAYUK 44
7. Wojciech POLIDOWSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
8. Bartosz FRYDRYSZAK 44 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 30.05.2002
9. Bartosz BOHDAN 32 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
10. Mateusz PACZYŃSKI 36 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
11. Igor BOŁDZIŁO 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
12. Tymoteusz PANDER 18 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
13. Maciej Frącek 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
14. Iwo CZERWIŃSKI 19 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
15. Piotr KAŚKÓW 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
16. Kacper HAŁADUDA 3 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
17. Oskar JOPPEK 33 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.03.2003
18. Stanisław KORZENIEWSKI 43 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
19. Adam PODRALSKI 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
20. Mikolaj SKRZYPCZAK 13 POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002
21. Iwo SZENK 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
22. Olaf Wiśnik 20 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
23. Filip BOBRAS 12 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
24. Karol KULSKI 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
25. Teodor Surowiak 29 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
26. Franciszek SZCZEPANIAK 37 ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002
27. Jakub Cieślik 5 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
28. Rafał JANCZUKOWICZ 11 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
29. Jakub PIWOWARSKI 27 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
30. Filip KOGUC 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
31. Jan Socha 21 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
32. Oskar NICZYJ 44 WROCŁAWIANIE. 30.07.2002
33. Miłosz SKRZYPKOWSKI 10 UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
34. Adam ŚWIERZYŃSKI 39 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
35. VIACHASLAU KRAUTSOU 44
36. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 24 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
37. Wiktor JÓZEFOWSKI 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
38. Jakub SURMA 26 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
39. Bartosz DIERING 40 UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003
40. Filip MECH 23 UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
41. Mateusz Biedrzycki 8 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
42. Tomasz SREBNIAK 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
43. Szymon Pichłacz 9 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
44. Jakub KOWALSKI 42 WROCŁAWIANIE. 03.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
2. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
3. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
4. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
4. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
6. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003 zakwalifikowano
7. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
8. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
9. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
10. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002 zakwalifikowano
11. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
12. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002 zakwalifikowano
13. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003 zakwalifikowano
14. Mikolaj SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002 zakwalifikowano
15. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
16. Franciszek SZCZEPANIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002 zakwalifikowano
17. ULADZISLAU NIKALAYUK zakwalifikowano
18. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
19. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003 zakwalifikowano
20. Michał ROGOZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.09.2002 zakwalifikowano
21. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002 zakwalifikowano
22. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
23. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
24. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002 zakwalifikowano
25. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002 zakwalifikowano
26. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003 zakwalifikowano
27. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
28. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
29. Maksymilian WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003 zakwalifikowano
29. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
31. Bartosz FRYDRYSZAK UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 30.05.2002 zakwalifikowano
32. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
33. Mateusz PACZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003 zakwalifikowano
34. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
35. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
36. Oskar JOPPEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.03.2003 zakwalifikowano
37. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
38. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
39. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
40. Oskar NICZYJ WROCŁAWIANIE. 30.07.2002 zakwalifikowano
41. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003 zakwalifikowano
42. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
43. VIACHASLAU KRAUTSOU zakwalifikowano
44. Bartosz DIERING UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
2. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
3. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
3. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
5. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
6. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
7. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
8. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
9. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
10. Wiktor JÓZEFOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.06.2003
11. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
12. Wojciech POLIDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.08.2002
13. Mikolaj SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 15.04.2002
14. ULADZISLAU NIKALAYUK
15. Michał ROGOZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.09.2002
16. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
17. Filip BOBRAS UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2002
18. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
19. Franciszek SZCZEPANIAK ZJEDNOCZENI PABIANICE 12.03.2002
20. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
21. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
22. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
23. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
24. Miłosz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2002
25. Filip MECH UKS ATENA GDAŃSK 30.05.2002
26. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
27. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
27. Maksymilian WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.07.2003
29. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
30. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
31. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
32. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
33. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
34. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
35. Bartosz FRYDRYSZAK UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 30.05.2002
36. Mateusz PACZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2003
37. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
38. Oskar JOPPEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.03.2003
39. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
40. Oskar NICZYJ WROCŁAWIANIE. 30.07.2002
41. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
42. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
43. VIACHASLAU KRAUTSOU
44. Bartosz DIERING UKS ATENA GDAŃSK 21.11.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy