Turniej

Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.01.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. OLBROMSKI Michał 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
2. GORALEWSKI Wojciech 28 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
3. Bem Maciej 59 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
4. RZĄDKOWSKI Andrzej 1 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
5. PODRALSKI Maciej 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997
6. DRUSZKOWSKI Marcel 67 UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
7. Kasprzyk Sławomir 27 WROCŁAWIANIE 01.09.1999
8. STACHERA Wiktor 56 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
9. LEWANDOWSKI Szczepan 32 IKS WARSZAWA 28.01.1997
10. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 55 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
11. Martyniak Patryk 58 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
12. DOŁŻYCKI Mateusz 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
13. TARASIEWICZ Maxime 3 WROCŁAWIANIE 11.02.1997
14. RYBIŃSKI Radosław 54 IKS LESZNO 14.05.1997
15. KAMIŃSKI Robert 26 AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
16. PERA Maksymilian 53 AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
17. ORSZYŃSKI Oskar 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.1997
18. WIELIŃSKI Jerzy 31 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
19. DAHLIN Svante 67 13.04.1999
20. NIEDZIELSKI Piotr 25 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
21. Skrzypa Michał 59 WROCŁAWIANIE 27.04.2000
22. FILIKS Marcin 59 KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001
23. CZAJA Franciszek 67 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
24. Sowa Mikołaj 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
25. Wojtkowiak Adrian 5 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
26. Szpygiel Jędrzej 33 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
27. Borowiec Piotr 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
28. Iżycki Filip 62 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
29. SZYPULSKI Ignacy 52 IKS WARSZAWA 31.03.2000
30. Jurkiewicz Jan 35 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
31. MILLER Jakub 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998
32. KARPOWICZ Krzysztof 51 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
33. NARUSZEWICZ Tomasz 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997
34. ŚWIERGOCKI Krzysztof 36 AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
35. LOBA Kamil 67 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
36. Czartoryski Szymon 22 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
37. SZULPIN Patryk 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997
38. BORATYN Filip 37 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
39. MROZEK Mikołaj 50 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
40. WIETRZYKOWSKI Mikołaj 21 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
41. MOŻEJKO Mateusz 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
42. SKRABURSKI Filip 49 UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
43. SIDORUK Wojciech 65 MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
44. ZARĘBA Gaweł 20 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
45. ŻURAWSKI Bartosz 9 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
46. WIŚNIEWSKI Adam 39 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
47. Fredrych Michał 67 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
48. KOZIELEWSKI Jarema 38 IKS WARSZAWA 16.09.1998
49. JASIŃSKI Krystian 19 AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
50. OLSZOWSKI Daniel 10 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
51. GOC Bartosz 67 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
52. CHTIOUI Michał 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
53. PIECHOTA Szymon 48 IKS LESZNO 07.07.1999
54. PILSZAK Łukasz 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
55. Szczypiński Kacper 67 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
56. KUBIAK Filip 11 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
57. LIJEWSKI Filip 67 UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
58. KOŚLICKI Michał 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998
59. Rudnicki Mikołaj 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
60. MALCZYK Patryk 42 AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
61. KORPACZEWSKI Adam 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997
62. MIKOŁAJCZYK Wincenty 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.08.2000
63. PERA Aleksander 43 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
64. Dołżycki Jakub 67 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
65. HOLMDAHL Isak 67 08.01.1999
66. STRÓŻYŃSKI Tomasz 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
67. OLSZEWSKI Wiktor 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
68. GLEZMAN Jakub 18 WROCŁAWIANIE 16.07.1997
69. FRĄCEK Witold 67 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
70. WŁADYKA Bartosz 44 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
71. DAMS Bartłomiej 45 WROCŁAWIANIE 15.09.1998

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. TARASIEWICZ Maxime WROCŁAWIANIE 11.02.1997 zakwalifikowano
1. GLEZMAN Jakub WROCŁAWIANIE 16.07.1997 zakwalifikowano
3. ORSZYŃSKI Oskar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.1997 zakwalifikowano
3. NARUSZEWICZ Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997 zakwalifikowano
5. ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
6. PODRALSKI Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997 zakwalifikowano
7. KOŚLICKI Michał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998 zakwalifikowano
7. SZULPIN Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997 zakwalifikowano
9. MILLER Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998 zakwalifikowano
10. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
11. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
12. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
13. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
14. ZARĘBA Gaweł AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
15. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998 zakwalifikowano
15. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998 zakwalifikowano
17. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
18. WIETRZYKOWSKI Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano
19. KORPACZEWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997 zakwalifikowano
20. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
21. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
22. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999 zakwalifikowano
23. HOLMDAHL Isak 08.01.1999 zakwalifikowano
23. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
25. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
26. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
27. DAHLIN Svante 13.04.1999 zakwalifikowano
28. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998 zakwalifikowano
29. ŚWIERGOCKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999 zakwalifikowano
30. KOZIELEWSKI Jarema IKS WARSZAWA 16.09.1998 zakwalifikowano
31. BORATYN Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000 zakwalifikowano
33. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999 zakwalifikowano
34. JASIŃSKI Krystian AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998 zakwalifikowano
35. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
36. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000 zakwalifikowano
37. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
38. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000 zakwalifikowano
39. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999 zakwalifikowano
40. GORALEWSKI Wojciech AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
41. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
42. NIEDZIELSKI Piotr POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
43. LEWANDOWSKI Szczepan IKS WARSZAWA 28.01.1997 zakwalifikowano
44. SZYPULSKI Ignacy IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
45. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
46. WŁADYKA Bartosz MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
46. STACHERA Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
48. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
49. DAMS Bartłomiej WROCŁAWIANIE 15.09.1998 zakwalifikowano
49. KAMIŃSKI Robert AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998 zakwalifikowano
51. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
52. LOBA Kamil BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
53. Kasprzyk Sławomir WROCŁAWIANIE 01.09.1999 zakwalifikowano
54. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
55. FILIKS Marcin KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001 zakwalifikowano
56. MROZEK Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
57. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000 zakwalifikowano
58. MALCZYK Patryk AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999 zakwalifikowano
59. Iżycki Filip AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
60. MIKOŁAJCZYK Wincenty WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.08.2000 zakwalifikowano
61. FIJAŁKOWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
62. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000 zakwalifikowano
63. Fredrych Michał AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
64. PIECHOTA Szymon IKS LESZNO 07.07.1999 zakwalifikowano
64. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
66. RYBIŃSKI Radosław IKS LESZNO 14.05.1997 zakwalifikowano
67. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
68. SIDORUK Wojciech MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998 zakwalifikowano
69. CZAJA Franciszek AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
70. LIJEWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000 zakwalifikowano
71. PERA Maksymilian AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998 zakwalifikowano
72. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PODRALSKI Maciej KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1997
2. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
3. KOŚLICKI Michał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.1998
3. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
5. TARASIEWICZ Maxime WROCŁAWIANIE 11.02.1997
5. GLEZMAN Jakub WROCŁAWIANIE 16.07.1997
7. ORSZYŃSKI Oskar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.01.1997
8. ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
9. NARUSZEWICZ Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.07.1997
10. SZULPIN Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.12.1997
11. MILLER Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.07.1998
12. ZARĘBA Gaweł AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
13. Rudnicki Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.12.1998
13. OLSZEWSKI Wiktor KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.02.1998
15. STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
16. LEWANDOWSKI Szczepan IKS WARSZAWA 28.01.1997
17. Szpygiel Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
18. OLSZOWSKI Daniel BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
19. KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
20. WIETRZYKOWSKI Mikołaj POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
21. KORPACZEWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.08.1997
22. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
23. HOLMDAHL Isak 08.01.1999
24. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
25. DAHLIN Svante 13.04.1999
26. ŚWIERGOCKI Krzysztof AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
27. KOZIELEWSKI Jarema IKS WARSZAWA 16.09.1998
28. PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 07.03.1999
29. JASIŃSKI Krystian AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
30. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
31. OLBROMSKI Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.06.1999
32. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
33. DOŁŻYCKI Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.1999
34. WIŚNIEWSKI Adam UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
35. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
36. Sowa Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10.10.1998
37. BORATYN Filip WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22.05.2000
39. WIELIŃSKI Jerzy UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
40. SKRABURSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 07.06.2000
41. DRUSZKOWSKI Marcel UKS ATENA GDAŃSK 21.04.2000
42. GORALEWSKI Wojciech AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
43. NIEDZIELSKI Piotr POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
44. SZYPULSKI Ignacy IKS WARSZAWA 31.03.2000
45. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
46. WŁADYKA Bartosz MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
46. STACHERA Wiktor UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
48. PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
49. KAMIŃSKI Robert AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
49. DAMS Bartłomiej WROCŁAWIANIE 15.09.1998
51. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
52. LOBA Kamil BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
53. Kasprzyk Sławomir WROCŁAWIANIE 01.09.1999
54. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
55. FILIKS Marcin KS AZS AWFIS GDAŃSK 08.04.2001
56. MROZEK Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
57. MALCZYK Patryk AZS AWF POZNAŃ 04.08.1999
58. MIKOŁAJCZYK Wincenty WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.08.2000
59. FIJAŁKOWSKI Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
60. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
61. RYBIŃSKI Radosław IKS LESZNO 14.05.1997
62. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
63. LIJEWSKI Filip UKS ATENA GDAŃSK 11.04.2000
64. Skrzypa Michał WROCŁAWIANIE 27.04.2000
65. KARPOWICZ Krzysztof UKS ATENA GDAŃSK 02.03.2000
66. Iżycki Filip AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
67. FRĄCEK Witold WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.05.2000
68. Fredrych Michał AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
69. PIECHOTA Szymon IKS LESZNO 07.07.1999
70. SIDORUK Wojciech MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
71. CZAJA Franciszek AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
72. PERA Maksymilian AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content