Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.04.2014

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BEKALARCZYK Katarzyna 28 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
2. LACHMAN Antonina 1 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. SZATARSKA Maja 27 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004
4. SOŁTYS Julia 15 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
5. OLSZÓWKA Jagoda 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
6. KISIELEWSKA Alicja 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
7. Liszka Aleksandra 28 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
8. PAPUŻYŃSKA Roksana 13 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
9. BAN Zofia 2 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
10. KOŁODZIEJCZYK Malwina 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
11. LEWANDOWSKA Karolina 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004
12. Woźniak Natalia 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
13. SZEMPLIŃSKA Natalia 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
14. MIĘTKA Gabriela 28 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
15. MICHAŁEK Paulina 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
16. BUCZYŁO Oliwia 11 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
17. PRAŁAT Klaudia 25 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
18. WIERZCHOWSKA Barbara 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
19. SABALSKA Ewelina 18 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
20. KUBACZYK Klaudia 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
21. OKLIŃSKA Marta 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
22. NAKLICKA Julia 23 MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
23. KANAS Konstancja 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.03.2004
24. KRUPIŃSKA Aleksandra 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
25. Dębicka Oliwia 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
26. RÓG Nadia 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.2004
27. SZPEJNA Daniela 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
28. SZMIT Laura 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
29. Daniewska Michalina 6 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
30. KLÓJ Aleksandra 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003
31. JERZ Lena 24 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
32. ZACHAREWICZ Ewa 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
33. ŻELECHOWSKA Oliwia 7 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
34. Turbo Sonia 21 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
2. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
3. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
4. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004 zakwalifikowano
5. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
6. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
7. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
8. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
9. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
10. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003 zakwalifikowano
11. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
12. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004 zakwalifikowano
13. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
14. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
15. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
16. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
17. SZATARSKA Maja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004 zakwalifikowano
18. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
19. PRAŁAT Klaudia POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
20. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
21. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004 zakwalifikowano
22. KANAS Konstancja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.03.2004 zakwalifikowano
23. Turbo Sonia MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
24. KLÓJ Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003 zakwalifikowano
24. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
26. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
27. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
28. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003 zakwalifikowano
29. BEKALARCZYK Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
30. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003 zakwalifikowano
31. SABALSKA Ewelina MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
32. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
33. RÓG Nadia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.2004 zakwalifikowano
34. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
3. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
3. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
5. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
6. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
7. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
8. SZATARSKA Maja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.04.2004
9. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
10. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
11. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
12. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
13. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
14. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
15. Turbo Sonia MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
16. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
17. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
18. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
19. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
20. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
21. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
22. PRAŁAT Klaudia POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
23. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
24. KANAS Konstancja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.03.2004
25. KLÓJ Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003
26. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
27. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
28. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
29. BEKALARCZYK Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
30. KRUPIŃSKA Aleksandra UKS DE LA SALLE GDAŃSK 24.06.2003
31. SABALSKA Ewelina MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
32. RÓG Nadia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.08.2004
33. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
34. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content