Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.09.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OGAR Marina | 45 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
2. | TOMCZAK Renata | 1 | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
3. | SZAFRAŃSKA Aleksandra | 49 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 02.03.1998 |
4. | KIELAR Aleksandra | 51 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.01.1999 |
5. | KRÓL Weronika | 24 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
6. | WIECZOREK Aleksandra | 51 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
7. | Jeglińska Aleksandra | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
8. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
9. | ŚNIAROWSKA Karolina | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
10. | WASILCZUK Dominika | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
11. | TULEWICZ Sandra | 48 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
12. | WINIARSKA Katarzyna | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
13. | NECZYŃSKA Adrianna | 51 | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
14. | PAŁKA Dominika | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
15. | MECH Marta | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
16. | SUCHOMSKA Zuzanna | 51 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
17. | KRALOVA Katerina | 51 | ||
18. | SADOWSKA Maria | 28 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
19. | STAWIARSKA Katarzyna | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
20. | DRÓŻDŻ Zuzanna | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
21. | Bytner Malwina | 46 | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
22. | BRONIKOWSKA Zofia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
23. | LASAKOVA Klara | 51 | ||
24. | Polewicz Zuzanna | 44 | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
25. | STRACHOWSKA Julia | 5 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
26. | Pander Julia | 31 | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
27. | MATRASZEK Veronika | 51 | ||
28. | Wisoky Weronika | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
29. | BRODA Michalina | 51 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
30. | KUBIAK Aurora | 29 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
31. | MAKARSKA Karolina | 19 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
32. | LIDZBARSKA Julia | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
33. | HENDRICHOVA Sabina | 51 | ||
34. | SADOWSKA Jagoda | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
35. | KOZŁOWSKA Alicja | 42 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
36. | KAPRAL Karolina | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
37. | SZABELSKA Oliwia | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
38. | MICHNIEWICZ Julia | 30 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
39. | Gondek Natalia | 51 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
40. | MUKLEWICZ Natalia | 17 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
41. | STRACHOWSKA Małgorzata | 8 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
42. | Włosińska Julia | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
43. | RADAJEWSKA Anna | 51 | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
44. | Pijaczyńska Kinga | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
45. | BOBER Zuzanna | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
46. | TURKIEWICZ Katarzyna | 40 | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
47. | LENARD Sylwia | 51 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
48. | MAJSZEWSKA Kinga | 33 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
49. | Wojtaluk Julia | 9 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
50. | SZEWCZYK Wiktoria | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
51. | Kaczmarek Marta | 16 | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
52. | BORKOWSKA Anna | 51 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
53. | ŁAWSKA Magdalena | 34 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
54. | DZIWOSZ Hanna | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
55. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
56. | DYBA Jagoda | 38 | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
57. | Figler Andżelika | 51 | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
58. | RUDZIŃSKA Patrycja | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
59. | PIOTROWSKA Daria | 51 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 |
60. | KOLAK Ewelina | 11 | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
61. | Toporska Joanna | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
62. | MACHOWIAK Michalina | 51 | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
63. | PESCICANI Laura | 51 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.06.2000 |
64. | WYGANOWSKA Anna | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
65. | Matysiak Katarzyna | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
66. | Brzezińska Zofia | 51 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
67. | POLEK Alicja | 37 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 | zakwalifikowano |
2. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
3. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
4. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 | zakwalifikowano |
4. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 | zakwalifikowano |
7. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
8. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
9. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
10. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 | zakwalifikowano |
11. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 | zakwalifikowano |
12. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
13. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
13. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 | zakwalifikowano |
15. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 | zakwalifikowano |
16. | MATRASZEK Veronika | zakwalifikowano | ||
16. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 | zakwalifikowano |
18. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 | zakwalifikowano |
19. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
20. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
21. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
22. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 | zakwalifikowano |
23. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
24. | HENDRICHOVA Sabina | zakwalifikowano | ||
25. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 | zakwalifikowano |
26. | LASAKOVA Klara | zakwalifikowano | ||
27. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 | zakwalifikowano |
28. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 | zakwalifikowano |
29. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 | zakwalifikowano |
30. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
31. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 | zakwalifikowano |
32. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 | zakwalifikowano |
33. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 | zakwalifikowano |
34. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
35. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 | zakwalifikowano |
36. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
37. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
38. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 | zakwalifikowano |
38. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 | zakwalifikowano |
40. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
41. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
42. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
43. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 | zakwalifikowano |
44. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 | zakwalifikowano |
45. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 | zakwalifikowano |
46. | SZAFRAŃSKA Aleksandra | AZS UKW BYDGOSZCZ | 02.03.1998 | zakwalifikowano |
47. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
48. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 | zakwalifikowano |
49. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 | zakwalifikowano |
50. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 | zakwalifikowano |
51. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
51. | PIOTROWSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 | zakwalifikowano |
51. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
54. | KRALOVA Katerina | zakwalifikowano | ||
55. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 | zakwalifikowano |
56. | KIELAR Aleksandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.01.1999 | zakwalifikowano |
57. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 | zakwalifikowano |
58. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
59. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
60. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 | zakwalifikowano |
61. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 | zakwalifikowano |
62. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 | zakwalifikowano |
63. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 | zakwalifikowano |
64. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
65. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
66. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 | zakwalifikowano |
67. | PESCICANI Laura | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.06.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | LIDZBARSKA Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.05.1999 |
2. | MECH Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.11.1999 |
3. | TOMCZAK Renata | IKS LESZNO | 29.05.1999 |
3. | RUDZIŃSKA Patrycja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.07.1998 |
5. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
6. | SZABELSKA Oliwia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.04.2000 |
7. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
8. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
9. | MUKLEWICZ Natalia | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.01.1999 |
10. | Wojtaluk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.09.1998 |
11. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
12. | Toporska Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.03.1999 |
13. | MATRASZEK Veronika | ||
14. | Pijaczyńska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.10.2000 |
15. | Kaczmarek Marta | IKS LESZNO | 13.03.1999 |
16. | Wisoky Weronika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.07.2000 |
17. | SZEWCZYK Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.12.1998 |
18. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
19. | WIERZCHOWSKA Agnieszka | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2000 |
20. | KRÓL Weronika | POLONIA 1912 LESZNO | 10.03.1999 |
21. | ŚNIAROWSKA Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.2001 |
22. | KAPRAL Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 21.05.1998 |
23. | KOLAK Ewelina | IKS LESZNO | 24.01.1998 |
24. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
25. | DRÓŻDŻ Zuzanna | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1999 |
26. | LENARD Sylwia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.12.1999 |
27. | STAWIARSKA Katarzyna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.12.1999 |
28. | SADOWSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 07.01.2000 |
29. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
30. | Bytner Malwina | WROCŁAWIANIE | 25.04.2000 |
31. | TURKIEWICZ Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 11.01.2001 |
32. | WYGANOWSKA Anna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.09.2000 |
33. | BOBER Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.07.1999 |
34. | HENDRICHOVA Sabina | ||
35. | LASAKOVA Klara | ||
36. | MICHNIEWICZ Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2000 |
37. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
38. | Gondek Natalia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.06.2000 |
39. | OGAR Marina | UKS ATENA GDAŃSK | 05.05.2000 |
40. | Włosińska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 04.10.2000 |
41. | KUBIAK Aurora | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 27.06.1999 |
42. | Jeglińska Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 27.12.1999 |
43. | BRODA Michalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.09.1999 |
44. | DZIWOSZ Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2001 |
45. | MAKARSKA Karolina | WROCŁAWIANIE | 21.10.1999 |
46. | SZAFRAŃSKA Aleksandra | AZS UKW BYDGOSZCZ | 02.03.1998 |
47. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
48. | MAJSZEWSKA Kinga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 06.10.2000 |
49. | PAŁKA Dominika | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.01.1998 |
50. | MACHOWIAK Michalina | IKS LESZNO | 11.09.2000 |
51. | PIOTROWSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 05.10.1998 |
51. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
51. | RADAJEWSKA Anna | IKS LESZNO | 22.06.2000 |
54. | KRALOVA Katerina | ||
55. | NECZYŃSKA Adrianna | IKS LESZNO | 22.10.2001 |
56. | KIELAR Aleksandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 12.01.1999 |
57. | Polewicz Zuzanna | IKS LESZNO | 22.03.2000 |
58. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
59. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
60. | TULEWICZ Sandra | POLONIA 1912 LESZNO | 22.08.2001 |
61. | Figler Andżelika | AZS AWF POZNAŃ | 31.10.2001 |
62. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
63. | Pander Julia | WROCŁAWIANIE | 01.02.1999 |
64. | PESCICANI Laura | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26.06.2000 |
65. | POLEK Alicja | WROCŁAWIANIE | 03.01.2000 |
66. | DYBA Jagoda | POLONIA 1912 LESZNO | 22.09.1999 |
67. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |