Turniej

Nazwa: XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.11.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kacper Seyfried 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
2. Aleksander PERA 46 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
3. Bartosz RUCZYŃSKI 34 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
4. Mateusz Bołąkowski 16 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
5. Filip BORATYN 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
6. Jan BRZEZIŃSKI 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
7. Patryk MARTYNIAK 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
8. Jan Jurkiewicz 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
9. Filip LIJEWSKI 35 UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
10. Krzysztof ŚWIERGOCKI 46 AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
11. Hubert Szymański 18 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
12. Marcel BIAŁAS 46 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999
13. Jan GRZEGORZEWSKI 14 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
14. Sławomir Kasprzyk 46 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
15. Wojciech GORALEWSKI 46 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
16. Aleksander KRUŻEWSKI 30 IKS WARSZAWA 08.09.2001
17. Maciej Bem 3 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
18. Stanisław KRAJEWSKI 37 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
19. Michał Fredrych 13 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
20. Jakub CIERLUK 4 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
21. Ignacy SZYPULSKI 21 IKS WARSZAWA 31.03.2000
22. Wincenty MIKOŁAJCZYK 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
23. Filip SKRABURSKI 27 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
24. Filip SZYMAŃSKI 19 AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000
25. Franciszek CZAJA 40 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
26. Michał Skrzypa 12 WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
27. Michał CHTIOUI 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
28. Ireneusz Gościński 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
29. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 6 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
30. Marcel DRUSZKOWSKI 23 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
31. Kamil LOBA 11 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
32. Jakub SZCZUROWSKI 28 AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
33. Błażej KUZAKA 46 IKS WARSZAWA 01.01.1999
34. Damian DIERING 41 UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000
35. Jakub Dołżycki 10 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
36. Kacper Szczypiński 7 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
37. Miłosz PIOTROWSKI 22 BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
38. Filip Iżycki 26 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
39. Antoni ZUZAŃSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
40. Kacper GOŹDZIELEWSKI 42 UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
41. Maksymilian DUDZIAK 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
42. Jan Zakrzewski 8 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
43. Mikołaj MROZEK 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
44. Wiktor STACHERA 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
2. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
2. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
4. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
5. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
6. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
7. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000 zakwalifikowano
8. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
9. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999 zakwalifikowano
10. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
11. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
12. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
13. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
14. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
15. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
16. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000 zakwalifikowano
17. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
18. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001 zakwalifikowano
19. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999 zakwalifikowano
20. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000 zakwalifikowano
20. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
22. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
23. Marcel BIAŁAS ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999 zakwalifikowano
24. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
25. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
26. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
27. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
28. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano
29. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001 zakwalifikowano
30. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
31. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
32. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
33. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
34. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
35. Filip LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000 zakwalifikowano
36. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
37. Filip SZYMAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000 zakwalifikowano
38. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000 zakwalifikowano
39. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
40. Damian DIERING UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000 zakwalifikowano
41. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
42. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000 zakwalifikowano
43. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000 zakwalifikowano
44. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
2. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
3. Wincenty MIKOŁAJCZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.08.2000
3. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
5. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
6. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
7. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
8. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
9. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
10. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
11. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
12. Filip SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
13. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
14. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
15. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
16. Marcel DRUSZKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
17. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
18. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
19. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
20. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
21. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
22. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
23. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
24. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
25. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001
26. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999
27. Michał Skrzypa WROCŁAWIANIE. 27.04.2000
28. Marcel BIAŁAS ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999
29. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
30. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
31. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
32. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
33. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
34. Miłosz PIOTROWSKI BUDOWLANI TORUŃ 21.01.2001
35. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
36. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
37. Filip LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
38. Filip SZYMAŃSKI AZS AWF POZNAŃ 28.07.2000
39. Bartosz RUCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2000
40. Damian DIERING UKS ATENA GDAŃSK 31.07.2000
41. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
42. Kacper GOŹDZIELEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.12.2000
43. Maksymilian DUDZIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.10.2000
44. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy