Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.11.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SIMIŃSKA Wiktoria | 32 | KKSZ KONIN | 04.10.2000 |
2. | KORZYŃSKA Julia | 23 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.2001 |
3. | KANAREK Zuzanna | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 11.10.2001 |
4. | OUDEJANS Maria | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
5. | Kurzyna Urszula | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
6. | RUTECKA Nikola | 29 | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
7. | Okine Marta | 6 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
8. | JOTEL Patrycja | 11 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
9. | NOWICKA Aleksandra | 35 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 |
10. | PAWŁOWSKA Nicola | 20 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 |
11. | Cieślar Zuzanna | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
12. | STOPIŃSKA Oliwia | 33 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 |
13. | JAKIMOWICZ Marta | 8 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 |
14. | ZAWODNIAK Małgorzata | 1 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
15. | SZCZEPAŃSKA Aleksandra | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.02.2001 |
16. | Rowińska Emilia | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
17. | MULARSKA Wiktoria | 14 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
18. | WYSZKOWSKA Maja | 27 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 |
19. | KACZMARCZYK Julia | 16 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 |
20. | Bartosz Roksana | 21 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
21. | GŁOWACKA Izabela | 28 | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
22. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 12 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
23. | NOWICKA Małgorzata | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
24. | Mieczkowska Gabriela | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
25. | GORGOLEWSKA Marta | 30 | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
26. | ZIOMEK Marta | 37 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
27. | SIENKIEWICZ Anna | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 17.01.2000 |
28. | TURAŁA Aleksandra | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
29. | GWARDYŚ Emilia | 7 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 |
30. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | 9 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
31. | Seredyńska Blanka | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
32. | GĄDZIK Karolina | 17 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
2. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
5. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
6. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
7. | GWARDYŚ Emilia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
8. | JAKIMOWICZ Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
9. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 | zakwalifikowano |
10. | KANAREK Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 11.10.2001 | zakwalifikowano |
11. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 | zakwalifikowano |
12. | SIENKIEWICZ Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 17.01.2000 | zakwalifikowano |
12. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
14. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
16. | KACZMARCZYK Julia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 | zakwalifikowano |
17. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
18. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
19. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
20. | PAWŁOWSKA Nicola | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 | zakwalifikowano |
21. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
23. | KORZYŃSKA Julia | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.2001 | zakwalifikowano |
24. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 | zakwalifikowano |
26. | SZCZEPAŃSKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
27. | WYSZKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
28. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
29. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
30. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 | zakwalifikowano |
32. | SIMIŃSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
33. | STOPIŃSKA Oliwia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
35. | NOWICKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
36. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
37. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
2. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
3. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
3. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
5. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
6. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
7. | JAKIMOWICZ Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 09.01.2001 |
8. | GWARDYŚ Emilia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 13.11.2001 |
9. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
10. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
11. | WYSZKOWSKA Maja | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.05.2000 |
12. | SIENKIEWICZ Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 17.01.2000 |
13. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
14. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
15. | KACZMARCZYK Julia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 30.10.2001 |
16. | KANAREK Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 11.10.2001 |
17. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
18. | SZCZEPAŃSKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.02.2001 |
19. | PAWŁOWSKA Nicola | DRAGON ŁÓDŹ | 26.05.2001 |
20. | KORZYŃSKA Julia | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.2001 |
21. | NOWICKA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 12.10.2001 |
21. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
23. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
23. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
23. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
26. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
27. | STOPIŃSKA Oliwia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 12.03.2002 |
28. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
29. | SIMIŃSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 04.10.2000 |
30. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
31. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
32. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |