Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.10.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | 30 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
2. | MAKSYM Martyna | 28 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
3. | TRZMIELEWSKA Martyna | 8 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
4. | Okine Marta | 25 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
5. | CIEŚLAR Karolina | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
6. | MICHALAK Weronika | 20 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
7. | CIESIELSKA Sara | 16 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
8. | Fic Michalina | 31 | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
9. | BANASZKIEWICZ Sara | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
10. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
11. | WĄTOR Joanna | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
12. | Matuszak Sylwia | 3 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
13. | CHOJNACKA Paulina | 23 | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
14. | KWIKA Aleksandra | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 |
15. | CIOS Anna | 11 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
16. | WŁODARSKA Weronika | 35 | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |
17. | WYSOCKA Monika | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
18. | Rowińska Karolina | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
19. | KOSTRZEWA Michalina | 1 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
20. | Dobińska Julia | 15 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
21. | Kurzyna Urszula | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
22. | REMLEIN Antonina | 14 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
23. | DRYGAŁA Gabriela | 7 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
24. | SZYMAŃSKA Barbara | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
25. | KORDAS Aleksandra | 17 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
26. | MAZUREK Marta | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
27. | WALAS Natalia | 18 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
28. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
29. | KALETA Karolina | 2 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
30. | GERAGA Marta | 24 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
31. | POPCZYK Emilia | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
32. | GÓROWSKA Natalia | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
33. | Marciniak Agata | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
2. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
3. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
5. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
6. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
7. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
8. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
9. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
10. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
11. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
12. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
13. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
16. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
17. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
18. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
19. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
20. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
21. | KWIKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 | zakwalifikowano |
22. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 | zakwalifikowano |
23. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
25. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
26. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
27. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 | zakwalifikowano |
28. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
29. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
30. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
31. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 | zakwalifikowano |
33. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
35. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
2. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
3. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
5. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
6. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
7. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
8. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
9. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
10. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
11. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
12. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
13. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
14. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
15. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
16. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
17. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
18. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
19. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
20. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
21. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
22. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
22. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
24. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
25. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
26. | KWIKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 |
27. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
28. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
29. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
30. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
31. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
32. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
33. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |