Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.01.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | 1 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
2. | BANASZKIEWICZ Sara | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
3. | Marciniak Agata | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
4. | Łukasik Anna | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
5. | DOMAŃSKA Lidia | 17 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
6. | SKOMPSKA Natalia | 39 | KKSZ KONIN | 03.10.1999 |
7. | Nowinowska Natalia | 15 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
8. | KUBACIK Anna | 41 | KKSZ KONIN | 12.12.1999 |
9. | ŁAPIŃSKA Emilia | 37 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
10. | DURNAŚ Aleksandra | 19 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
11. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
12. | DZIUBLEWSKA Martyna | 14 | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
13. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | 33 | KKSZ KONIN | 29.07.1998 |
14. | MAZUREK Marta | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
15. | GÓROWSKA Natalia | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
16. | Szulc Barbara | 31 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
17. | ZAWODNIAK Małgorzata | 24 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
18. | REMLEIN Antonina | 9 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
19. | TOBIASZEWSKA Martyna | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
20. | Okine Marta | 10 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
21. | SZTYBER Magdalena | 35 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
22. | GICZAN Daria | 8 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
23. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | 42 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
24. | CHOJNACKA Paulina | 22 | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
25. | CHRZANOWSKA Karolina | 25 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 |
26. | MICHALAK Weronika | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
27. | SZYMAŃSKA Barbara | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
28. | MAKSYM Martyna | 16 | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
29. | GORGOLEWSKA Marta | 38 | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
30. | POPCZYK Emilia | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
31. | COŁTA Kinga | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 |
32. | Kurzyna Urszula | 20 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
33. | Fic Michalina | 27 | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
34. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
35. | Bartosz Roksana | 32 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
36. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 30 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
37. | WALAS Natalia | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
38. | LENGOWSKA Katarzyna | 11 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
39. | Cieślar Zuzanna | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
40. | KUCZERA Teresa | 40 | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.1998 |
41. | TURAŁA Aleksandra | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
42. | WYSOCKA Monika | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
3. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 | zakwalifikowano |
5. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
6. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
7. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
8. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
9. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
10. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
11. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
12. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
13. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 | zakwalifikowano |
15. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
16. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 | zakwalifikowano |
17. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
18. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
19. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 | zakwalifikowano |
20. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
21. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
22. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
23. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 | zakwalifikowano |
24. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
25. | CHRZANOWSKA Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 | zakwalifikowano |
26. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
27. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 | zakwalifikowano |
28. | COŁTA Kinga | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 | zakwalifikowano |
29. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 | zakwalifikowano |
30. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
31. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
32. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
33. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | KKSZ KONIN | 29.07.1998 | zakwalifikowano |
34. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
35. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
36. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 | zakwalifikowano |
37. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 | zakwalifikowano |
38. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 | zakwalifikowano |
39. | SKOMPSKA Natalia | KKSZ KONIN | 03.10.1999 | zakwalifikowano |
40. | KUCZERA Teresa | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.1998 | zakwalifikowano |
41. | KUBACIK Anna | KKSZ KONIN | 12.12.1999 | zakwalifikowano |
42. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
2. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
3. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
3. | SOKOŁOWSKA Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1998 |
5. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
6. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
7. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
8. | MAKSYM Martyna | KKSZ KONIN | 19.02.1998 |
9. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
10. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
11. | POPCZYK Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.10.1998 |
12. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
13. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
14. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
15. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
16. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
17. | DOMŻAŁOWSKA Natalia | KKSZ KONIN | 29.07.1998 |
18. | SZYMAŃSKA Barbara | AZS AWF WARSZAWA | 18.09.1999 |
19. | COŁTA Kinga | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.1998 |
20. | CHRZANOWSKA Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.10.1999 |
21. | DURNAŚ Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 24.02.1998 |
22. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
23. | STRZYCZKOWSKA Magdalena | MUKS VICTOR WARSZAWA | 21.04.2000 |
24. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
25. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
26. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
27. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
28. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
29. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
30. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
31. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
32. | BANASZKIEWICZ Sara | AZS AWF WARSZAWA | 16.11.1997 |
33. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
34. | TURAŁA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 15.12.2000 |
35. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
36. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
37. | SKOMPSKA Natalia | KKSZ KONIN | 03.10.1999 |
38. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
39. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
40. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
41. | KUCZERA Teresa | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.1998 |
42. | KUBACIK Anna | KKSZ KONIN | 12.12.1999 |