Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.10.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DE BAZELAIRE Ludwik | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
2. | Borowiec Piotr | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
3. | LOBA Kamil | 45 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
4. | MAĆKOWIAK Kacper | 23 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
5. | KOZIELEWSKI Jarema | 47 | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
6. | PODRALSKI Maciej | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
7. | BIES Michał | 50 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
8. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 21 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
9. | Szpygiel Jędrzej | 44 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
10. | KONIECZNY Tomasz | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
11. | MOŻEJKO Mateusz | 47 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
12. | Cegielski Bartosz | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
13. | GLEZMAN Jakub | 25 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
14. | ZARĘBA Gaweł | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
15. | Rudnicki Mikołaj | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
16. | Jurkiewicz Jan | 42 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
17. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | 50 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 |
18. | CHTIOUI Michał | 40 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
19. | KUBIAK Filip | 19 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
20. | KORPACZEWSKI Adam | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
21. | CHOIŃSKI Patryk | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
22. | Martyniak Patryk | 50 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
23. | JASIŃSKI Krystian | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
24. | ŻURAWSKI Bartosz | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
25. | BORATYN Filip | 50 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
26. | Strzelecki Alex | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
27. | KRUKOWSKI Jędrzej | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
28. | PRZYŁUSKI Dominik | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
29. | KOŚLICKI Michał | 28 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
30. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
31. | OLSZOWSKI Daniel | 17 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
32. | OLBROMSKI Michał | 37 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
33. | SAMOREK Dominik | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
34. | Wojtkowiak Adrian | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
35. | KOZŁOWSKI Mateusz | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
36. | MYSTKOWSKI Kamil | 50 | IKS WARSZAWA | 02.02.1996 |
37. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
38. | Kasprzyk Sławomir | 38 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
39. | TARASIEWICZ Maxime | 8 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
40. | MALCZYK Patryk | 50 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
41. | Lica Marcin | 16 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
42. | PERA Maksymilian | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
43. | SOBCZAK Piotr | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
44. | SAWCZYN Mateusz | 31 | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
45. | ORSZYŃSKI Oskar | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
46. | RYGUS Mikołaj | 13 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
47. | MAŁECKI Bartosz | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
48. | Czartoryski Szymon | 32 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
49. | DOŁŻYCKI Mateusz | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
50. | Iżycki Filip | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
51. | ŻMIJEWSKI Filip | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
52. | MILLER Jakub | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
53. | PILSZAK Łukasz | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
54. | NIEDZIELSKI Piotr | 35 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
2. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
3. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 | zakwalifikowano |
3. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
5. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
6. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 | zakwalifikowano |
6. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 | zakwalifikowano |
8. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
8. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 | zakwalifikowano |
10. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
11. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
12. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
13. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
14. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 | zakwalifikowano |
15. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
16. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
17. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 | zakwalifikowano |
18. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
19. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
20. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
21. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 | zakwalifikowano |
22. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
23. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
24. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
25. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
26. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
27. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
28. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
29. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
30. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
31. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 | zakwalifikowano |
32. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 | zakwalifikowano |
33. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
33. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 | zakwalifikowano |
35. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
36. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
37. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 | zakwalifikowano |
38. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
39. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
40. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 | zakwalifikowano |
41. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
42. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
43. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 | zakwalifikowano |
44. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
45. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 | zakwalifikowano |
46. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
47. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
48. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
49. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
50. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
51. | MYSTKOWSKI Kamil | IKS WARSZAWA | 02.02.1996 | zakwalifikowano |
52. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
53. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 | zakwalifikowano |
54. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
2. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
3. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
3. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
5. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
6. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
7. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
8. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
9. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
10. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
11. | KOŚLICKI Michał | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1998 |
12. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
13. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
14. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
15. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
16. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
17. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
18. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
19. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
20. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
21. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
22. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
23. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
24. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
25. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
26. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
27. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
28. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
29. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
30. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
31. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
32. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
33. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
34. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
35. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
36. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
36. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
38. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
39. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
40. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
41. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 |
42. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
43. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
44. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
45. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
46. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
47. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
48. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
49. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
50. | ZARĘBA Gaweł | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1997 |
51. | MYSTKOWSKI Kamil | IKS WARSZAWA | 02.02.1996 |
52. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
53. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
54. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |