Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.01.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zawrotniak Radosław 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
2. MAJEWSKI Bartosz 60 ZKS DRZONKÓW 08.04.1987
3. BRZOZOWSKI Seweryn 5 STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
4. SWOROWSKI Wojciech 36 RMKS RYBNIK 12.04.1991
5. Mielniczek Ignacy 37 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
6. KOLER Jakub 60 MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
7. FRAŚ Mieszko 33 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
8. Nycz Mateusz 6 PIAST GLIWICE 11.02.1989
9. NOWAK Michał 39 AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
10. MIREK Krzysztof 60 AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
11. SZLAMA Patryk 35 PIAST GLIWICE 18.03.1996
12. KOLER Jarosław 40 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.1989
13. WIŚNIOWSKI Aleksander 60 UKS START OPOLE 04.06.1996
14. Baś Marcel 7 PIAST GLIWICE 22.11.1989
15. WRONA Kamil 8 KKS KRAKÓW 27.01.1991
16. MIKHALCHANKA Valiantsin 60 27.05.1993
17. GUENTHER Grzegorz 34 UKS START OPOLE 25.09.1992
18. NIESTRÓJ Daniel 38 PIAST GLIWICE 08.06.1995
19. Ralko Filip 60 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
20. KRAWCZYK Paweł 9 PIAST GLIWICE 22.11.1989
21. BĄCZEK Marek 32 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.10.1985
22. MERKEL Damian 41 AZS AWF KATOWICE 26.04.1990
23. ZIENTALSKI Mikołaj 60 KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
24. Budek Karol 60 KKS KRAKÓW 08.07.1996
25. PACEK Andrzej 31 KSz WARSZAWIANKA 29.11.1991
26. Broniszewski Filip 10 AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
27. Małasiński Maciej 60 KKS KRAKÓW 15.09.1982
28. Michalak Damian 60 PIAST GLIWICE 04.04.1999
29. KOSZUTSKI Radosław 42 KS SZPADA WROCŁAW 18.12.1994
30. SOBCZAK Sławomir 60 MKS KUSY SZCZECIN 29.05.1989
31. Ćwioro Krzysztof 43 BTS BYTOM 20.08.1960
32. BLANIK Paweł 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.1990
33. BIELEC Maciej 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
34. Staszulonek Bartosz 60 PIAST GLIWICE 01.07.1997
35. BARTOLEWSKI Wacław 60 PIAST GLIWICE 21.07.1998
36. DROZD Michał 30 KKS KRAKÓW 03.10.1991
37. KOCZERGIN Aleksander 45 PIAST GLIWICE 18.10.1975
38. TRZEPIZUR Przemysław 60 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
39. SKATUŁA Daniel 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 31.01.1987
40. Nawrocki Jerzy 60 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
41. TUREK Jakub 60 PIAST GLIWICE 12.03.1996
42. KRUCZEK Piotr 13 AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988
43. Zabawa Marek 44 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
44. KAPAŁA Piotr 60 PIAST GLIWICE 06.01.1997
45. SZWALBE Rafał 28 STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991
46. NIKIEL Marcin 27 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
47. SMÓŁKA Mikołaj 46 AZS AWF KATOWICE 29.09.1992
48. Golec Maciej 60 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997
49. SMOLEŃ Tomasz 59 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
50. CAPAJA Mateusz 14 MUSZKIETER GLIWICE 06.12.1988
51. STASZULONEK Aleksander 26 PIAST GLIWICE 15.09.1993
52. SORYS Sergiusz 47 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.09.1991
53. MIELNICZEK Grzegorz 60 KKS KRAKÓW 22.09.1970
54. ROK Mateusz 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994
55. FRAŚ Felix 25 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993
56. MAJKUT Filip 48 MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
57. CICHACZEWSKI Bartłomiej 60 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
58. Stasiak Sebastian 58 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.09.1994
59. GRIPAS Artiom 16 KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
60. Antkiewicz Mateusz 17 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
61. Małasiński Adam 60 AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
62. KORONKIEWICZ Jan 56 KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995
63. STASZAK Michał 49 AZS AWF WROCŁAW 11.08.1987
64. Jendryś Marek 24 PIAST GLIWICE 06.02.1974
65. MARCOL Daniel 50 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
66. Koc Tadeusz 60 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
67. Sobiecki Jan 18 KS AGH Kraków 29.05.1991
68. OPAŁKA Michał 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
69. JĘZYK Bartłomiej 53 T.S. WISŁA KRAKÓW 31.08.1978
70. Wenglarczyk Jan 19 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
71. KRUK Tomasz 22 AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993
72. CIEŚLIK Paweł 60 PIAST GLIWICE 05.04.1995
73. Roguski Tomasz 60 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
74. Golec Paweł 52 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995
75. MACIEJCZYK Piotr 21 AZS AWF KRAKÓW 20.06.1989
76. Majgier Sebastian 20 PIAST GLIWICE 13.03.1995
77. KOWALCZE Jakub 53 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
5. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
6. KRUCZEK Piotr AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988 zakwalifikowano
7. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
8. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
9. MACIEJCZYK Piotr AZS AWF KRAKÓW 20.06.1989 zakwalifikowano
10. BRZOZOWSKI Seweryn STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
11. SMÓŁKA Mikołaj AZS AWF KATOWICE 29.09.1992 zakwalifikowano
11. PACEK Andrzej KSz WARSZAWIANKA 29.11.1991 zakwalifikowano
13. MERKEL Damian AZS AWF KATOWICE 26.04.1990 zakwalifikowano
14. KOLER Jarosław MKS KUSY SZCZECIN 26.05.1989 zakwalifikowano
15. Broniszewski Filip AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990 zakwalifikowano
16. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
17. SKATUŁA Daniel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.01.1987 zakwalifikowano
18. NOWAK Michał AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990 zakwalifikowano
19. Ćwioro Krzysztof BTS BYTOM 20.08.1960 zakwalifikowano
20. SWOROWSKI Wojciech RMKS RYBNIK 12.04.1991 zakwalifikowano
21. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
22. FRAŚ Felix SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993 zakwalifikowano
23. ROK Mateusz T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994 zakwalifikowano
24. STASZAK Michał AZS AWF WROCŁAW 11.08.1987 zakwalifikowano
24. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
26. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
27. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
28. JĘZYK Bartłomiej T.S. WISŁA KRAKÓW 31.08.1978 zakwalifikowano
29. SORYS Sergiusz KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.09.1991 zakwalifikowano
30. Koc Tadeusz T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
31. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
32. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991 zakwalifikowano
33. Mielniczek Ignacy T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
34. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
35. SMOLEŃ Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996 zakwalifikowano
36. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
37. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984 zakwalifikowano
38. BĄCZEK Marek STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.10.1985 zakwalifikowano
39. CAPAJA Mateusz MUSZKIETER GLIWICE 06.12.1988 zakwalifikowano
40. GUENTHER Grzegorz UKS START OPOLE 25.09.1992 zakwalifikowano
41. SZWALBE Rafał STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991 zakwalifikowano
42. CICHACZEWSKI Bartłomiej T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998 zakwalifikowano
43. Golec Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997 zakwalifikowano
44. MIKHALCHANKA Valiantsin 27.05.1993 zakwalifikowano
45. Małasiński Maciej KKS KRAKÓW 15.09.1982 zakwalifikowano
46. Golec Paweł WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995 zakwalifikowano
47. Wenglarczyk Jan AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
48. Jendryś Marek PIAST GLIWICE 06.02.1974 zakwalifikowano
49. Stasiak Sebastian AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.09.1994 zakwalifikowano
49. WRONA Kamil KKS KRAKÓW 27.01.1991 zakwalifikowano
51. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
52. BLANIK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.1990 zakwalifikowano
53. BARTOLEWSKI Wacław PIAST GLIWICE 21.07.1998 zakwalifikowano
54. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
55. KOSZUTSKI Radosław KS SZPADA WROCŁAW 18.12.1994 zakwalifikowano
55. KOCZERGIN Aleksander PIAST GLIWICE 18.10.1975 zakwalifikowano
57. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
58. WIŚNIOWSKI Aleksander UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
59. FRAŚ Mieszko T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995 zakwalifikowano
60. ZIENTALSKI Mikołaj KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984 zakwalifikowano
61. MAJEWSKI Bartosz ZKS DRZONKÓW 08.04.1987 zakwalifikowano
62. SOBCZAK Sławomir MKS KUSY SZCZECIN 29.05.1989 zakwalifikowano
63. DROZD Michał KKS KRAKÓW 03.10.1991 zakwalifikowano
64. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
65. MIREK Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996 zakwalifikowano
65. KRAWCZYK Paweł PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
67. KRUK Tomasz AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993 zakwalifikowano
68. Małasiński Adam AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958 zakwalifikowano
69. CIEŚLIK Paweł PIAST GLIWICE 05.04.1995 zakwalifikowano
70. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
71. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
72. Majgier Sebastian PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
73. MIELNICZEK Grzegorz KKS KRAKÓW 22.09.1970 zakwalifikowano
74. KORONKIEWICZ Jan KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995 zakwalifikowano
75. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
76. TUREK Jakub PIAST GLIWICE 12.03.1996 zakwalifikowano
77. MAJKUT Filip MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996 zakwalifikowano
78. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
79. Nawrocki Jerzy AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
80. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zawrotniak Radosław AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
3. SMÓŁKA Mikołaj AZS AWF KATOWICE 29.09.1992
5. Nycz Mateusz PIAST GLIWICE 11.02.1989
6. Sobiecki Jan KS AGH Kraków 29.05.1991
7. BRZOZOWSKI Seweryn STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
8. Baś Marcel PIAST GLIWICE 22.11.1989
10. KRUCZEK Piotr AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988
11. PACEK Andrzej KSz WARSZAWIANKA 29.11.1991
12. BIELEC Maciej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
13. SWOROWSKI Wojciech RMKS RYBNIK 12.04.1991
14. Antkiewicz Mateusz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
15. CAPAJA Mateusz MUSZKIETER GLIWICE 06.12.1988
16. Wenglarczyk Jan AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
17. NIESTRÓJ Daniel PIAST GLIWICE 08.06.1995
18. MERKEL Damian AZS AWF KATOWICE 26.04.1990
19. FRAŚ Felix SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.10.1993
20. ROK Mateusz T.S. GÓRNIK RADLIN 23.08.1994
21. STASZAK Michał AZS AWF WROCŁAW 11.08.1987
22. OPAŁKA Michał AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
23. KOLER Jakub MKS KUSY SZCZECIN 15.12.1991
24. KAPAŁA Piotr PIAST GLIWICE 06.01.1997
25. SMOLEŃ Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
26. Staszulonek Bartosz PIAST GLIWICE 01.07.1997
27. GRIPAS Artiom KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
28. MIKHALCHANKA Valiantsin 27.05.1993
29. Golec Paweł WKS KOLEJARZ WROCŁAW 09.03.1995
30. Jendryś Marek PIAST GLIWICE 06.02.1974
31. WRONA Kamil KKS KRAKÓW 27.01.1991
32. KOCZERGIN Aleksander PIAST GLIWICE 18.10.1975
33. MACIEJCZYK Piotr AZS AWF KRAKÓW 20.06.1989
34. KOLER Jarosław MKS KUSY SZCZECIN 26.05.1989
35. Broniszewski Filip AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
36. SKATUŁA Daniel T.S. GÓRNIK RADLIN 31.01.1987
37. NOWAK Michał AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
38. Ćwioro Krzysztof BTS BYTOM 20.08.1960
39. SZLAMA Patryk PIAST GLIWICE 18.03.1996
40. STASZULONEK Aleksander PIAST GLIWICE 15.09.1993
41. JĘZYK Bartłomiej T.S. WISŁA KRAKÓW 31.08.1978
42. SORYS Sergiusz KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 21.09.1991
43. Koc Tadeusz T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
44. Budek Karol KKS KRAKÓW 08.07.1996
45. Mielniczek Ignacy T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
46. BĄCZEK Marek STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.10.1985
47. GUENTHER Grzegorz UKS START OPOLE 25.09.1992
48. SZWALBE Rafał STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991
49. CICHACZEWSKI Bartłomiej T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
50. Golec Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.06.1997
51. Małasiński Maciej KKS KRAKÓW 15.09.1982
52. BLANIK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.1990
53. Zabawa Marek T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
54. KOSZUTSKI Radosław KS SZPADA WROCŁAW 18.12.1994
55. FRAŚ Mieszko T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
56. ZIENTALSKI Mikołaj KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
57. KRAWCZYK Paweł PIAST GLIWICE 22.11.1989
57. MIREK Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
59. KRUK Tomasz AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993
60. Małasiński Adam AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
61. KOWALCZE Jakub KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
62. Majgier Sebastian PIAST GLIWICE 13.03.1995
63. TUREK Jakub PIAST GLIWICE 12.03.1996
64. NIKIEL Marcin AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
65. Stasiak Sebastian AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.09.1994
66. BARTOLEWSKI Wacław PIAST GLIWICE 21.07.1998
67. TRZEPIZUR Przemysław AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
68. WIŚNIOWSKI Aleksander UKS START OPOLE 04.06.1996
69. MAJEWSKI Bartosz ZKS DRZONKÓW 08.04.1987
70. SOBCZAK Sławomir MKS KUSY SZCZECIN 29.05.1989
71. DROZD Michał KKS KRAKÓW 03.10.1991
72. MARCOL Daniel AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
73. CIEŚLIK Paweł PIAST GLIWICE 05.04.1995
74. Roguski Tomasz KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
75. MIELNICZEK Grzegorz KKS KRAKÓW 22.09.1970
76. KORONKIEWICZ Jan KS SZPADA WROCŁAW 26.06.1995
77. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
78. MAJKUT Filip MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
79. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
80. Nawrocki Jerzy AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content